Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Atlasjet, Londra uçuşlarına bugün başladı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Atlasjet, Londra uçuşlarına bugün başladı

Atlasjet'in İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Londra Luton Havalimanı'na tarifeli seferlerinin ilki bugün gerçekleşti. Haftada dört gün ile başlayan Londra seferleri, Haziran ayından itibaren haftanın her günü yapılacak.

Atlasjet bugün İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Londra Luton Havalimanı'na ilk seferini gerçekleştirdi. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçağa biniş yapan yolculara lokum ikram eden Atlasjet temsilcileri, pilot ve kabin ekibine de çiçek verdi.

Londra Luton Havalimanı'na dört saat süren yolculuk boyunca Atlasjet, yolcularını 200 koltuklu Airbus A321'ler ile uçuracak. EkonomiPlus bilet alan yolcular Londra uçuşlarında 25 kiloluk bagaj hakkı ve ücretsiz ikramlardan yararlanabiliyor.

Atlasjet yolcuları Gaziantep, Antalya, İzmir, Tahran, Tiflis ve Nizhnekamsk dahil olmak üzere birçok noktadan İstanbul aktarmalı olarak Londra'ya uygun bekleme süreleriyle bağlantılı olarak seyahat edebiliyor. KKTC yolcuları ise İstanbul'da uçaktan inmeden, Londra'ya kadar duraklamalı olarak uçabiliyor. Bugünkü uçuşta 10 yolcu Kıbrıs Ercan Havalimanı'ndan Londra'ya devam ederken, dönüş uçuşunda bu sayı 28 oldu.

Londra Uçuşlarında "Uçan Şef" Hizmeti

Arzu eden Atlasjet yolcuları, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 30 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı'nda uçağa V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Ayrıca Atlasjet, Business Class'ta seyahat eden yolcularını Londra uçuşlarında yepyeni bir hizmet ile karşılıyor. Londra'ya Business Class seyahat eden yolculara, zengin ikram çeşitleri "Uçan Şefler" tarafından sunuluyor. Londra uçuşlarında Business Class'a özel, farklılaştırılmış ikram ve sunumlar yapan "Uçan Şefler" yolcular ile birebir ilgilenerek seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılıyor.

Luton Havalimanı'ndan Londra'ya ulaşım çabuk ve hesaplı 

Haftada dört gün olarak başlayan ve Haziran ayından itibaren her güne çıkacak olan uçuşlar Londra'da Luton Havalimanı'na yapılıyor. Luton Havalimanı'nın Londra şehir merkezine yakınlığı ve ulaşım kolaylığıyla son derece avantajlı bir destinasyon olduğunu belirten Atlasjet yöneticileri, trenle seyahat eden yolcuların, şehir merkezine 21 dakikada ve çok uygun bilet fiyatlarıyla ulaşabildiğini belirtiyor. Karayolunu tercih edenler ise, çıkış kapısının önünden kalkan otobüslerle, havalimanını merkeze bağlayan dört şeritli bir otoban sayesinde, diğer havalimanlarına kıyasla çok daha rahat bir trafik ile 1 saatte şehir merkezine varabiliyor. Havalimanından ayrıca Midlands ve İngiltere'nin kuzeyine de otobüslerle kolayca ulaşılabiliyor.

Ayrıca havalimanı içindeki yolcu trafiğinin iyi planlanmış ve düzenli olması sebebiyle, yolcular uçaktan indikten sonra ortalama 10 dakika içinde çıkışa ulaşabiliyor. Uçaktan indikten sonra, gümrük-bagaj işlemlerini tamamlayıp havalimanından çıkarak, Londra şehir merkezindeki St Pancras International'a tren ile ulaşmak 1 saatten kısa sürüyor. Bagajsız yolcular bundan da kısa sürede merkeze ulaşabiliyor.

Atlasjet Londra Uçak Bileti Almak İçin Tıklayın

Atlasjet, Londra uçuşlarına bugün başladı Haberi Oku, Atlasjet, Londra uçuşlarına bugün başladı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Atlasjet Londra Uçak Bileti Al » Atlasjet Londra Uçak Seferleri » Atlasjet Londra Uçak Bilet Fiyatları
Etiketler » Atlasjet Londra Uçak Bileti Al   » Atlasjet Londra Uçak Seferleri   » Atlasjet Londra Uçak Bilet Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+