Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Fethiye Seyahat Online Otobüs Bileti al - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Fethiye Seyahat Online Otobüs Bileti al

1986 yılında Fethiye lisesinden mezun oldum.Mezuniyetimin sonrası bir cok alanda ticari faaliyette bulundum.Babamın eski meslegi olan şöförlügü 1992 yılında kurulan fethiye koop'a 1995 yılında katıldım. 1995-2000 yılları arasında sehirler arası otobüs şöförlüğü ve idarecilik yaptım. 2000 yılında kooperatif başkanlıgı yaptım. 24 subat 2005 tarihinde karayolu taşımacılık kanununda yapılan köklü depişiklikler neticesinde gerekli nedenlerden dolayı üyelerimizden olusan Fethiye seyahat Tas.Tur.Tic. ve lti.sti 'yi kurduk.

Kurmuş oldugumuz şirketimizde şirket müdürü olarak görev yapmaktayım.sektörün içinden gelen biri larak birligimizin menfaatlerini ön plana alıp ülkemizde pekck sektördeki yönetimlerle özemle aranan dürüstlük ilkesini prensip edinip meslegimiz icerisindeki örnek bir yönetici olmayı hedef seçtim.

Arkadaslarımın bana vermiş oldugu degerin bilincinde olarak herzaman siz sayın ylcularımızı'da hizmetin en güzelini vermeye gösterecegim.
Seyahatlarımızda buluşmak dilegiyle.Fethiye Seyahat Otobüs bileti al 

TARİHÇE
1992 yılından önce yayla antalya yolu fethiye,dalaman,ortaca,köycegiz,marmaris,Fethiye Mugla,bodrum,fethiye,burdur,ısparta,yollaında düzenli bir sekilde tasımacılık yapılamamaktaydı.1992 yılından sonra bu güzergahlarda düzenli bir şekilde taşımacılık işlemlerini başlatmıştır.

 

 
Fethiye Seyahat Online Otobüs Bileti al Haberi Oku, Fethiye Seyahat Online Otobüs Bileti al Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Fethiye Seyahat Otobüs bileti al » Fethiye Seyahat Otobüs seferleri » Fethiye Seyahat Otobüs bileti fiyatları
Etiketler » Fethiye Seyahat Otobüs bileti al   » Fethiye Seyahat Otobüs seferleri   » Fethiye Seyahat Otobüs bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+