Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Ramazan Ayı Dolayısıyla Otobüs Sefer Saatleri Uzatıldı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Ramazan Ayı Dolayısıyla Otobüs Sefer Saatleri Uzatıldı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, Ramazan Ayı vesilesiyle, yurttaşların yoğun olarak kullandığı güzergahlardaki otobüs sefer saatlerinde değişikliğe gitti.
Uygulama kapsamında, Üniversite-Dağkapı-Seyrantepe TOKİ,  Üniversite-Dağkapı- Üçkuyular TOKİ, Üniversite- Dağkapı- Bağcılar, Üniversite-Dağkapı- Havaalanı, Üniversite-Otogar-500 Evler, Üniversite-Diclekent-Selahattin-i  Eyyubi, Gazi Yaşargil Araştırma Hastanesi-Diclekent, Üniversite-Dağkapı - Ahmet Arif, Üniversite-Dağkapı-450 Evler ve Üniversite-Cezaevi-Diclekent güzergahlarında  sefer saatleri gece saat 01.45’e kadar uzatıldı. Yurttaşların mağdur olmaması amacıyla başlatılan uygulama, Ramazan Ayı boyunca sürecek ve her gün on güzergahta 20 otobüs saat 01.45’e kadar yolcu taşıyacak.
DEDE: GECE NÖBETÇİ ARAÇLAR ÇALIŞIYOR 
Ulaşım Daire Başkanlığı Otobüs İşletme Şube Müdürü Remzi Dede, Ramazan Ayı ile birlikte toplu taşıma alanında 10 ayrı güzergahta 20 aracın her gün saat 01.45’e kadar hizmet vereceğini ifade etti.  Yurttaşların mağdur olmaması için gece geç saatlere kadar toplu taşıma hizmeti verildiğini kaydeden Dede, seçilen güzergâhların yoğun bir şekilde kullanıldığını, bu nedenle böyle bir planlamaya gidildiğini dile getirdi.
Kent merkezinde 135 toplu taşıma aracının saat 06.45’ten itibaren çalışmaya başladığını hatırlatan Dede, “Bazı güzergahlarda araçlarımız saat 21.45’te, bazıları da 23.00 gibi son seferlerini tamamlıyor. Bu araçlar güzergâh yoğunluğuna göre yönlendiriliyor. Ramazan Ayı’nda saat 23.00’den itibaren nöbetçi araçlarımız yolcu taşıyor.” ifadelerini kullandı.
“Otobüsüm nerede” mobil uygulamasıyla araçların hareket saatleri ve duraklara ulaşımı konusunda yolcuya bilgi verdiğini ifade eden Dede, şöyle konuştu: “Bu uygulama her geçen gün daha fazla ilgi görmeye başlıyor. Şu ana kadar 10 bin kişi bu uygulamadan faydalanmıştır. Yurttaşlarımız bu uygulama sayesinde ulaşım hizmetlerinden rahatlıkla faydalanmaktadır. Bu mobil uygulamasına Ramazan seferleri de dahildir.”
İLÇE SAATLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK YOK
Dede, ilçelere yapılan toplu taşıma hizmetlerinin sefer saatlerinde herhangi bir değişikliğin olmadığını kaydetti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Ayı dolayısıyla yurttaşların yoğun olarak kullandığı güzergahlardaki sefer saatlerini gece saat 01.45’e kadar uzattı.
Ramazan Ayı Dolayısıyla Otobüs Sefer Saatleri Uzatıldı Haberi Oku, Ramazan Ayı Dolayısıyla Otobüs Sefer Saatleri Uzatıldı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Ramazan Bayramı otobüs Bileti » Diyarbakır Otobüs Bileti al
Etiketler » Ramazan Bayramı otobüs Bileti   » Diyarbakır Otobüs Bileti al  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+