Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Borajet KKTC’ye ilk uçuşunu gerçekleştirdi - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Borajet KKTC’ye ilk uçuşunu gerçekleştirdi

Borajet yenilenen filosuyla KKTC’ye ilk uçuşunu gerçekleştirdi.

Kayseri’den ilk seferini yapan Borajet uçağı saat 15.35’de indiği Ercan Havalimanı’nda törenle karşılandı ve   iki itfaiye aracının havaya fırlattığı suların altından geçerek durdu.

Törende hazır bulunan Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Kaşif, Borajet uçağına binerek Borajet Ticari Başkanı Onur Akgül’den uçak hakkında bilgi aldı.

BASIN TOPLANTISI

Daha sonra Ercan VİP salonunda basın toplantısı düzenleyen Kaşif, seferlerin artmasıyla KKTC turizminin yanı sıra ekonomisine de büyük katkı sağlanacağını kaydetti.

Borajet’in haftada üç gün dört noktadan direk yolcu taşıyacağına dikkat çeken Kaşif, uçak filolarına bir yenisinin daha eklenmesinin önemli olduğunu belirtti.

Uçağın koltuk sayısının az olmasından dolayı çok rahat seyahat edilebileceğini dile getiren Kaşif, kısa sürede bu destinasyonların artacağını, bunlar da artıkça ülke turizm ve ekonomisine büyük fayda sağlanacağını kaydetti.

YENİ ERCAN İNŞAATI EN KISA SÜREDE BAŞLAYACAK

Kaşif, yeni Ercan Havalimanı inşaatının tellemesinin yapıldığını, mahkemelik olan hangar sorununun giderildiğini, bu nedenle de hangarın yıkımına en kısa sürede başlanacağını söyledi.

Öncelikle pist yapımına başlanacağını, akabinde de yani  terminal binasının yapılacağını kaydeden Kaşif, “Artık ortada bir sorun kalmadı” ifadelerini kullandı.

Borajet uçuş fiyatlarının nasıl olacağının sorulması üzerine ise Kaşif, uçağın küçüklüğü ve harcadığı yakıt miktarının daha az olmasının uçağın giderlerini azalttığını,  bundan dolayı da uçak biletlerinin daha ekonomik olabileceğini düşündüğünü kaydetti.

BASIN GÜNÜNÜ KUTLADI....

Kaşif ayrıca, 11 Temmuz Basın Günü dolayısıyla en ağır işçinin basın emekçileri olduğunu dile getirerek, “Hiç bir emekçi basın emekçilerinden daha ağır çalışmıyor çünkü kar, kış demeden güneş sıcak demeden haber kovalamakta ve çalışmış oldukları yayın organlarına haber yetiştirmektedirler. Basın çalışanlarının her türlü sağlık hizmeti alma ve çalışma yönünde eksiklikleri varsa bunların giderilmesi kaçınılmazdır. Basın gününüz böyle sıcak olsun, ama hava çok sıcak olmasın” dedi.

BORAJET HAFTANIN ÜÇ GÜNÜ KKTC’YE UÇACAK

Borajet uçağı, haftanın üç günü yani her Pazartesi, Cuma ve Pazar günleri karşılıklı olarak Bursa, Kayseri, Trabzon ve İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan  KKTC’ye direk uçacak.

Seferler Borajet’in yenilenen filosundaki, Embraer E 190 jet motorlu uçaklarıyla yapılacak. İlk defa Borajet ile Türk Sivil Havacılığı’nda kullanılmaya başlanılacak Embrear E 190 uçaklarının, konforu ve sürati ile öne çıktığı ifade edildi.

BORAJET LEFKOŞA KAYSERİ UÇAK BİLETİ ÖRNEK SORGULAMASI

BORAJET ONLİNE UÇAK BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Gidiş Seferleri - Lefkoşa,Ercan(ECN) » Kayseri,Erkilet(ASR) 18 Temmuz 2014 Cuma
Havayolu SeferNo H.Saati  V.Saati Kalkış Varış Fiyat  
Borajet
3138
11:45
12:35
Lefkoşa (ECN)
Kayseri (ASR)
 
128 TL
 
 

 

Borajet KKTC Uçak Seferleri

Borajet KKTC Uçak Seferleri

Borajet KKTC’ye ilk uçuşunu gerçekleştirdi Haberi Oku, Borajet KKTC’ye ilk uçuşunu gerçekleştirdi Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Borajet KKTC Uçak Seferleri » Borajet KKTC Uçak Bileti Al » Borajet KKTC Uçak Bileti Fiyatları
Etiketler » Borajet KKTC Uçak Seferleri   » Borajet KKTC Uçak Bileti Al   » Borajet KKTC Uçak Bileti Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+