Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Türk Hava Yolları LİBYA UÇUŞLARINA YENİDEN BAŞLIYOR - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Türk Hava Yolları LİBYA UÇUŞLARINA YENİDEN BAŞLIYOR

Türkiye'nin Libya Özel Temsilcisi bugün, Türk Hava Yollarının (THY) Libya'nın doğusundaki Misrata kentine uçuşlarını önümüzdeki hafta yeniden başlatacağını açıkladı. Böylelikle THY, çatışmaların arttığı temmuz ayından bu yana ülkeye uçacak ilk yabancı hava yolu şirketi olacak.

 Türkiye'nin Libya Özel Temsilcisi bugün, Türk Hava Yollarının (THY) Libya'nın doğusundaki Misrata kentine uçuşlarını önümüzdeki hafta yeniden başlatacağını açıkladı. Böylelikle THY, çatışmaların arttığı temmuz ayından bu yana ülkeye uçacak ilk yabancı hava yolu şirketi olacak.

     Özel Temsilci Emrullah İşler, Türkiye'nin ulusal hava yolu şirketi THY'nin 27 Ekim'den itibaren İstanbul'dan Trablus'un 200 kilometre doğusundaki Misrata'ya günlük uçuşlara başlayacağını belirtti.

     Libya ziyaretinin ardından salı gecesi gazetecilere konuşan İşler, THY'nin doğudaki Tobruk ile Bayda kentlerine gidebilmek için de güvenlik ve lojistik olanaklarını değerlendirdiğini bildirdi.

     Libya'nın en büyük ticari ortaklarından biri olan Türkiye, Kaddafi'nin devrilmesinden sonra başa gelen hükûmetlerle güçlü diplomatik ilişkilerini korudu.

     Savaşçıların kontrolü ele geçirme çabaları sırasında büyük ölçüde tahrip edilen Trablus'un en büyük havalimanı kullanılamaz durumda.

     Birleşmiş Milletler (BM) geçen ay petrol zengini ülkenin artan siyasi sorunlarına çözüm bulmak için görüşmelere başladı. Türkiye'nin de bu konuda rol üstlenmeye hazır olduğunu belirten İşler ise "Türkiye olarak diyalog sürecine katkıda bulunmaya hazırız. Diyaloğun sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi için çatışmalar durmalıdır." şeklinde konuştu.

 

     Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.

 

Türk Hava Yolları LİBYA UÇUŞLARINA YENİDEN BAŞLIYOR Haberi Oku, Türk Hava Yolları LİBYA UÇUŞLARINA YENİDEN BAŞLIYOR Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Thy Uçak Bileti Al » THY Uçak Seferleri » THY Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Thy Uçak Bileti Al   » THY Uçak Seferleri   » THY Uçak Bilet fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+