Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Malatya Kernek Turizm Online Otobüs Bileti al - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Malatya Kernek Turizm Online Otobüs Bileti al

Malatya Kernek Turizm İle Nerelere Gidebilirsiniz İşte O Merkezler

Adana

Adapazarı
Afyon
Aksaray
Ankara
Antalya
Bursa
Eskişehir
İstanbul-Avrupa
İstanbul-Anadolu
İzmir
İzmit
Kayseri
Konya
Malatya
Manisa
Manisa / Salihli
Manisa / Turgutlu
Mersin
Osmaniye
Uşak
Yalova
Hatay
Gaziantep
BİLET SATIŞ İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ SORULARINIZ İNTERNETTEN KREDİ KARTIMLA BİLET ALABİLİRMİYİM?
 
Sitemizin Online Satış (Sorgulama)Bölümünden Kredi Kartınızla Güvenli Bir Şekilde Bilet Alabilirsiniz. İnternet Satışı Konusunda Sitemizin (256 Bit Global Sign Ssl) Güvenlik Sertifikası Mevcuttur.
BİLET ALIRKEN NEYE DİKKAT ETMELİYİM?
 
Bilet Alırken Personelimize;
1. Gideceğiniz Tarih Ve Saati Tam Ve Doğru Olarak Söyleyin.
2. Yolcunun Bay Veya Bayan Olup Olmadığını Belirtin.
3. Bagaj Durumu Hakkında Personele Doğru Bilgi Verin.
4. Çocuklarınızla Seyahat Edecekseniz 1-2-3 Ve 4 Nolu Koltukların Trafikçe Yasak Olduğunu Bilin.
5. Cam Kenarı Ya da Koridor Tercihinizi Belirtin.
6. Ödeme Şeklinizi Nakit Ya da Kredi Şeklinde Belirtin.
7. Son Olarak Satın Aldığınız Biletin Tarih Ve Saatini Kontrol Edin.
BİLET ALIRKEN HANGİ ŞARTLARI KABUL ETMİŞ OLUYORUM?
 
Satın Aldığınız Bilet Siz Ve Firmamız Arasında Resmi Bir Sözleşmedir. Malatya Kernek Turizm A.Ş. Den Bilet Almakla Aşağıdaki Şartları Kabul Etmiş Sayılıyorsunuz.
1. Bilet İptali Ve Değişikliği İle İlgili Karayolu Taşıma Kanununun 38/9 Maddesi Gereği; Otobüs Hareket Saatinin 24 Saatine Öncesine Kadar Yapılacak Müracaatlarda Bilet Ücretinin Tamamını İade Etmek, Otobüs Hareket Saatinden 12 Saatine Öncesine Kadar Yapılacak Müracaatlarda İse 6 Ay Geçerli Açık Bilet Düzenlemek Zorundadır. 
2. Servis Ve Otobüs Saatinde Gelmeyen Yolcularımızın Seyahat Hakları Ve Bilet Bedeli Geçersiz Duruma Düşer.
3. Bilet Alırken, Rezervasyon Yaptırırken Doğru Bilgi Veriniz (Gece Gündüz Saatleri, Bay Bayan Yanı Vs.)
4. Tanımadığınız Kişilerin Yiyecek Ve İçecek İkramını Kabul Etmeyiniz.(Güvenlik Açısından)
5. Lütfen Trafikçe Yasaklanmış Yerlerde İnilmesi İçin Israr Etmeyiniz.
6. Otobüs İçerisinde Bırakılan Ve Kaybolan Eşyadan Sorumlu Değiliz.
7. Bagaj Fişi Karşılığı Teslim Alınmamış Olan Çanta Paket Vs. Eşyanın Kaybından Şirketimiz Sorumlu Değildir.
8. Her Yolcunun En Fazla 2 Adet Olmak Üzere 30 Kg'a Kadar Valizi Taşınabilir. Fazlası Taşınmaz.
9. Kıymet Taktiri Yapılıp Tespit Edilmeyen Valiz Veya Kolinin Zayi Halinde Bilet Bedeli Tutarının 2 (İki) Mislinden Fazla Ödeme Yapılmaz.
10. Bagaja Verilecek Eşyanın Adli Ve İdari Makamlarca Yapılacak Muayenelerinden Doğacak Cezai Mesuliyet Bagaj Sahibine Aittir.
11. Trafik Kazalarında Doğacak Maddi Ve Manevi Tazminat Davalarında Muhatap Otobüs Sahibi Bu Hususu Kabul Ve Taahhüt Eder. Bu Davalardan Dolayı Salahiyetli Mahkeme Ve İcra Daireleri Malatya Mahkemeleri Ve İcra Daireleridir.
12. İnternet Üzerinden Alınan Biletlerde Ücret İadesi Yapılmaz. En Az 24 Saat Öncesinden Kimlik İbrazı İle 6 Ay İçerisinde Kullanabileceğiniz Açık Bilet Düzenlenir. 13. Bilet Alan Yolcu Yukarıdaki Maddeleri Aynen Kabullenmiş Addolunur. Aynı Zaman Bilet Müşteri İle Firma Arasında Bir Akididir.
NASIL E-BİLET ALABİLİRİM?
 
