Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Bayram Yolcularına Müjde Ek Seferler Geliyor - Ek Sefer Sorgula - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Bayram Yolcularına Müjde Ek Seferler Geliyor - Ek Sefer Sorgula

Ramazan Bayramı’nın gelmesine sayılı günler kala ülke genelinde hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bayram döneminde artan seyahat trafiğinden dolayı tren, otobüs, gemi ve uçak yolculuklarına ek seferler düzenlendi. Bu sayede Ramazan Bayramı döneminde herkes istediği yere sorunsuz bir şekilde gidebilecek.

Uçak trafiğinde bir sorun yaşanmaması için Türk Hava Yolları yeni seferler düzenledi. Ramazan Bayramı tatilinden dolayı oluşan talebi karşılamak için Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen uçuşlarına 24 ek sefer ilave edildi. Bunun aynı sıra İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda da havayolu firmaları iç ve dış hatlarda toplam 87 ek sefer daha ek olarak düzenlenebilecek. Bununla birlikte Ramazan Bayramı tatilini İstanbul ve Türkiye dışında geçirecek yolcuların taleplerini karşılamak içinde de her şey düşünüldü.  Türk Hava Yolları Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan gerçekleştirilen uçuşlara ek seferler sağladı.

Ramazan Bayramı döneminde özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı’nda büyük önlemler alındı. Terör saldırılarına karşılık da sıkı tedbirler alınırken Ramazan Bayramı nedeniyle meydana gelecek yoğunluğun azaltılması amaçlandı. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan uçuşlarını gerçekleştiren Atlas Jet iç hatlarda 4 ek sefer konuldu. Bunun yanı sıra Pegasus Havayolları tarafından da iç hatlarda 46 ek sefer bayram döneminde sizlerin hizmetine sunulacak. Bu firma yurt dışı hatlarda ise 31 ek sefer sağladı. Buna ek olarak geçtiğimiz yıllarda 8,4 milyon yolcu rakamıyla büyük bir rekorlar dönemi tamamlayan Sabiha Gökçen Havalimanı'nda uçuşlar için her şey düşünüldü. Ramazan Bayramı tatili süresi boyunca artacak talebi karşılamak amacıyla güvenlik önlemleri ve ek seferleri resmi olarak düzenlendi.

İstanbul Deniz Otobüsleri İDO’da Ramazan Bayramı için özel önlemler aldı. Ek seferler düzenleyerek özellikle İstanbul ve çevresi trafiğinin düzenlenmesi bekleniyor. Marmara Denizi çevresinde hem araçla hem de yaya olarak geçişin en yoğun yaşandığı Eskihisar Topçular araba vapuru hattına ek seferler konuldu. Buna göre bu trafiğe katılacak yüksek kapasiteli yeni gemiyle birlikte İDO hızını daha da artıracak. Ayrıca bayram için yolculuğa çıkanlar ve tatilciler de bu geniş gemiyle rahat bir şekilde seyahat edebilecek.  

Ramazan Bayramı'nın gelmesine sayılı günler kala ülke genelinde hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bayram döneminde artan seyahat trafiğinden dolayı tren, otobüs, gemi ve uçak yolculuklarına ek sef
Bayram Yolcularına Müjde Ek Seferler Geliyor - Ek Sefer Sorgula Haberi Oku, Bayram Yolcularına Müjde Ek Seferler Geliyor - Ek Sefer Sorgula Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »EK Sefer Sorgula » Ek Otobüs Seferleri » Ek Otobüs Seferi Bileti al
Etiketler » EK Sefer Sorgula   » Ek Otobüs Seferleri   » Ek Otobüs Seferi Bileti al  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+