Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
SunExpress'ten yeni ücret sınıfları - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

SunExpress'ten yeni ücret sınıfları

SunExpress Temmuz itibariyle hayata geçirdiği yeni ücret sınıfları uygulamasıyla, yolcular artık ücret sınıflarını kendileri seçebilecek, almak istedikleri hizmete göre bilet ücreti ödeyecek.

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, yaz sezonuyla beraber yolcularına daha iyi hizmet vermek amacıyla birçok yeniliği uygulamaya başladı. SunExpress yolcuları, Temmuz ayında uygulanmaya başlayan yeni ücret sınıfları SunEco, SunClassic ve SunPremium’dan birini bütçelerine göre seçebilecek, almak istedikleri hizmete göre bilet ücreti ödeyecek.

Yeni ücret sınıfları hakkında bilgi veren, SunExpress Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, "Yolcularımız artık alacakları hizmeti üç yeni ücret sınıfımızla seçebilecekler. Daha önce böyle bir uygulamamız yoktu. Bu hizmet ile en uygun fiyat üzerinden SunEco, SunClassic ve SunPremium ile almak istedikleri hizmete göre en uygun ücreti ödeyecekler. SunEco sistemimizdeki en uygun fiyat olacak. Bu sınıfta, yolcular sistemimizdeki en düşük fiyatı ödeyerek, iç hatlarda 15, dış hatlarda 20 Kg’lık bagaj hakkına sahip olacaklar. SunClassic’i tercih eden yolcularımız ise, ücretsiz koltuk rezervasyonunun yanı sıra, alkolsüz içecek ile beraber atıştırmalıkları ücretsiz alacaklar. Bunun yanı sıra ekstradan 5 Kg’lık bagaj hakkına da sahip olacaklar. SunPremium’ı tercih eden yolcularımız ise sunduğumuz en yüksek kalitede hizmeti de satın almış olacaklar. Bu doğrultuda, SunPremium sınıfını satın alan yolcularımız bacak aralıkları geniş koltuklarda, sunduğumuz yemek çeşitlerinden kendilerine en uygun olanı seçebilecek ve iç hatlarda 25 dış hat uçuşlarında ise 30 kg’lık bagaj hakkına sahip olacaklar. Bunun yanı sıra Check-in işlemlerinde de öncelik hakkına sahip olacaklar" dedi.

 Online SunExpress Uçak Bileti Al

SunExpress'ten yeni ücret sınıfları Haberi Oku, SunExpress'ten yeni ücret sınıfları Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »SunExpress Seferleri » SunExpress Bilet Fiyatları » SunExpress uçak bileti al
Etiketler » SunExpress Seferleri   » SunExpress Bilet Fiyatları   » SunExpress uçak bileti al  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+