Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Minikler ilk uçuşunu Atlasjet ile yaptı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Minikler ilk uçuşunu Atlasjet ile yaptı

Atlasjet, 23 Nisan Ulusal Egemelik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Adana’da Seyhan Belediyesi İlköğretim Okulu öğrencilerinden daha önce hiç uçağa binmemiş çocukları İstanbul’a uçurdu, miniklere hem ilk uçuş deneyimi yaşattı hem de şehrin güzelliklerini tanıttı. Atlasjet, minik yolcularını da en çok seven havayolu olduğunu çocuklara yönelik yaptığı farklı projelerle kanıtlıyor. Atlasjet her sene farklı şehirlerdeki okullardan hiç uçağa binmemiş çocukları İstanbul’a uçurarak hem ilk uçuş tecrübelerini yaşamalarını sağlıyor hem de İstanbul’un tarihi ve kültürel güzelliklerini tanıtıyor.
 
 
23 Nisan etkinlikleri kapsamında bu sene Seyhan Belediyesi İlköğretim Okulu öğrencilerinden daha önce hiç uçağa binmemiş çocuklar, 22 Nisan günü Atlasjet’in KK31 09:05 seferi ile Adana’dan İstanbul’a seyahat etti. İstanbul Atatürk Havalimanı’na indiklerinde sevinçleri gözlerinden okunan minikler, ilk uçuş deneyimlerini anlatarak yaşadıkları heyecanı gazeteciler ile paylaştı. Atlasjet yöneticileri, uçakla seyahat etme imkanı olmayan çocuklara bu fırsatı yaratarak, hem projenin sosyal sorumluluk yönüne dikkat çekmek istediklerini, hem de çocuklara havacılığı sevdirerek geleceğin pilot ve kabin ekiplerinin yetişmesine katkıda bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.
 
 
Atatürk Havalimanı’ndan şehir merkezine hareket eden grup, Sultanahmet’te tarihi mekanları gezdikten sonra Boğaz’da tekne turu yaparak İstanbul gezisini tamamladı. Aynı gün KK34 18:00 seferi ile Adana’ya dönen öğrenciler, hafızalarında unutamayacakları bir günün anılarıyla evlerine döndü.
 
 
ATLASJET UÇAK BİLETİ SİTEMİZDE
 
 
Minikler ilk uçuşunu Atlasjet ile yaptı Haberi Oku, Minikler ilk uçuşunu Atlasjet ile yaptı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Minikler ilk uçuşunu Atlasjet ile yaptı » Seyhan Belediyesi İlköğretim Okulu » Atlasjet » 23 Nisan Ulusal Egemelik ve Çocuk Bayramı » ATLASJET UÇAK BİLETİ SİTEMİZDE
Etiketler » Minikler ilk uçuşunu Atlasjet ile yaptı   » Seyhan Belediyesi İlköğretim Okulu   » Atlasjet   » 23 Nisan Ulusal Egemelik ve Çocuk Bayramı   » ATLASJET UÇAK BİLETİ SİTEMİZDE  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+