Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
BoraJet'in Adana – Gazipaşa – Beyrut Uçak Seferleri Başladı Online ALL - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

BoraJet'in Adana – Gazipaşa – Beyrut Uçak Seferleri Başladı Online ALL

Antalya Gazipaşa Havalimanı, bölgesel havayolu şirketi BoraJet'in Adana – Gazipaşa – Beyrut karşılıklı seferlerine ev sahipliği yapmaya başladı.

20 Haziran 2014 Cuma - Antalya Gazipaşa Havalimanı, bölgesel havayolu şirketi BoraJet in gerçekleştirmeye başladığı Adana – Gazipaşa – Beyrut güzergahı yolcularını karşıladı. BoraJet Havayolları’nın karşılıklı seferleri ile Gazipaşa, Adana ve Beyrut'a bağlandı.

Adana dan gerçekleşen ilk uçuş olma özelliği taşıyan sefer kapsamında ATR – 500 tipi uçakla Gazipaşa Havalimanı’na inen yolcular ve uçuş ekibi, TAV Gazipaşa yetkilileri tarafından karşılandı. Devam seferi kapsamında BoraJet uçağı, yolcularıyla Gazipaşa'dan Beyrut'a hareket etti.

TAV Gazipaşa İşletme Koordinatörü Cengiz Aşıklı şu açıklamada bulundu:

“Gazipaşa Havalimanı, BoraJet in 12 Temmuz 2010 yılında gerçekleştirmeye başladığı tarifeli İstanbul seferleri ile ilk ticari uçuşunu karşılamıştı. İstanbul ve Ankara ya o dönemde Gazipaşa Havalimanı’ndan tarifeli seferler gerçekleştiren BoraJet in yepyeni bir güzergah ile yeniden havalimanımıza sefer düzenlemesinin bizim için ayrıca bir önemi var. Bu seferler ile Gazipaşa Havalimanı, Adana ve Beyrut olmak üzere hem iç hat hem de dış hat olarak iki destinasyona doğrudan bağlanmış oldu. Gazipaşa, Alanya ve bölgemizin turizmine katkı sağlamak hedefiyle yeni destinasyonları bünyemize katmaya devam edeceğiz. BoraJet in, Adana – Gazipaşa – Beyrut seferlerinin tüm yolcularımıza hayırlı olmasını diliyorum '' dedi.

BoraJet, Adana-Gazipaşa -Beyrut karşılıklı seferlerini Eylül sonuna kadar her hafta Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirecek. 

Borajet uçak biletleri için tıklayın:

BORAJET ONLINE UÇAK BİLETLERİ AL

GAZİPAŞA HAVALİMANI HAKKINDA:

Gazipaşa Havalimanı’ndan Almanya’nın Düsseldorf, Frankfurt, Liepzig, Köln, Stutgart ve Münih, Hollanda’nın Amsterdam ve Rotterdam, Norveç in Oslo, Stavanger ve Bergen, Danimarka’nın Kopenhag ve Billund, İsveç in Stokholm ve Goteborg, Finlandiya’nın Helsinki, Litvanya’nın Vilnius, Belçika’nın Brüksel ve Lübnan’ın Beyrut kentlerine olmak üzere 9 ülkede 19 noktaya doğrudan uçuşlar gerçekleştiriliyor.

Ayrıca Pegasus Havayolları tarafından haftada bir Gazipaşa’dan Adana bağlantılı olarak İran /Tahran karşılıklı uçuşları yapılıyor.

Gazipaşa Havalimanı’ndan iç hatlarda, AnadoluJet in Ankara Esenboğa, Pegasus’un Sabiha Gökçen ve OnurAir’ın Atatürk Havalimanı İstanbul seferleri ile yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktaya bağlantılı uçuşlar yapılabiliyor.

Gazipaşa’ya iç hatlarda İstanbul ve Ankara dan sonra Adana direkt uçuşları da başlamış oluyor. Gazipaşa Havalimanı, 2013 yılında 363 bin yolcuya hizmet sundu.

Gazipaşa kalkışlı uçak biletleri için tıklayın:

GAZİAPAŞA HAVALİMANI BORAJET UÇAK BİLETLERİ

BoraJet'in Adana – Gazipaşa – Beyrut Uçak Seferleri Başladı Online ALL Haberi Oku, BoraJet'in Adana – Gazipaşa – Beyrut Uçak Seferleri Başladı Online ALL Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »BoraJet Adana – Gazipaşa – Beyrut Uçak Seferleri » BoraJet Adana – Gazipaşa – Beyrut Uçak Bileti Al » BoraJet Adana – Gazipaşa – Beyrut Uçak Bilet Fiyatları
Etiketler » BoraJet Adana – Gazipaşa – Beyrut Uçak Seferleri   » BoraJet Adana – Gazipaşa – Beyrut Uçak Bileti Al   » BoraJet Adana – Gazipaşa – Beyrut Uçak Bilet Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+