Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
AnadoluJet'in İstanbul – Balıkesir Seferleri Yeniden Başladı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

AnadoluJet'in İstanbul – Balıkesir Seferleri Yeniden Başladı

Halkın havayolu AnadoluJet, yaz tarifesiyle birlikte arttırdığı uçuş noktalarına son olarak Akçay ve Altınoluk gibi beldeleriyle öne çıkan Balıkesir, Edremit'i dâhil etti.

15 Haziran 2014 itibariyle tekrar başlayan İstanbul Sabiha Gökçen – Balıkesir, Edremit Koca Seyit Havalimanı arasındaki karşılıklı uçuşlar yaz dönemi boyunca haftada 5 gün yapılacak.

AnadoluJet, yaz sezonunun açılması ve okulların kapanmasıyla birlikte seyahat planlarını hızlandıran yolcuları için yaz tarifelerini genişletmeye devam ediyor. Bu amaçla AnadoluJet'in 2014 yaz tarifesine son eklediği rota geçmiş yıllarda da uçuş düzenlediği Balıkesir, Edremit oldu.

Turizmin önemli noktalarından biri olan Balıkesir, Edremit Koca Seyit Havalimanı'na 15 Haziran 2014 itibariyle yeniden uçmaya başlayan AnadoluJet, böylelikle bölgenin Akçay – Altınoluk gibi sevilen turizm beldelerini de İstanbul üzerinden tüm yurda bağladı.

AnadoluJet'in Balıkesir, Edremit uçuşları yaz tarifesi süresince haftanın 5 günü karşılıklı olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkış 15.15 ve Balıkesir, Edremit Koca Seyit Havalimanı kalkış 16.45 saatlerinde gerçekleştirilecek.

AnadoluJet'in İstanbul – Balıkesir, Edremit seferleri 21 Eylül 2014 tarihine kadar devam edecek.

 

AnadoluJet'in İstanbul – Balıkesir Seferleri Yeniden Başladı Haberi Oku, AnadoluJet'in İstanbul – Balıkesir Seferleri Yeniden Başladı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İstanbul – Balıkesir Uçak Seferleri » İstanbul – Balıkesir Uçak Bileti Al »İstanbul – Balıkesir Uçak Bilet Fiyatları
Etiketler » İstanbul – Balıkesir Uçak Seferleri   » İstanbul – Balıkesir Uçak Bileti Al   » İstanbul – Balıkesir Uçak Bilet Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+