Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Delhi Gezisi : Yeni Delhi Gezilecek 590 Yer İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Delhi Gezisi : Yeni Delhi Gezilecek 590 Yer İZLE-VİDEO

Delhi Seyahat: Yeni DelhiDelhi Turizm Yapılacak 590 şeyler: Yeni DelhiDelhi Turizm Yapılacak 590 şeyler: Yeni DelhiDelhi Turizm Yapılacak 590 şeyler: Yeni DelhiDelhi Turizm Yapılacak 590 şeyler: Yeni DelhiDelhi Turizm Yapılacak 590 şeyler: 590 şeyler Yeni DelhiDelhi Turizm Yapılacak: Yeni DelhiDelhi Turizm Yapılacak 590 şeyler: Yeni Delhi10 Yapılacak 590 Şey. Barcelona - şehir akıllı şehir ve düşük-karbon solutions.9 bir öncüdür. Hong Kong - şehir aynı zamanda bir kullanımda lider ve zaten toplu taşıma, kütüphane erişimi, bina erişim, alışveriş ve araç parks.8 gibi hizmetler için sakinleri milyonlarca insan tarafından kullanılan akıllı kartlar, benimsenmesi olmuştur. Kopenhag - Şehir 2025 yılında karbon tarafsızlık taahhüt ve vatandaşların% 40 düzenli bisiklet yolu ile gidip. 7. Berlin - Berlin elektrik vehicles.6 gelen sanal bir enerji santrali yaratma umuduyla araç-to-grid (V2G) teknolojileri test ediyor. Tokyo - şehir büyük sanayi ortaklığı ile varoşlarda akıllı kasaba yaratacaktır.Eko-burb güneş panelleri, akümülatör tteries ve enerji tasarruflu cihazlar akıllı grid.5 bağlı tüm entegre evleri içerecektir. Londra - Ayrıca yönüyle nispeten yüksek attı. Londra sürdürülebilirlik yenilikler (yani tıkanıklık vergisi) ve onun sağlam geçiş system.4 bazı iyi kabul edilmiştir. New York - New York yoksul bir 47 sırada yaşam, kalitesi hariç tüm kategoriler içerisinde sıralamada çoğu diğer şehirlere göre daha yüksek puanlar. Beş yıllık period.3 üzerinde şehre yaklaşık 100 milyon dolar tasarruf sağlaması bekleniyor bir hamle - Bu şehir yangınları önlemek ve ilk müdahale korumak yanı sıra şüpheli vergi iadesi talepleri belirlemek yardımcı olmak için yenilikçi IBM ile takım kurdu. Paris - Paris zaten oldukça başarılı bir bisiklet paylaşım programı, velib ve sadece geçen ay vardır, onun belediye başkanı Autolib.2 denilen küçük AGH için benzer bir modeli başlattı. Toronto - NA zeki şehir, bu düşük karbon ekonomisine geçiş etmeye Clinton 40 (C40) mega kentlerin, aktif bir üyesidir yönüyle de attı.Özel sektör kentin transit efficiency.1 artırmak için bir Akıllı Gidip Toronto inisiyatif kurma, çok eylem üzerinde oluyor.Dünyada akıllı şehir Viyana olduğunu - Viyana her kategoride ilk 10'a sadece şehir oldu. Bu cesur akıllı şehir hedeflerinin oluşturulması ve akıllı şehir daha akıllı olmaya, bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanarak olarak tanımlanan Akıllı Enerji Vizyonu 2050, Yol Haritası 2020 ve Eylem Planı 2012-2015.A gibi programlar ile bu hedeflere ulaşmak için kendi ilerleme izleme ve maliyet ve enerji tasarrufu elde kaynaklarının kullanımı, hizmet sunum ve yaşam kalitesinin artırılması ve çevre kirliliğinin azaltılmasını verimli - tüm destekleyici yenilik ve düşük karbon economy.The sıralamasında 4 küresel kategorilere şehirler puanları belirlendi : Yenilik, Yeşil sıralama, yaşam kalitesi ve dijital şehir.

Delhi Gezisi : Yeni Delhi Gezilecek 590 Yer İZLE-VİDEO Haberi Oku, Delhi Gezisi : Yeni Delhi Gezilecek 590 Yer İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »New Delhi (Indian City) » Delhi Tourism And Transportation Development Corporation (Government Agency) » Delhi (Indian State) » India (Country) » Tourism (Interest)
Etiketler » New Delhi (Indian City)   » Delhi Tourism And Transportation Development Corporation (Government Agency)   » Delhi (Indian State)   » India (Country)   » Tourism (Interest)  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+