Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Irak Tarihi ve Turistik Yerleri ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Irak Tarihi ve Turistik Yerleri ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Irak Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Irak'ı Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office dışında Kürdistan bölgesinden Irak'a olmayan tüm gerekli seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Uzun zaman önce Dicle ve Fırat nehirleri arasındaki verimli vadiler, çağın büyük uygarlıklar doğmuş. Modern Irak 'iki nehir arasında' Yunan anlamına gelen, eski Mezopotamya, ve o insan ilk yazı icat edildi ve Asurlular, Sümerler ve Babilliler tüm Irak'a antik merkezini yapılan yerlerde kendi topraklarını, yetiştirmek için burada başladı dünya.

İslam'ın gelişiyle birlikte, Irak yine merkez sahne aldı. İslam'ın en kalıcı ayrılık - Sünniler ve Şiiler arasında - ilk Irak topraklarında oynanan edildi. Bağdat da İslam'ın en büyük başkentlerinden biri, saltanatı öğrenme ve sofistike İslam'ın altın çağı için bir atasözü haline gelmiştir Abbasi halifeleri ev oldu.

Ülke şanlı tarihin rezonans ile zengin kalır, ancak son tarih, Irak ile daha az nazik vurmuştur. Saddam Hüseyin döneminde, yaygın siyasi baskı ile çatışmalar İran , Kuveyt ve Batı'nın Irak uluslararası alçaklık kazandı ve aynı zamanda eşit ölçüde uluslararası insan hakları örgütleri ve Batı ordularının dikkat çekti. Irak olduğu gibi Nitekim son yıllarda, az sayıda ülke bu tür bir dış müdahale yaşamış, ülkenin 2003 Amerikan işgalinden sonuçlanan.

Irak şimdi gibi, tüm yanlış nedenlerle daha bir on yıl boyunca uluslararası haber başlıkları hakim olan Vietnam ondan önce üç yıl yaptım. Ülkenin geleceği Iraklılar bir varlığını artırmak ve siyasi ve dini gerginlik fonunda demokratik bir Irak'ın kurumlarını inşa etmek için mücadele ve terörist saldırıların uyuşturma süreklilik ortasında ile, belirsiz.

Irak şimdi dünyanın en tehlikeli ülkelerinden biri olan, ancak birkaç ülkede böyle zengin bir tarihe sahiptir. Ülkenin kendi ayakları üzerinde geri aldığında, büyük gezi yerlerinden biri olacak Ortadoğu .Irak'ta Yapılacak Şeyler

Müzeler ve Galeriler
Amna Suraka (Kırmızı Güvenlik)
Kürt Amna Suraka, bir zamanlar tarifsiz dehşet bir evdi. Saddam Hüseyin rejimi altında, bu heybetli kırmızı bina azılı Irak İstihbarat Servisi, ya Muhabarat kuzey karargahı olarak görev yaptı. Binlerce insan, başta Kürtler, tutuklu ve burada işkence gördü. Daha birçok basitçe kayboldu.


Gece Kulüpleri
Family Mall
'Peki, Irak'ta ne yaptın?'. 'Ben buz pateni gitti!' Evet, Irak düşünüyorum ama hiper parlak, hiper-dev Family Mall bir buz pateni pisti içeren anında zaman akla bir şey değil sıralama.


Parklar ve Bahçeler
Şehit Sami Abdul-Rahman Park
Ayrıca Kürt Parlamento Binası karşısında, Irak'taki en güzel kentsel alanlarda biridir, Erbil Parkı, Şehit Sami Abdul-Rahman Park olarak da bilinir. Çeşmeler, göller ve bahçeler Bu vaha önce Saddam Hüseyin'in korkulan 5'inci Kolordu Ordu için askeri bir üs oldu ne üzerine inşa edilmiştir.


Parklar ve Bahçeler
Azadi Parkı
Bu, Central Park ve Coney Island Süleymaniye'nin cevabı içine yuvarlandı olduğunu. Bu bahçeler, çocuk oyun alanları, restoranlar, kafeler ve küçük bir göl ile dolu büyük bir yer. Bu, koşu piknik ve insanlar izlerken için popüler bir yerdir. Park aileleri ve genç insanlarla doludur gelmek için en iyi gün Cuma gece.


Kafeler ve Kahve Evi
Sha'ab Chai Khana
Şehirdeki en ünlü Çayevi ve işaretsiz kapıdan yerel erkeklerin akışı izleyin. Eski adamlar masada yüksek sesle domino tokat ve genç herifler televizyonda futbol izlemek geleneksel Dumanlı kurulması bulunuyor. Tatlı çay küçücük, lale biçimli bardak içme sırasında Süleymaniye birçok eski kitaplar ve fotoğraflar yoluyla incelemek.


