Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Balıkesir'de Ek Seferler Dolmak Üzere - Ek Otobüs Seferi Sorgula - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Balıkesir'de Ek Seferler Dolmak Üzere - Ek Otobüs Seferi Sorgula

EK OTOBÜS SEFERLERİ SİSTEME EKLENDİ SORGULA ONLİNE BİLETİNİ AL

Balıkesir'de seyahat firması yöneticisi Tağmaç Şengörenoğlu şu anda Balıkesir'den yapılacak olan seferlerde yüzde 90 oranında doluluk yaşandığını ve uzak mesafeler için konulan ek sefer biletlerinin de tükenmek olduğuna dikkat çekerek Ramazan Bayramı nedeniyle seyahat edecek olan vatandaşların bilet almak için acele etmeleri gerektiğini söyledi.

Balıkesir'de seyahat firması yöneticisi Tağmaç Şengörenoğlu, bayramı şehir dışında geçirecek vatandaşlara uyarıda bulunarak, bilet alma konusunda acele etmeleri gerektiğini söyledi. Şengörenoğlu, bayram sebebiyle seyahat etmek isteyen vatandaşların bu yıl bilet almak için sınavların bitmesini beklediklerini ifade ederek, "Pazartesi gününden itibaren yoğun bir şekilde talepler gelmeye başladı. Elimizdeki verilere göre sadece Ramazan Bayramı için değil, temmuz ve ağustos ayları için de son 5 yılın en büyük artışını, en büyük yolcu taşıma potansiyelini bekliyoruz. İki bayram tatilinin de 9 gün olmasından dolayı bu yıl yüzde 20'lik bir artış bekliyoruz. Geçen seneye oranla öngörümüz bu. Biz Balıkesir merkezli bir firma olduğumuz için tüm araçlarımızı hazırlıklarımızı yapıyoruz. Müşterilerimizin yüzde 90'ını İstanbul, İzmir ve Ankara'yı tercih ediyor. Uzun hatlara gidecek olanlar biletlerini önceden alıyorlar. Şu an salı günü itibariyle Balıkesir'de biz ve diğer seyahat firmalarının uzak mesafelere olan, yani 400 kilometre ve üzerindeki yerlere düzenlenmiş seferleri yüzde 90-95 oranında dolu ve biletleri satılmış durumda" dedi.

İLAVE SEFERLER YAPILACAK

Uzak mesafelere gidecek yolcuların bilet alması konusunda acele etmeleri gerektiğine dikkat çeken Şengörenoğlu, "Operasyondaki arkadaşlarımız sıkışan saat ve günlerde ek sefer koymak için sürekli analiz yapıyorlar. Biz vatandaşlarımızı kısa mesafelerde mağdur etmeyeceğimizi düşünüyoruz. Bandırma, Bursa, İzmir, Ayvalık gibi kısa hatlarda yolcularımıza sıkıntı yaşatmamaya çalışıyoruz. Uzun hatlarda yolcularımızın önce davranıp aceleci olması gerekiyor. Kısa mesafelerde bundan önceki bayramlarda da yoğunluklara cevap verebileceğimizi gördük ama uzak hatlarda yapabilecek bir şeyimiz olmuyor. Uzak hatlar çok kritik. Özellikle İstanbul'a gidecek vatandaşlarımızın şu an için biletlerini almış olmaları gerekiyor. Biz ilave seferlerimizi açtık onlar da doldu ama mevcut duruma göre yine açacağız. İnşallah bir terör olayı ülkemizde gerçekleşmezse bu sene turizmde en azından taşımacılık alanında bir gelişim bekliyoruz" şeklinde konuştu. 

Balıkesir'de seyahat firması yöneticisi Tağmaç Şengörenoğlu şu anda Balıkesir'den yapılacak olan seferlerde yüzde 90 oranında doluluk yaşandığını ve uzak mesafeler için konulan ek sefer biletlerinin de tükenmek olduğuna dikkat çekerek Ramazan Bayramı nedeniyle seyahat edecek olan vatandaşların bilet almak için acele etmeleri gerektiğini söyledi.
Balıkesir'de Ek Seferler Dolmak Üzere - Ek Otobüs Seferi Sorgula Haberi Oku, Balıkesir'de Ek Seferler Dolmak Üzere - Ek Otobüs Seferi Sorgula Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Balıkesir Otobüs Bileti Al » Balıkesir ek otobüs seferleri
Etiketler » Balıkesir Otobüs Bileti Al   » Balıkesir ek otobüs seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+