Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
İstanbul Alibeyköy Otobüs Bileti Al - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

İstanbul Alibeyköy Otobüs Bileti Al

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İSPARK’ın vatandaşların hizmetine sunduğu Alibeyköy cep otogarı şehirler arası yolculukların yeni adresi oldu. Günde ortalama bin otobüs seferinin düzenlendiği ve yaklaşık 50 bin yolcuya hizmet veren cep otogarında bayram mesaisi yoğun geçti. Tatilin ilk günlerinde günde yaklaşık 90 bin kişi Alibeyköy Cep Otogarı'nı tercih etti. Yoğunluğa cevap verebilmek için otobüs firmaları sefer sayılarını iki katına çıkardı.

Cep otogarını son teknoloji ile donattıklarını belirten İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut, “Otogarda vatandaşlarımıza modern yeniliklerle hizmet veriyor. Ayda 2 milyon kişiyi ağırlıyoruz. Bu rakam yaz aylarında ve bayram günlerinde daha da yükseliyor. Avrupa ve Anadolu yakasında hizmete açmayı planladığımız yeni Cep Otogarları ile şehirlerarası yolculukların kalitesini artırmayı hedefliyoruz” dedi.

Yeni cep otogarları yapılacak
Alibeyköy’ün ardından yeni cep otogarları yapılması amacıyla başlatılan proje çalışmaları devam ediyor. Yakın zaman içinde otogarların yapılmasına başlanacak.

Cep Otogarı’nın bünyesinde; idari bina, kafeterya, bekleme salonu, otobüs acenteleri, servis ve taksi durakları ile ziyaretçilerin kısa süreli parklanma yapabileceği otoparklar bulunuyor. Çocuk oyun parklarının da yer aldığı otogarda 30 dakika ücretsiz otopark hizmeti de veriliyor.

Cep Otogarına gelen araçlar, kısa süreli bekleme yaparak yolcu indirip-bindiriyor. Böylelikle İstanbul genelinde sürücülerin trafiği işgal etmelerinin önüne geçilerek vatandaşların rahat, güvenli ve zamanında otogarlara ulaşması sağlanıyor.

Havada, karada, denizde yolculukların ilk adresi İSPARK
İSPARK Cep Otogarı’nın yanı sıra deniz yolunu ve hava yolunu tercih eden tatilcilerinde ilk adresi oldu. Park Et Devam Et otoparkları ile vatandaşlar araçlarını İSPARK otoparklarına park edip yolculuklarına devam ettiler. İDO terminallerine yakın noktada kurulan Park Et Devam Et otoparklarına araçlarını bırakan vatandaşlar deniz yolu ile İstanbul’dan ayrılırken, Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı yakınında oluşturulan Park Et Devam Et otoparklarına araçlarını bırakan vatandaşlar hava yolu ile yolculuklarına devam etti. 

İstanbul Alibeyköy Otobüs Bileti Al Haberi Oku, İstanbul Alibeyköy Otobüs Bileti Al Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İstanbul Alibeyköy Otobüs Seferleri » İstanbul Alibeyköy Otobüs Bileti Al » İstanbul Alibeyköy Otobüs Otogarı
Etiketler » İstanbul Alibeyköy Otobüs Seferleri   » İstanbul Alibeyköy Otobüs Bileti Al   » İstanbul Alibeyköy Otobüs Otogarı  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+