E - Bilet Nedir?
"Online Satış Ve Rezervasyon Sistemimiz %100 Güvenliklidir.”
İnternet'ten Bilet Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır? İnternetten Bilet Satın Alma İşlemi Aşağıdaki Aşamalarla Yapılmaktadır.
1. Aşama : Bilete Ait Bilgilerin Girilmesi. Bu Bilgiler Ad Soyad, Telefon Ve E-Posta Bilgileridir. Eğer Sistemimizin Kayıtlı Üyesiyseniz Ve Sisteme Üye Girişi İşlemini Yaptıysanız Bu Aşama Otomatik Gerçekleştirilecektir.
2. Aşama : Sefer Seçimi. Kalkış Yeri, Varış Yeri Ve Tarih Seçiminin Ardından, Sefer Listele Butonuna Basılarak Şartları Sağlayan Seferler Listelenir. Size Uygun Olan Saatteki Seferi Seçmek İçin Seferin Yanındaki Seç Butonuna Tıklamanız Yeterli Olur.
3.Aşama : Bu Aşamada Koltuk Seçme İşlemi Yapılır. Seçebileceğiniz En Fazla Koltuk Sayısı Firmamız Tarafından Belirlenmektedir. Koltuk Seçimini Yaparken, Seçilen Koltukta Yolculuk Edecek Kişinin Cinsiyetiyle Uyuşacak Şekilde Seçim Yapmalısınız. Aksi Durumda Seçtiğiniz Seferde Seyahat Edemeyebilirsiniz. Ayrıca Bu Bölümde Kredi Kartı Bilgileri (Kart Sahibinin Adı-Soyadı) Girilir. Kredi Kartınıza Ait Diğer Bilgileri (Kart no,  Geçerlilik Tarihi, Güvenlik Kodu Gibi) Güvenlik Nedeniyle Yönlendirileceğiniz Banka Sayfasında Giriniz.
4. Aşama: Bu Aşamada Kredi Kartı Bilgilerinizi Girmek Üzere İş Bankası Ortak Ödeme Sayfasına Yönlendirileceksiniz. Kredi Kartı Onay İşleminin Ardından Satın Alma Gerçekleştirilir. Kredi Kartı Onay Bilgisi Gelmediği Sürece İşleminiz Yapılmamış Demektir. * Bilet Bilgileriniz Mail Adresinize Gönderilecektir, Bu Mailin Yazıcıdan Çıktısını Almanız Faydalı Olacaktır. * Biletinizi Herhangi Bir Şubemizden Seyahatiniz Öncesinde Teslim Alabileceğiniz Gibi, Hiç Şubeye Gitmeden Seyahatiniz Sırasında Otobüsümüzde De Teslim Alabilirsiniz. Otobüs Hareket Etmeden Önce Hazırlanmış Olan Biletiniz Otobüs Personelimiz Tarafından Size Teslim Edilecektir. Böylelikle Yoldan Binecek Yolcularımız Herhangi Bir Şubemize Giderek Bilet Alma Zorluğundan Kurtulacaktır.
 
 
• ÖZÜRLÜ İNDİRİMİ İLE İLGİLİ SORULARINIZ ÖZÜRLÜ İNDİRİMİNDEN NASIL FAYDALANABİLİRİM?
 
