Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Anamur Zafer Turizm Online Otobüs bileti al - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Anamur Zafer Turizm Online Otobüs bileti al

 ANAMUR ZAFER otobüs firması 1992 yılında Anamur’da kurulmuştur. Firmamız ismini bir tabiat harikası olan Anamur’dan almıştır.

    ANAMUR ZAFER firması Anamur ve Anamur’lunun kendi öz firması olarak kurulmuştur. Onun içindir ki, Anamur’dan Mersin’e, Anamur’dan Ankara’ya, Anamur’dan Antalya’ya olan seferleriyle çevre illere ve tüm Türkiye ve dünyaya açılan Anamur’umuzun güzide bir penceresidir. Göstermiş olduğumuz hizmet performansımızla ilçemize seyahate gelen tüm yolcularımıza hizmet vermekte.

    ANAMUR ZAFER otobüs işletmesi, genişleyen ve büyüyen yapısı ile artan yolcu taşıma talebini karşılayabilmek ve yeni yatırımların başlangıcını yapmak için çağımızın modernizasyonu ile dünya standartlarında yolcu taşımacılığı yapmak üzere tüm alt yapısını hazırlamıştır.  On-Line bilet sistemi ile otogara ve terminallere kadar yorulmadan evinizden bilet rezervasyonu yapabilecek, Kredi Kartı ile evinizden biletinizi satın alabileceksiniz. Ayrıca her yolcumuz  ANAMUR ZAFER yolculuk kartına sahip olacaklardır. Bu kart sayesinde puanlama sistemi ile yolcularımız almış oldukları her biletten puan toplayıp, toplanan puanlar neticesinde bizden çeşitli hediyeler ve ücretsiz yolculuk biletleri kazanacaklardır. Kısacası ANAMUR ZAFER ile yapacağınız her yolculuk siz değerli ANAMUR ZAFER yolcularına bir hizmet olarak geriye dönecektir.

 

Anamur Zafer Turizm Online Otobüs bileti al Haberi Oku, Anamur Zafer Turizm Online Otobüs bileti al Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Anamur Zafer Otobüs bileti al » Anamur Zafer Otobüs seferleri » Anamur Zafer Otobüs bileti fiyatı
Etiketler » Anamur Zafer Otobüs bileti al   » Anamur Zafer Otobüs seferleri   » Anamur Zafer Otobüs bileti fiyatı  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+