Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Borajet Adana-Bakü uçak seferleri başlıyor - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Borajet Adana-Bakü uçak seferleri başlıyor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana-Bakü arasında başlayacak olan direk uçuşlarla ilgili şunları söyledi:

“Türkiye-Azerbaycan münasebetleri, Bakü-Tiflis-Ceyhan Boru Hattı’yla birlikte, var olan kardeşliği daha da sıcak hale getirmiştir. 

Ceyhan Belediye Başkanlığı döneminden bu zamana kadar yakın diyaloglarımız var. Adana’da da bunu daha geliştirmek isteriz. Bora Jet yakında Adana-Bakü seferlerine başlayacak. 

Sadece işadamlarının getirilmesi değil, Bakü merkezli, Adana’dan oraya turistlik turların, yine Bakü’den Adana’ya getirilecek Azeri kardeşlerimizin Adana’yı tanımasına vesile olacak turların da seyahat acentelerince yapılmasını teşvik etmek, desteklemek istiyoruz. 

Adana-Bakü arasındaki ilk direkt uçuşta, Adanalı sanayici, işadamları ve altyapı müteahhitlerini Bakü’ye götürmek, orada ilgili yerlerle diyalog kurmak, Türkiye-Azerbaycan ekonomik münasebetlerini de, kardeşlik ilişkilerinin üzerine destekleyici bir model olarak koymak ve yerleştirmek istiyoruz.”

 

ONLİNE BORAJET UÇAK BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Borajet Adana-Bakü uçak seferleri başlıyor Haberi Oku, Borajet Adana-Bakü uçak seferleri başlıyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Borajet Adana-Bakü uçak bileti al » Borajet Adana-Bakü uçak seferleri » Borajet Adana-Bakü uçak bileti fiyatları
Etiketler » Borajet Adana-Bakü uçak bileti al   » Borajet Adana-Bakü uçak seferleri   » Borajet Adana-Bakü uçak bileti fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+