Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY'den bilet fiyatları açıklaması UKRAYNA - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

THY'den bilet fiyatları açıklaması UKRAYNA

THY’nin birkaç ülke ve Rusya’ya bir seferinin olduğunu belirten Genç, uçuşa yasak bölgenin kendilerine çok büyük bir etkisinin söz konusu olmadığını ifade etti.

Ukrayna'da Malezya Havayolları'na ait yolcu uçağının düşürülmesiyle ilgili olarak Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyeti Teşkilatı (Eurocontrol), Doğu Ukrayna bölgesinin sivil uçuşlara kapatıldığını açıkladı. Türk Hava Yolları Basın Danışmanı Ali Genç ise Ukrayna’daki uçuşa yasaklanan bölgeyle ilgili çok fazla etkilenen seferlerinin olmadığını açıkladı. Genç, uçak güzergahlarının uzamasından dolayı artan yakıt maliyetleri sonucunda bilet fiyatlarında da bir değişikliğe gidilmeyeceğini söyledi.

THY’nin birkaç ülke ve Rusya’ya bir seferinin olduğunu belirten Genç, uçuşa yasak bölgenin kendilerine çok büyük bir etkisinin söz konusu olmadığını ifade etti. Genç, THY’nin aldığı önlemlerle ilgili olarak ise “değerlendiriyoruz zaten. Belki koridorun daraltılması, sadece olayların olduğu bölge üzeri için bir çalışma yapıyoruz. O da büyük ihtimalle bugün belli olur” dedi.

‘FİYATLAR DEĞİŞMEYECEK’

Uçuşa yasak bölgelerin uçuş mesafesini arttıracağı ve bu maliyetin bilet fiyatlarına yansıtılıp yansıtılmayacağı sorumuza ise Genç, şu yanıtı verdi: “Hayır. Şu an Batı tarafındaki şehirlere normal seferlerimizi yapıyoruz. Bilet tarifesinde değişme olmayacak. Çok büyük bir etki yapması söz konusu değil.”

THY Basın Danışmanı Ali Genç, ‘sıcak çatışmaların yaşandığı diğer bölgelerde risk var mı, bununla ilgili bir çalışma yapılıyor mu’ sorumuzu ise şöyle yanıtladı:

“Diğer sıcak bölgeler için şu aşamada bir uçuş rotası değişikliği yok. Bu konuda, ilgili sivil havacılık otoritelerini de takip ediyor, referanslarını dikkate alıyoruz. Dolayısıyla diğer bölgeler için şu anda bir çalışma yok.”

TÜRK HAVA YOLLARI UÇAK BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

 

THY'den bilet fiyatları açıklaması UKRAYNA Haberi Oku, THY'den bilet fiyatları açıklaması UKRAYNA Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »\"Ekonomi » ukrayna »malezya havayolları »eurocontrol »avrupa hava seyrüsefer emniyeti teşkilatı »thy
Etiketler » \"Ekonomi   » ukrayna   » malezya havayolları   » eurocontrol   » avrupa hava seyrüsefer emniyeti teşkilatı   » thy  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+