Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Thy'nin Stavropol Uçuşları Başladı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Thy'nin Stavropol Uçuşları Başladı

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi  Türk Hava Yolları; İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan 31 Mart 2013 tarihinden itibaren başlattığı tarifeli uçuşlarına Stavropol’ü de ekleyerek, 16. uçuş noktasına ulaşmış oldu. Seferler; Salı, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın üç günü karşılıklı gerçekleştirilecek.

Türk Hava Yolları; yerli ve yabancı toplam 50 havayolunun 95 dış hat, 35 iç hat destinasyon ile dünyada toplam 130 noktaya uçuş gerçekleştirdiği İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan, artık Stavropol’e de uçuyor. Türk Hava Yolları, 22 Nisan 2014 tarihinden itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan Stavropol kentine Salı, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın 3 günü karşılıklı seferler gerçekleştirecek. Türk Hava Yolları; Stavropol’e başlattığı uçuşlar ile Sabiha Gökçen Havalimanı’nda 16. uçuş noktasına da ulaşmış oldu. 

Türk Hava Yolları’nın başlattığı seferlerin tanıtımı amacıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bir etkinlik düzenlendi. Havalimanı işletmecisi İSG’nin yanısıra Türk Hava Yolları’nın üst düzey yetkililerinin de katılımıyla düzenlenen etkinlik kapsamında; yolculara lokum ikram edilerek, yerel kıyafetli animatörlerin katılımıyla, canlı müzik ziyafeti sunuldu. 

 

Rusya Federasyonu’nun güneybatı kesiminde yer alan bölgenin (kray) merkezi olan Stavropol, ülkede sefer düzenlenen 10. destinasyon.

Başkent Moskova, St. Petersburg, Novosibirsk, Yekaterinburg, Kazan, Rostov-na-Donu, Ufa, Soçi ve Astrahan’ın ardından Stavropol, Türk Hava Yolları’nın Rusya’da sefer düzenlediği yeni uçuş noktası oldu.

Türk Hava Yolları Stavropol seferleri, bugün itibariyle Salı, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 gün karşılıklı olarak yapılacak.

 

Türk Hava Yolları Stavropol Uçak Bileti Almak İçin Tıklayın

Thy'nin Stavropol Uçuşları Başladı Haberi Oku, Thy'nin Stavropol Uçuşları Başladı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Türk Hava Yolları Stavropol Uçak Seferleri » Türk Hava Yolları Stavropol Uçak Bileti » Türk Hava Yolları Stavropol Uçak Bilet Fiyatları
Etiketler » Türk Hava Yolları Stavropol Uçak Seferleri   » Türk Hava Yolları Stavropol Uçak Bileti   » Türk Hava Yolları Stavropol Uçak Bilet Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+