Karayolu Taşıma Yönetmeliğinin 57. Maddesinin 11. Fıkrası Gereği: 
(11) Yaş Şartı Aranmaksızın En Az (Değişik İbare:RG-21/8/2009-27326) %40 Oranında Özürlü Olduğunu Belgeleyen Kişiler İçin Bilet Ücreti Geçerli Ücret Tarifesi Üzerinden %30 İndirimli Düzenlenir.
Özürlü İndiriminden Faydalanabilmek İçin; %60 Ve Üzeri Özürlüler, Özürlü Kimlik Kartlarının Fotokopilerini Vermek Ve Asıllarını İbraz Etmek Şartıyla ( Bir Araçta En Fazla 2 Yolcu Olabilir) Yasal Tarifedeki Fiyatın %30 İndirimli Olarak Bileti Düzenlenir. Herhangi Bir Belge İbraz Edemeyenler Bu İndirimden Yararlanamaz. Seyahat Etmek İstediğiniz Araçta Sizden Başka İki Adet İndirimli (Çocuk İndirimi Veya Özürlü İndirimi) Yolcu Varsa Bu İndirimden Yararlanamazsınız. İndirimden Yararlanmak İsterseniz Başka Bir Araçta Seyahat Etmeniz Gerekmektedir. Özürlü Ve Çocuk İndirimi Sadece Tarife Fiyatlarının Uygulandığı Dönemlerde Geçerlidir. Genel İndirim Yapılan Dönemlerde Başka İndirim Uygulanmaz.
 
 
• ÇOCUK İNDİRİMİ İLE İLGİLİ SORULARINIZ ÇOCUK İNDİRİMİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR?
 
Karayolu Taşıma Yönetmeliğinin 57. Maddesinin 10. ve 11. fıkraları gereği:
(10) 6 yaşın altında olan çocuklar yolcu bileti düzenlenmeksizin kucakta seyahat edebilirler. Bunlar için ayrı koltuk talep edilmesi halinde, bilet ücreti geçerli ücret tarifesi üzerinden %30 indirimli düzenlenir.
(11) 6 yaş ve üzeri tüm yolcuların ayrı koltukta seyahat etmesi zorunlu olup, altı ile 12 yaş arası çocuklar için bilet ücreti geçerli ücret tarifesi üzerinden %30 indirimli düzenlenir.
Kanunen 0-12 Yaş Grubunda Bulunan Çocuklar İçin Alınan Biletlerde ( Her Çocuk İçin Ayrı Bilet Almak Koşulu İle) Her Araçta En Fazla 2 Adet Olmak Koşulu İle Yasal Fiyat Tarifesi Üzerinden % 30 İndirim Yapılır. İndirimden Faydalanmak İçin Çocuğun Kimlik Fotokopisini İbraz Etmek Gerekmektedir. 0-6 Yaş Grubu Çocuklar Bilet Alınmaksızın Kucakta Seyahat Edebilir. 6 Yaş Ve Üzeri Çocuklara Bilet Alma Zorunluluğu Vardır. Seyahat Edeceğiniz Araçta Sizden Başka İki Adet İndirimli Bilet Kesilmiş İse O Araçta Seyahat Ederken İndirimden Faydalanamayabilirsiniz. İndirimden Faydalanmak İçin Başka Araçta Seyahat Etmeniz Gerekmektedir. Çocuk Ve Özürlü İndirimleri Sadece Yasal Tarife Fiyatlarının Uygulandığı Dönemlerde Geçerlidir. Genel İndirim Dönemlerinde Başka İndirim Uygulanmaz.
 
 
• YOLCU BAGAJI VE EMANET İLE İLGİLİ SORULARINIZ FAZLA BAGAJLARIM ÜCRETİ MUKABİLİNDE TAŞINIR MI?
 
Biletli Her Yolcunun 30 Kg.mı Geçememek Koşulu İle En Fazla 2 Adet Bagaj Hakkı Bulunmaktadır. Aracın Bagaj Durumuna Göre Bir Parça Fazlasına Yardımcı Olmamıza Rağmen Ücret Karşılığı Da Olsa Yolcularımızın Güvenliği Nedeniyle Fazla Bagaj Almamaktayız. Bu Konuda Israr Etmemenizi Rica Ederiz.
BİR YOLCUNUN EN FAZLA NE KADAR BAGAJ HAKKI VARDIR?
 
Bilet Alan Bir Yolcunun Güvenlik Gerekçesiyle Toplam 30 Kg'mı Geçmemek Koşuluyla En Fazla 2 Adet Bagaj Hakkı Vardır. Daha Fazlasına Yolcularımızın Güvenliğini Riske Atmamak Adına Müsade Edilmemektedir.(Bagaj Kapasitesine Göre)
TAŞINMASI YASAK OLAN BAGALAR NELERDİR?
 
