Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Türk Hava Yolları Maldivler ve Şeyseller'e Direkt Uçuş Başlattı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Türk Hava Yolları Maldivler ve Şeyseller'e Direkt Uçuş Başlattı

Dünyanın en yaygın uçuş ağına sahip havayolu olan Türk Hava Yolları, Hint Okyanusu'ndaki uçuş noktalarına yenilerini eklemeyi planlıyor. Maldivler'e direk seferlere başlayan THY şimdi de eşsiz plajları ile dünyanın en gözde tatil beldelerinden biri olan Şeyseller'e uçacak.

Açıklama bizzat Şeyseller Turizm ve Kültür Bakanı Alain St. Ange'den geldi. Kısa süre önce Türk Hava Yolları yetkilileri ile başkent Victoria'ya uçuş başlatmaları için masaya oturduklarını ve anlaşma sağladıklarını kaydeden Bakan Ange, seferlerin çok yakında başlayacağı müjdesini verdi.
 
Şeysellerin milli havayolu Air Seychelles'in yüzde 40 oranında hissedarı olan Abu Dabi merkezli Etihad Havayolları ile dünyaya açıldığını vurgulayan bakan, çok yakında Avrupa'da Frankfurt, Paris, Zürih, Milan, Roma, Londra ile Singapur, Kapstadt ve Moskova'dan uçuş başlatmayı planladıklarını kaydetti. Filosunda iki adet Airbus A330 tipi uçak bulunan Air Sychelles, Etihad Havayolları ile yaptığı codeshare anlaşmasıyla Mauritius, Abu Dabi, Johannesburg ve Hong Kong'a uçuyor.
 
THY'NİN HİNT OKYANUSUNDAKİ YENİ UÇUŞ NOKTASI MADAGASKAR
 
Milli havayolunun Hint Okyanusu'ndaki bir başka uçuş noktası ise Madagaskar olacak. Şeysellerde bu yıl 4.sü düzenlenen uluslararası Victoria Karnavalı için gelen Madagaskar Turizm Bakanı Eric Koller, THY ile adanın başkenti Antananarivo'ya sefer başlatmaları için görüştüklerini ve ilk seferin 6 ay içinde gerçekleşmesini ümit ettiklerini söyledi.
 
VİCTORİA KARNAVALI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
 
25-27 Nisan tarihleri arasında düzenlenen karnavala Brezilya, Almanya ve İngiltere'nin yanısıra Hint Okyanusu'ndaki küçük ada devletlerden Madagaskar, Reunion, Mayotte gibi 26'dan fazla ülke delegasyonu katıldı. Dünya genelinden 151 gazetecinin de davetli olduğu karnaval adeta görsel bir şölene dönüşürken, yerli halkın yanısıra sadece karnaval için Şeysellere gelen binlerce turist unutulmaz anlar yaşadı.

 

Maldivler ve Şeyseller UÇAK BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Türk Hava Yolları Maldivler ve Şeyseller'e Direkt Uçuş Başlattı Haberi Oku, Türk Hava Yolları Maldivler ve Şeyseller'e Direkt Uçuş Başlattı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »thy maldivler uçak bileti » thy maldivler uçak seferleri » thy Şeyseller uçak bileti » thy uçak seferleri
Etiketler » thy maldivler uçak bileti   » thy maldivler uçak seferleri   » thy Şeyseller uçak bileti   » thy uçak seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+