Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY Saraybosna Sabiha Gökçen Uçak Seferleri 2 Mayısta Başlıyor - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

THY Saraybosna Sabiha Gökçen Uçak Seferleri 2 Mayısta Başlıyor

Türk Hava Yolları (THY) 2 Mayıs'tan itibaren, Saraybosna Havalimanı'ndan Sabiha Gökçen Havalimanı'na yeni uçak seferleri düzenlemeye başlayacak. 

THY Bosna Hersek Müdürü Ahmet Salih Kansu, yaptığı açıklamada, Saraybosna Havalimanı ile Atatürk Havalimanı arasında 19 yıldır uçak seferleri gerçekleştirdiklerini ve halen haftada 18 seferle çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. 

Mevcut uçak seferlerine ek olarak, 2 Mayıs'tan itibaren, Saraybosna'dan Sabiha Gökçen Havalimanı'na yeni uçak seferlerine başlayacaklarını belirten Kansu, şunları söyledi: 

"İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık kenti ve İstanbul'da yaşayan nüfusun yaklaşık yüzde 45'i Anadolu yakasında hayatını sürdürüyor. İstanbul'a komşu olan İzmit, Yalova, Bursa, Adapazarı gibi şehirleri dikkate aldığımızda, hizmete sokağımız bu yeni sefer sayesinde Marmara bölgesinin kuzey ve doğusuna hitap etmek mümkün olacak. 

Yeni seferimiz ile Bosna Hersek'i, Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden Anadolu'ya bağlayacağız. Aynı zamanda, Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden Anadolu Jet'in tüm uçuş noktaları ile Anadolu'yu da Bosna Hersek'e bağlamış olacağız. Bu yeni uçuş noktamız ile sadece Anadolu insanımız Bosna Hersek'e değil, Bosna Hersekliler de İstanbul dışındaki şehirlere, Anadolu Jet aracılığıyla daha kolay ulaşabilme imkanına erişmiş olacak."  

"Herşey dahil 99 euro" 

Kansu, yaz boyunca haftada karşılıklı olarak 3 sefer yapmayı planladıklarını, yolcu sayısındaki artışa göre, sefer sayısının arttırılabileceğini bildirdi. 

Yeni seferlerin, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri için planlandığına dikkati çeken Kansu, bilet fiyatının ise gidiş-dönüş, her şey dahil 99 euro olacağını kaydetti. 

Kansu, Bosna Hersek'in doğal ve tarihi güzellikler açısından zengin bir ülke olduğunu ve turistik seyahatler için vize gerekmediğini anımsatarak, "Türkiye'nin herhangi bir şehrini ziyaret ediyormuş gibi haftasonları bile tatil için Bosna Hersek'e gelinebilir. Bosna'da herkese hitap edecek bir şeylerin olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 

THY Saraybosna İstanbul Uçak Seferleri Örnek Sorgu 

THY Saraybosna İstanbul Uçak Bileti Al

 

THY Saraybosna İstanbul Uçak BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

THY Saraybosna Sabiha Gökçen Uçak Seferleri 2 Mayısta Başlıyor Haberi Oku, THY Saraybosna Sabiha Gökçen Uçak Seferleri 2 Mayısta Başlıyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »THY Saraybosna İstanbul Uçak Seferleri »THY Saraybosna İstanbul Uçak Bileti Al »THY Saraybosna İstanbul Uçak Bilet
Etiketler » THY Saraybosna İstanbul Uçak Seferleri   » THY Saraybosna İstanbul Uçak Bileti Al   » THY Saraybosna İstanbul Uçak Bilet  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+