Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Çanakkale İstanbul Direkt Uçak Seferleri Başlıyor - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Çanakkale İstanbul Direkt Uçak Seferleri Başlıyor

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'nın davetlisi olarak Çanakkale'ye gelen ve Oda'nın Eylül ayı Meclis Toplantısından sonra bir konuşma yapan Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Hamdi Topçu, Çanakkaleİstanbul uçak seferleri konusunda müjde vererek, seferlerin Ekim ayında başlayacağını söyledi.

 

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi İçdaş Salonu'nda bir konuşma yapan Hamdi Topçu, Çanakkale-İstanbul arasındaki uçak seferlerinin Ekim ayı içerisinde Bora Jet ile Çanakkale'den Sabiha Gökçen Hava Limanfna, 2015 yılı Nisan'ından itibaren ise THY ile Çanakkale'den Atatürk Hava Limanı'na olacak şekilde başlayacağını bildirdi. Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Milletvekileri İsmail Kaşdemir ve Serdar Soydan, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, ilçe kaymakam ve belediye başkanları ile Çanakkale'deki oda ve borsaların başkan ve temsilcilerinin de katıldığı toplantıya, ÇTSO Başkanı Bülend Engin, Meclis Başkanı Osman Okyay, Meclis Başkan Yardımcıları Fahrettin Ersoy ve Turgay Kılıç, Başkan Yardımcıları Sadık Aydoğan ve Mert Mildon ile Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Selçuk Erdoğan, Emin Aydoğan, Güven Barış Yüksel, Hasan Yürükçü, Hikmet Sezen, Mehmet Özkurnaz, Mustafa Kansu ev sahipliği yaptılar.

 

Toplantıda kürsüye gelen THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, önce bir sunum eşliğinde THY'nin uluslararası alanda gelişimini, başarılarını ve hedeflerini anlattı. Topçu THY'nin 2003 ile 2014 arasında yüzde 471 büyüdüğünü ve 108 ülkede 263 noktaya uçmakta olduğunu ifade etti ve Çanakkale'nin havayolu ağına bağlanması gerektiğini belirtti.

 

haber: bahri korkmaz EMNİYET GÜÇLERİ MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİNİ DENETLEDİ İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Ekipleri motosiklet sürücülerini denetlediler. Ezine'nin çeşitli caddelerinde uygulama adı verilen kontroller yapan Trafik Ekipleri, kurallara uymayan sürücülere ceza kestiler.

 

Kontroller sırasında motosiklet sürücülerinin araç tescil belgeleri ve sürücü belgeleri soruldu. Bu arada motosiklet kullananların kask takıp takmadıkları da kontrol edildi.

 

Yapılan denetimler sonunda tescili yapılmamış motosikletler çekici ile otoparka götürüldü ve kullananlara cezai işlem uygulandı. Motosikletler için yapılan bu denetimlerin devam edeceği öğrenildi.

ONLİNE  ÇANAKKALE UÇAK BİLETİNİZİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Çanakkale İstanbul Direkt Uçak Seferleri Başlıyor Haberi Oku, Çanakkale İstanbul Direkt Uçak Seferleri Başlıyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Çanakkale İstanbul Uçak Bileti Al » Çanakkale İstanbul Uçak Seferleri » Çanakkale İstanbul Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » Çanakkale İstanbul Uçak Bileti Al   » Çanakkale İstanbul Uçak Seferleri   » Çanakkale İstanbul Uçak Bileti Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+