Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Uçak Biletlerinde Tavan Fiyat Uygulaması Kalktı Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Uçak Biletlerinde Tavan Fiyat Uygulaması Kalktı Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır

Havayolu şirketleri, Ulaştırma Bakanlığı'nın girişimleriyle kasımda başlayan ekonomi sınıfı iç hat yolcu biletlerinde vergiler ve acente ücretleri dahil 299 liralık tavan fiyat uygulamasına son verdi.
 
Geçen yılın son çeyreğinde Ulaştırma Bakanlığı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği (TÖSHİD) üyesi şirketler ve THY ile bir dizi görüşmeler gerçekleştirmiş, uygulamaya geçilmesinin ardından Ulaştırma eski Bakanı Binali Yıldırım, kararın sadece kış sezonuyla sınırlı olmayacağını, ekonomik verilerde anormal değişiklikler olmadığı sürece uygulamaya devam edileceğini belirtmişti.
 
UYGULAMA SON BULDU
 
"Karar alınırken, havayolu şirketleri kerhen ve nezaketen 'tamam' demişti; söz konusu toplantıda bakan, uygulamanın mart ayından sonrasını da kapsayacağını belirtmiş ama havayolu şirketleri sessiz kalmıştı" diyen bir TÖSHİD yetkilisi, kanuna göre böyle bir kararı bakanlığın alamayacağı için sadece sözlü olarak dile getirildiğini ve yaz sezonu için SHGM ile bir temas olmadığını, uygulamanın devam etmediğini söyledi.
 
Reuters'a bilgi veren bir THY yetkilisi de, kış sezonunun sona ermesiyle birlikte, THY'nin de tavan ücret uygulamasına son verdiğini belirterek, "Karar bir iyi niyet göstergesiydi. Ancak, diğer firmalarda kış tarifesinde dahi buna uyulmadığını gördük. Biz de kış tarifesi sonuna kadar uyguladık, ama kış tarifesinden sonra şu an için böyle bir uygulama yok" dedi.
 
THY'nin yaz tarifesinde iç hat ekonomi biletlerinde tavan fiyatı 360 lira olarak uygulayacağını söyleyen yetkili, "THY'de 300 lira üstü biletlerin toplam biletlere oranı yüzde 2 civarında. Yaz sezonunda da bunun değişeceğini sanmıyorum" diye konuştu. İç hat uçuşlarının yaklaşık yüzde 60'ı THY, yüzde 40'ı TÖSHİD üyesi şirketler tarafından karşılanıyor. Pegasus , Sun Express, Onur Air, Borajet, İzair ve MNG Airlines TÖSHİD üyesi havayolu işletmeleri arasında yer alıyor.
 

PEKİ EN UCUZ UÇAK BİLETİNİ NASIL ALACAĞIZ ?

 
Onlineall.Net Olarak Tavan Fiyat Uygulaması sona erdiği için uçuk fiyatlarla karşılaşma olasılığınız arttı.Bu dönemde tek tek havayolu firmalarının  web sitesinden uçak bileti almak ve diğer havayolu firmalarının uçak biletleriyle karşılaştırma yapmak Ucuz Uçak Bileti Almak İçin Yapmanız gerekenler.
Örnek Olarak Tatil Mevsimi Olduğu için İstanbul Antalya Uçak Biletini Ele alalım.Sitemizde uçak bileti alım ekranındaki fiyatlar aynı tarih ve aynı indirim seçenekleri dikkate alınarak sorgulama yapıldığında taşıcı firmanın sitesindekinden farklı değildir.Bunu öncelikle belirtelim.
onlineall.net olmasa yapmanız gerekeni söyleyim Örnek Olarak Bu Gün 04 Mayıs 2014 Biz 1 Haziranda Antalyadan İstanbula Gideceğiz..Baltığımızda Türk Hava Yolları , AtlasJet ve Sun Express Firmalarının  İstanbuldan Antalya'ya Uçak Seferleri gözükmektedir.Aynı anda 3 web sayfası açıp bu sitelerin sayfasından aynı tarihleri ve indirim seçeneğiniz yaş öğrenci vs var ise onu girip sonuçları bir yere not ederek kıyaslama yapacaksınız..3 Ayrı web sitesindeki 22 uçuşu karşılaştırarak en uygun zaman hangisi en ucuzu hangisi karşılaştırma yapmanız gerekiyor.Abartıyor muyuz hayır yapmanız gereken bu.Gelelim İşin Kolayına
 
 
Onlineall.net'te İstanbuldan Antalyaya Uçak Bileti Almak Nasıldır.Yine 1 Haziran Tarihinde Tatil Planımız ve 04 Mayıs 2014 günü sorgu ekranını göstereceğiz.Yapmanız gereken bilgiyi girmek Nereden İstanbuldan Nereye Antalyaya ve Ne Zaman Girip Ara Butonuna Tıkladığımızda 3 Web sitesinden 22 seferi sorgulama ve karşılaştırma işlemini OnlineAll.Net sizin için gerçekleştiriyor. Aynı sayfada size 3 firmanın uçak seferlerini sunuyoruz.Sizin Yapmanız gereken fiyat sütun başlığına veya hareket saati sütun başlığına yada varış saatine göre sırlamayı bir tıkla görebilirsiniz.22 Uçak seferi arasından saat ve fiyat yönünden size en uygun olanı seçip online olarak sitemizden satın alabilirsiniz. Ucuz Uçak Bileti Almak Bu Kadar Kolay olmamıştı.Tavan Fiyatı uygulaması sona ersede siz

İSTANBUL ANTALYA UÇAK BİLETİ SORGULAMA EKRANI

İSTANBUL ANTALYA UÇAK BİLETİ  AL

 

UCUZ UÇAK BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 
 
 
 
 
 
 
Uçak Biletlerinde Tavan Fiyat Uygulaması Kalktı Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır Haberi Oku, Uçak Biletlerinde Tavan Fiyat Uygulaması Kalktı Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »ucuz uçak bileti al » istanbul antalya uçak bileti » en ucuz uçak bileti
Etiketler » ucuz uçak bileti al   » istanbul antalya uçak bileti   » en ucuz uçak bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+