Müzeler ve Galeriler
Dohuk Sanat Galerisi
Birçok kişi Kürdistan'da gelişen bir sanat sahnesi var olduğunu öğrenmek için sürpriz olurdu, ama bu mükemmel küçük galeri bunun kanıtıdır. Yerel sanatçılar tarafından sürekli değişen eserler bu iyi aydınlatılmış ve çok profesyonelce çalıştırmak galerisinde görüntülenen (satılan) vardır. Oh evet, Irak sürpriz başarısız asla!Çevredekiler & Köyleri
Kale
Erbil kalp (Kürtçe Qalat Hewler) kale olduğunu, yeryüzünde uzun sürekli yaşadığı kentsel alan olarak (diğer Ortadoğu şehirlerde bir dizi ile birlikte) talep etmiştir. Bu heybetli tell ya höyük, 102.000 metrekarelik bir alanı kaplar ve ardışık yerleşim katmanları üzerine inşa sokak seviyesinden 32m yükselir.

Kale, Saraylar & Köşkler
Selahaddin Kalesi
Selahaddin Kalesi (Kürtçe: Qalat Salahaddin) iki vadilere bakan yüksek bir sırt üzerinde tünemiş muhteşem bir harabe. Küçük bir yol birkaç taş duvarlar ve sağlam hayatta beş kuleleri kadar götürür. Ayrıca Deween Kalesi denilen bu kale, tarihi tartışmaya açıktır.

Parklar ve Bahçeler
Minare Park & ​​Shanadar Park
Minare Parkı'nın kalbinde duran 36m boyunda Şeyh Chooli Minare, büyük bir caminin tüm bu kalır. Kırık, yaslanmış minare Sultan Mudhafaraddin Kokburi döneminde 1190 ve 1232 yılları arasında inşa edilmiştir. Minare 14.5m sekizgen kaide üzerinde duran ve son derece detaylı karo süsleme ile pişmiş tuğla ve alçı yapılır.

Müzeler ve Galeriler
Slemani Müzesi
Bu mükemmel müze 15.000 M.Ö. geri Paleolitik Çağ'a Mezopotamya tarihinin bir zaman çizelgesi. Müze arkeolojik eserler bir dizi içeren çeşitli galerilerde ayrılmıştır. Daha ilginç buluntuların bazı Dohuk yakınlarında bulunan 6000 yaşındaki bir kadının iskeleti içeren bir seramik tabut ve 334 Hercules kalma bir Yunan heykeli M.Ö. içerir.

Piyasalar ve Çarşılar
Kapalıçarşı
Süleymaniye'nin çarşı Irak Kürdistanı'nda büyük geleneksel pazar olabilir. Sen ve meşhur evye kadar dahil şeyi burada bulabilirsiniz. Burası yaklaşık 1,5 Malawi ve İbrahim Paşa, Aziz Süleymaniye Palace Hotel Goran Sts boyunca çarşı küçük dükkanlar, geleneksel pazar tezgahları ve sokak satıcıları bir içiçe karışımı germe, çok büyük.

Piyasalar ve Çarşılar
Qaysari Bazaar
Erbil'in dev çarşı dünyanın en eski biridir. Bu kelimenin tam anlamıyla her şeyi bulabilirsiniz kalenin tüm güney yarısında, sarar. Bu yanan Irak güneşten alışveriş korumak için bir oluklu metal çatı ile örtülü bunun çok dar sokaklar ve sokaklarda, bir labirent var. Çarşı çeşitli bölümlere ayrılmıştır. Batı tarafında birçok kitap tezgahları vardır.

Çevredekiler & Köyleri
Green Zone
Resmi olarak, Uluslararası Bölge, Irak hükümet ofisleri, askeri üsler ve dünyanın en büyük büyükelçiliğini evler 12 sq km, ağır müstahkem bileşik denir.

Irak Nerededir Google Mapsta Irak


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Irak Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Irak gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Irak tanıtım videosu,Irak görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Irak tanıtım filmini izleyin

Irak Uçak Bileti Al

Irak Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Irak Tarihi ve Turistik Yerleri ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Irak Tarihi ve Turistik Yerleri ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Irak Uçak Bileti Al »Irak Uçak Seferleri » Irak Uçak Bilet Fiyatı »Irak Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Irak Uçak Bileti Al   » Irak Uçak Seferleri   » Irak Uçak Bilet Fiyatı   » Irak Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+