Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
2015’in En Gözde Seyahat Noktaları hangileri olacak? - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

2015’in En Gözde Seyahat Noktaları hangileri olacak?

Uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner, 2015’in en gözde seyahat destinasyonlarını belirledi. Son üç yılın uçuş arama verileri ve Gelecek Bilimi Laboratuvarı’nın öngörüleriyle hazırlanan araştırmaya göre, 2015’te seyahat severler egzotik yerlere yönelecek.

İnternet sitesi ile olduğu kadar mobil uygulamalarıyla da dünyada seyahat etmek isteyenlerin hayatını kolaylaştıran ve en hesaplı alternatifleri sunan Skyscanner,  son üç yılın uçuş arama verilerini ve Gelecek Bilimi Laboratuvarı’nın öngörülerini kullanarak, 2015’in en gözde destinasyonlarını araştırdı. Araştırma sonuçlarına göre, 2015’te Yunanistan’ın Mikonos Adası, Amerika’nın Florida eyaletinde yer alan Fort Lauderdale ve Güney Kore’nin başkenti Seul gibi destinasyonlar, seyahat severler tarafından ilgi görerek yılın gözdeleri arasına girecek. 

Araştırma sonuçlarına göre bu destinasyonların Türkler tarafından da ilgi gördüğü ortaya çıkıyor. Türkiye’den yapılan uçuş aramalarında Amerika’nın Florida eyaletinde yer alan Fort Lauderdale’ye %20’lik bir artış yaşanması, Yunanistan’ın Mikonos Adası aramalarının %17 oranında artması ve Güney Kore’nin başkenti Seul’un %9’luk bir artış göstermesi, Türklerin global seyahat trendlerini yakından takip ettiğini gösteriyor.

Mikonos Adası, Yunanistan

Konu herkes için bir anlam ifade eden yerlere geldiğinde, Mikonos bir adım öne geçiyor. LeBron James, Jean-Paul Gaultier, Cristiano Ronaldo ve Jennifer Lopez gibi yıldızlar, bu küçük Yunan adasının, lüks tutkunu havalı gezginler arasında popüler olmasına katkıda bulundular. Çılgın partileri de Mikonos’un Avrupa gece hayatının merkezi olma konusunda İbiza'ya sıkı bir rakip olmasını sağladı.

Fort Lauderdale, Florida, ABD

Parlayan güneş ve göz kamaştırıcı plajlar, Fort Lauderdale’de heyecan duygusunu yaşamak için sadece bir başlangıç. Pek çok coğrafyadan seyahat sever Güney Florida'nın sunduğu destansı müzik festivallerinden yeni yeni filizlenen kültürel mekanlara kadar her şeyi keşfetmeye buraya gelirler.

Seul, Güney Kore

Kore’nin popüler kültürüne olan büyük ilgi, önemli sayıda turisti Seul’e çekiyor. Gangnam Style'ın dünya çapındaki popülaritesi, ziyaretçilerin seveceği yepyeni turlar düzenlenmesine yol açıyor. Seul'da otel bulamama gibi bir endişeniz de olmasın. Çünkü Seul, ziyaretçilerin banka hesapları tükenmesin diye her bütçeye göre yeni oteller inşa etme konusunda oldukça hızlı çalışan bir şehir.

Kolombo, Sri Lanka

Geçmişte kalan Sri Lanka İç Savaşı’ndan sonra başkent Kolombo, artık dünyanın dört bir yanından gelecek ziyaretçilere hazır. Geliştirilen tren ve otoyol bağlantıları, yurtdışından gelen ziyaretçilerin daha önce hiç görmediği, ülkenin doğal güzelliklerinin bulunduğu bölümlerini keşfetmeyi kolaylaştırdı.

Panama

Eğer Panama'yı sadece ünlü kanalından ibaret sanıyorsanız, büyük resmi gözden kaçırıyorsunuz demektir. Panama Körfezi sahilinde yeni yapılanmış birçok lüks otel, ziyaretçilerin denizin ve şehrin tadını aynı anda çıkarmasını sağlıyor. Oldukça canlı olan eko turizm, ağaç tepelerinde gezinmenize ve Bocas del Toro'yu oluşturan adaların arasında sörf yapmanıza olanak sağlayan turlarla Panama turizmine damgasını vuruyor

2015’in En Gözde Seyahat Noktaları hangileri olacak? Haberi Oku, 2015’in En Gözde Seyahat Noktaları hangileri olacak? Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »2015’in En Gözde Seyahat Noktaları hangileri olacak? » Mikonos Adası » Yunanistan » Fort Lauderdale » Florida » ABD » Seul » Güney Kore » Kolombo » Sri Lanka » Panama
Etiketler » 2015’in En Gözde Seyahat Noktaları hangileri olacak?   » Mikonos Adası   » Yunanistan   » Fort Lauderdale   » Florida   » ABD   » Seul   » Güney Kore   » Kolombo   » Sri Lanka   » Panama  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+