Taşınması Kanunlarla Yasaklanmış Maddeler Ve Diğer Yolcularımıza Ait Valiz, Çanta Gibi Eşyalara Zarar Verecek Nitelikteki Maddeler Bagaj Olarak Alınmaz. Bagaja Alınmayacak Diğer Maddeler Aşağıda Yazılıdır.
1. Altın, Senet, Çek, Para Gibi Değerli Metal Ve Evraklar.
2. Akıcı, Kokucu, Yanıcı Maddeler.
3. Tüp Gaz Gibi Patlama Tehlikesi Olan Maddeler.
4. Büyük Çuval, Harar Ve Büyük Koliler.
5. Taşınması Kanunen Yasak Olan Diğer Maddeler.
6. Canlı Hayvan. (Karayolu Taşıma Yönetmeliğinin 40/6 “Taşıtın bagaj taşınmasına mahsus bölümleri dışında eşya taşınamaz. Taşıtın içinde canlı hayvan hiçbir şekilde taşınamaz.” maddesi gereği araç içinde kedi, köpek vb. canlıların taşınması yasaklanmıştır.
 
 
• KARGO HİZMETLERİ İLE İLGİLİ SORULARINIZ FİRMANIZLA KARGO GÖNDEREBİLİRMİYİM?
 
Otobüs Firmalarının Kargo Taşımacılığı Yapmamasına Rağmen, Büyük Parçalar Ve Taşınması Yasak Olan Maddeler Hariç Firmamızla Emanet Gönderebilirsiniz. (Sadece Güzergahımızda Bulunan İllere) Değerli Evrak Niteliğindeki Çek, Senet Vs Evraklar Taşınmaz. Ayrıca Akıcı, Kokucu Ve Patlayıcı Maddelerinde Taşınması Da Kanunlarla Yasaklanmıştır. Haftasonu Ve Bayram Gibi Yoğun Dönemlerde Bagajlarımızda Yer Olmaması Nedeni İle Emanetleriniz Alınmayabilir. Lütfen Bu Konuda Israrcı Olmayınız.
 
 
• KERNEKKART HAKKINDAKİ SORULARINIZ KERNEKKART KULLANIMI ?
 
Kernekkart; Seyahatlerinde Firmamızı Tercih Eden Yolcularımıza Çeşitli Avantajlar Sunmak Üzere Oluşturulmuştur. 
1. Kernek Kart İle Almış Olduğunuz Bilet Bedelinin %5’i Puan Olarak Kernekkart Hesabınıza Aktarılmakta Ve Biriken Puanlar Almak İstediğiniz Bilet Bedeli Kadar Toplandığında Ücretsiz Bilet Alabilmektesiniz. 
2. Kernek Kart Puan Kullanımı Sadece Yasal Tarife Fiyatları Üzerinden Gerçekleştirilir. 
3. Kernek Kart Puanları Kernek Kart Kullanıcısına Özeldir. Başka Bir Kernek Kart Hesabına Devredilemez.  
4. Kernek Kart Kullanım Süresi Verildiği Tarihten İtibaren 365 Gündür. 365 Gün İçinde Kullanılmayan Puanlar Sistemden Otomatik Olarak Silinmektedir. 
5. Kernek Kart Başvuru Ve Temin Etme İşlemlerinizi Malatya Merkez Ve Otogar Şubelerimizden Gerçekleştirebilirsiniz.
6. Kernek Turizm A.Ş. Dilediği Zaman Promosyon Kampanyasından Vazgeçme Ve Kazanılan Puan Oranını Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. 
7. Kernek Kart Sahibi Olarak Yukarıdaki Maddelerin Tamamını Okuduğunuzu, Anladığınızı Ve Tüm Maddelerini Kabul Ettiğinizi Onaylamaktasınız. 
 
 
• İKRAM YÖNETMELİĞİ İLE İLGİLİ SORULARINIZ ARAÇLARINIZDA BULUNAN İKRAMLAR NELERDİR?
 
Sıcak İçecekler;-Nescafe Klasik-Fındıklı Nescafe-Çay-Bitki Çayları-Salep-Sıcak Çikolata Soğuk İçecekler-Kola-Fanta-Limonata-Sade Gazoz-Soda-Süt-Meyvesuyu Çeşitleri-Su Yiyecek Çeşitleri-Ülker Çizi-Ülker Haylayf-Ülker Çubuk Kraker-Ülker As Kraker-Ülker Halley-Ülker Piknik-Ülker Peki-Ülker İkram-Eti Tutku-Eti Puf-Eti Cin-Eti Crax-Eti Çubuk Kraker-Eti Form-Meyveli Kek-Kakaolu Kek-Algida Dondurma-Bunlara Ek Olarak Tatlandırıcı, Antiem Bulantı Hapı Ve Aspirin De Araçlarımızda İhtiyacı Olanlara Verilmek Üzere Bulundurulmaktadır. Ayrıca özel günlerde değerli yolcularımıza sürpriz ikramlarımız bulunmaktadır.
 
