Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Onur Air, Amsterdam-İstanbul Günlük Uçak seferleri başlıyor - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Onur Air, Amsterdam-İstanbul Günlük Uçak seferleri başlıyor

Onur Air, Hollanda'nın başkenti Amsterdam'dan 26 Ekim itibari ile İstanbul'a günlük sefer başlatıyor.

Hollanda'daki acenteleri ve Türk basın mensupları ile Bir-Bey restaurantında bir araya gelen Onur Air İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Esat Aksak, 26 Ekim'den itibaren kış tarifesi olarak Türkiye ve Avrupa'ya uçuş sefereleri başlatacaklarını söyledi.

Aksak, "Avrupa'daki 5 meydandan anadoluya uçtuğumuz meydanlara bağlantı vererek, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan güzel bir network kurduk. Konuyla ilgili acenteler ile toplantı yapıyoruz.İlk etapta Amsterdam, Paris, Düsseldorf, Frankfurt ve Viyana. Bu uçuşlarımız her gün olacak. Bu konuda programlarımızı çok sıkı tuttuk. Bağlantıları da çok iyi sağladık. İnsanların yorulmayacağı iyi saatlerde uçuşlarımızı planladık. Bu konuda iddialıyız. İnşallah bu konuda başarılı olacağımızı umuyoruz." dedi.

Bir yönü ile THY'nın uçmuş olduğu noktaların aynısına bu 5 bölgeden günlük olarak uçacaklarını anlatan Aksak, İstanbul'dan sonra, Elazığ, Urfa, Adana Trabzon, Kayseri, Antalya, İzmir ve Bodrum bağlantılı uçuşlarının olacağını kaydetti.

"AMSTERDAM'DAN 26 EKİM'DE GÜNLÜK İSTANBUL SEFERLERİ"

Onur Air Genel Müdür Yardımcısı Orhan Sivrikaya, 26 Ekim'de başlayacakları yeni uçuş noktaları gerek Hollanda, gerekse diğer noktalara uçuşlar ile ekonomiye yeni bir soluk getireklerini belirtti. Sivrikaya, "Biz her gün Amsterdam-İstanbul uçuşları ile tarifeli uçuşlara başlıyoruz. Aslında Onur Havayolları Hollanda'da çok yönlü bir tarihe sahip. Charter seferleri noktasında çok önemli hizmetleri oldu. Yeni tarifemizde İstanbul'dan 11.15'de Amsterdam'a kalkacağız. Amsterdam'dan ise 14.55'te kalkacak. Her gün seferlerimiz gerçekleşecek. Şuanda satış sistemlerine tarifemiz açıldı. Biletleme ve rezervasyon işlemleri yapılmaktadır. Promosyon ücretlerimiz var. 59 Euro'dan başlayan seviyelerde bilet alma imkanları vardır. Şuanda bu konuda yolcularımızdan yoğun ilgi gördük. Talepler beklediğimizin üzerinde gerçekleşiyor. Dolayısıyla biz burada bir boşluğu görerek ihtiyacı karşılamış olduk." ifadelerini kullandı.

"THY, FİYATLARINI AŞAĞI ÇEKER"

Diğer taraftan Hollanda'da bulunan Türk kökenli acenteler Onur Air havayollarının günlük sefer başlatmalarının yüksek bilet fiyatlarının aşağıya çekilmesinde önemli rol oynayacağını, bunun hem kendilerine hem de yolculara olumlu yansıyacağına dikkat çekti. Yadin Reizen Seyahat Acentası sahibi Yadin Karabulut, "Onur hava yolları bu günlük İstanbul'a Atatürk Havalimanına uçuşları ile yüksek uçak bilet fiyatlarını aşağı çekecek. Bu uçuşlar gerçekten son derece iyi oldu. THY'nin günlük uçuş fiyatlarını Onur Air'in devreye girmesi ile aşağı çekmesine vesile olacak." diye konuştu.

ONUR AİR UÇAK BİLETİNİZİ ONLİNE ALMAK İÇİN TIKLAYIN 

Onur Air, Amsterdam-İstanbul Günlük Uçak seferleri başlıyor Haberi Oku, Onur Air, Amsterdam-İstanbul Günlük Uçak seferleri başlıyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Onur Air Amsterdam İstanbul Uçak seferleri » Onur Air Amsterdam İstanbul Uçak Bileti Al » Onur Air Amsterdam İstanbul Uçak Bilet fiyatları
Etiketler » Onur Air Amsterdam İstanbul Uçak seferleri   » Onur Air Amsterdam İstanbul Uçak Bileti Al   » Onur Air Amsterdam İstanbul Uçak Bilet fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+