Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY,İstanbul Atatürk Almanya Münster Uçak Seferleri Başladı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

THY,İstanbul Atatürk Almanya Münster Uçak Seferleri Başladı

THY, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Almanya'nın Münster kentine uçmaya başladı.

THY, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Almanya'nın Münster kentine uçmaya başladı. Bugün yapılan ilk uçuşla, Türk Hava Yolları toplamda 258'inci noktaya ulaştı. THY'nin Almanya'da uçtuğu Kent sayısı ise 13'e yükseldi. THY, Almanya'da, Frankfurt, Münih, Düsseldorf, Hamburg, Hannover, Köln, Stuttgart, Nürnberg, Berlin, Bremen, Leipzig ve Friedrichshafen'den sonra Münster'i de uçuş ağına kattı.


Almanya'da tören

TK 1377 sefer sayılı ilk uçuşun başlaması onuruna, THY uçağı Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı'na inişinde su takıyla karşılandı. Türk ve Alman yetkililer kurdela keserek hattın açılış seromonisini gerçekleştirirken, Münster Havalimanı'nda bir tanıtım toplantısı düzenlendi.

Tanıtım toplantısında konuşan THY Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, Almanya'nın THY'nin en önemli pazarlarından biri olduğunu söyledi. Dünya Kupası'nda mücadele edenAlmanya'ya başarılar dileyen Olmuştur, Alman yetkililerden bol bol alkış aldı.

Münster Belediye Başkanı Markus Lewe ve Münster Havalimanı Ceo'su Gerd Stöwer de, yaptıkları konuşmalarda, Münster'in THY ile dünyaya bağlanmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

İSTANBUL'U DÜNYAYI BAĞLAYACAK

Ahmet Olmuştur, DHA'ya yaptığı açıklamada, Münster ve Osnabrück kentlerinin arasına konumlandırılmış havalimanının Hollanda'ya da yakın olmasının önemine dikkat çekerek, "Bu 258'inci uçuş noktamız. Bu yıl içerisinde Afrika'da da birkaç noktayı açacağız. Fırsat bulduğumuzda, potansiyel gördüğümüz tüm şehirlere uçmak istiyoruz. THY, İstanbul gibi dünyanın en iyi bağlantı noktalarından birinin merkezi olarak, dünyayı birbirine bağlamaya devam edecek dedi.

Olmuştur, Münster seferlerinin doluluk oranının kendilerini memnun ettiğini de kaydederek, "İlk rakamlar çok olumlu görünüyor. Şu an haftada 4 seferle başlıyoruz. Kısmet olursa, beklediğimiz potansiyel gelişirse, elimizdeki filoya bağlı olarak önümüzdeki yaz tarifesinde, yani 2015'in Nisan ayından itibaren günde bir sefere başlayabiliriz diye konuştu.

THY, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Münster'e Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri karşılıklı olarak haftada 4 sefer yapacak. THY, tüm vergiler dahil, gidiş-dönüş biletinin başlangıç fiyatını 119 Euro olarak belirledi.

Almanya'nın batısında, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinde yer alan Münster, bilim, sanat ve kültürün içi içe geçtiği sofistike bir Kent olarak biliniyor
 
İstanbul,Atatürk(IST) » Munster,Muenster Airport(FMO) Uçak Bileti Sorgulama Ekranı
 
Not:anlık Bilet fiyatları ve Boş Yer bilgileri için uçak bileti sayfasından sorgulama yapmalısınız.
 
İstanbul Atatürk Almanya Münster Uçak Seferleri

 

THY,İstanbul Atatürk Almanya Münster Uçak Seferleri Başladı Haberi Oku, THY,İstanbul Atatürk Almanya Münster Uçak Seferleri Başladı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İstanbul Atatürk Almanya Münster Uçak Seferi » İstanbul Atatürk Almanya Münster Uçak Bilet Fiyatları » İstanbul Atatürk Almanya Münster Uçak Bileti Al
Etiketler » İstanbul Atatürk Almanya Münster Uçak Seferi   » İstanbul Atatürk Almanya Münster Uçak Bilet Fiyatları   » İstanbul Atatürk Almanya Münster Uçak Bileti Al  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+