 
• ARAÇ İÇİ HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ SORULARINIZ ARAÇLARINIZDA YASTIK VAR MI? YOKSA NEDEN?
 
Malatya Kernek Turizm A.Ş. Olarak Yolcularımızın Sağlıklı Ve Hijyenik Koşullarda Seyahat Etmesini Sağlamak Amacıyla Araçlarımızda Yastık Bulundurmuyoruz. Bir Başkasının Başını Yasladığı Yastığa Sizlerin De Başını Dayamasının Sağlık Açısından Risk Taşıdığını Bildiğimizden Seyahatlerinizde Kendi Yastıklarınızı Yanınızda Getirmenizi Öneriyoruz. Hijyen Konusunda Ki Duyarlılığınız İçin Teşekkür Ederiz.
ARAÇLARINIZDA NEDEN ÇİFT PERSONEL HİZMET VERİYOR?
 
Araçlarımızda Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmek Amacıyla Bagaj Alımından Ve Aracın Temizliğinden Sorumlu Personel Haricinde, Sizlere Daha Hijyenik Ve Sağlıklı Koşullarda Hizmet Verebilmek İçin Host (Servis Memuru) Personeli Bulundurmaktayız.
ARAÇLARDA UNUTULAN EŞYALARIN AKIBETİ NEDİR?
 
Seyahatleriniz Sonrasında Araçlarımızda Yapılan Genel Kontrollerde Siz Değerli Yolcularımızın Unuttuğu Eşyalar Sahiplerine Teslim Edilmek Üzere Depomuzda Muhafaza Edilmektedir. Unutulan Eşyalar Daha Sonra Sahiplerinin Talepleri Veya Bizlerin Araştırmaları Sonucu Sahiplerine Teslim Edilmektedir. Sahibi Bulunmayan Ve Üzerinden 1 Yıl Geçen Eşyalar İse Tarafımızdan İhtiyaç Sahiplerine Vakıf Ve Dernekler Aracılığı İle Verilmektedir. Araçlarımızda Unuttuğunuz Eşyalarla İlgili Bilgi Almak İçin Malatya Merkez Veya Otogar Da Bulunan Depomuza Müraacat Etmeniz Yeterlidir. Seyahat Sonrsı Hizmetlerimizden Oln Unutulan Eşya Takibi Konusunda Hassas Davrandığımızı Bilmenizi İsteriz. ( Bagaja Fiş Karşılığı Teslim Edilmeyen Eşyalarınızın Kaybından Firmamız Sorumlu Değildir.)
 
 
• EĞİTİM ÇALIŞMALARIMIZLA İLGİLİ SORULARINIZ EĞİTİM ÇALIŞMALARINIZ NELERDİR?
 
Malatya Kernek Turizm A.Ş. Olarak Personelimizin Eğitimine Önem Vermekteyiz. Her Hafta Düzenli Olarak Tüm Departmanlardaki Personelimize Eğitim Verilmektedir. Ayrıca Kaptanlarımızın Hepsi Psikoteknik Eğitime Tabi Tutulmuş Ve Başarılı Olduklarına Dair Belgelerini Almışlardır. Teknik Konularda Hepsi Bilgi Sahibi Olup, Deneyimlidir.
• SEFER AKSAKLIKLARI İLE İLGİLİ SORULARINIZ
SEFERLERİNİZDE YAŞANABİLECEK AKSAKLIKLARIN NEDENİ NELERDİR?
Seferlerimizde, Tur Düzenimizde Değişiklik Haklarımızın Mevcut Olduğunu Ve Bu Gibi Anlık Değişikliklerin Çoğunlukla Mücbir Sebeplerden Kaynaklı Arıza, Yol Şartları Vb. Gibi Sürüş Güvenliğinde Engel Teşkil Eden Durumlarda Nadiren Ve Zorunlu Olarak Yapıldığını Belirtmek İsteriz. 
 
Malatya Kernek Turizm Online Otobüs Bileti al Haberi Oku, Malatya Kernek Turizm Online Otobüs Bileti al Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Kernek Turizm Otobüs Seferleri » Kernek Turizm Otobüs Bileti al » Kernek Turizm Otobüs Bileti fiyatları
Etiketler » Kernek Turizm Otobüs Seferleri   » Kernek Turizm Otobüs Bileti al   » Kernek Turizm Otobüs Bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+