Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Türk Hava Yolları ve JetBlue ortak seferlere başlıyor - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Türk Hava Yolları ve JetBlue ortak seferlere başlıyor

Türk Hava Yolları'ndan yapılan açıklamaya göre Amerika'nın yerel taşıyıcısı olan JetBlue Havayolları ile Codeshare anlaşmasının yapıldığı ve ortak seferlere başlanılacağı duyuruldu.

Codeshare anlaşma ile Türk Hava Yolları, Jetblue Havayolları’nın New York ve Boston üzerinden sefer düzenlediği A.B.D. iç hatlarına kendi kodunu koyarak satış yapabilecek. Bugün itibariyle ayrıca Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Boston-İstanbul direkt seferleri de başlamıştır.

Bu sayede, Türk Hava Yolları’nın İstanbul-New York-İstanbul hattındaki günde 3 direkt seferi ve yeni başlayan İstanbul-Boston-İstanbul seferleri ile Jetblue’nun Amerika iç hatlarındaki geniş ulaşım ağı birleşmiş ve yolculara çok sayıda uçuş alternatifi sunulmuş olacaktır.

İstanbul üzerinden Avrupa, Afrika, Ortadoğu ve Uzakdoğu’da 106 ülkede 247 noktaya sefer icra eden Türk Hava Yolları, dünyadaki en geniş ulaşım ağına sahip havayollarından biri unvanını elinde bulundurmaktadır.
Başta Baltimore, Maryland; Buffalo, New York; Detroit, Michigan; Jacksonville, Florida; Fort Lauderdale-Hollywood, Florida; Pittsburgh, Pennsylvania; Raleigh/Durham, North Carolina; Rochester, New York; ve Tampa, Florida noktalarının yer aldığı 24 A.B.D. iç hat noktasına JetBlue ile bağlantı sağlanabilecektir.

Türk Hava Yolları Yatırım ve Teknoloji’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ahmet Bolat. anlaşmaya yönelik olarak; “Jetblue gibi Amerika’da tanınmış bir havayolu ile codeshare anlaşması imzaladığımızdan dolayı çok memnunuz. Bu işbirliğinin her iki havayoluna faydalı olacağına ve geniş uçuş ağlarımıza katkı sağlayacağına eminim.” şeklinde konuştu

Jetblue Havayolları’ının Network Planlama Genel Müdür Yardımcısı Scott Laurence ise, “Amerika’da hızla büyüyen bir taşıyıcı olan Türk Hava Yolları ile codeshare anlaşmasına başlayacağımız için heyecanlıyız.Türk Hava Yolları’nın bizim uçuş ağımızın önemli bir noktası olan Boston’a da sefer yapmaya  başlamış olması ile Boston Logan Havaalanı’nın uluslararası taşıyıcılar tarafından cazip hale geldiğini görüyoruz ve bunun da hem yolcularımız hem de ekonomimiz için iyi bir haber olduğuna inanıyoruz.” şeklinde görüşlerini belirtti.

Jetblue ile seyahat eden yolcular, havayolunun ödül kazanmış kabin içi eğlence sistemlerinden yararlanacakolup, söz konusu havayolu yolcularına limitsiz ve ücretsiz çerez ve alkolsüz içecekler sunmaktadır. Jetblue, ayrıca, Amerika’daki havayolları arasında en geniş koltuk aralığına sahip havayoludur.

New York ve Boston üzerinden başlayacak codeshare sefer noktaları aşağıdaki gibidir:

Burlington, Vermont

Buffalo, New York

Baltimore, Maryland

Charleston, South Carolina

Charlotte, North Carolina

Detroit, Michigan

Fort Lauderdale-Hollywood, Florida

Fort Myers, Florida

Jacksonville, Florida

Long Beach/Los Angeles, California

Phoenix, Arizona

Pittsburgh, Pennsylvania

Portland, Maine

Raleigh/Durham, North Carolina

Richmond, Virginia

Rochester, New York

Salt Lake City, Florida

San Juan, Puerto Rico

Sarasota/Bradenton, Florida

Syracuse, New York

Tampa, Florida

West Palm Beach, Florida

Jetblue Hakkında:
New York’un yerel havayolu ve Boston, Fort Lauderdale/Hollywood, Los Angeles (Long Beach) şehirlerinde en önemli havayollarının başında gelmektedir.Amerika iç hatlarında, Karayipler ve Güney Amerika’da 84 noktaya günde ortalama 825 sefer icra etmekte olup, bir yılda 30 milyon yolcu taşımaktadır. Yaz dönemi itibariyle Hyannis, Mass’e sefer icra etmeye başlayacaktır.

Türk Hava Yolları ve JetBlue ortak seferlere başlıyor Haberi Oku, Türk Hava Yolları ve JetBlue ortak seferlere başlıyor Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Türk Hava Yolları ve JetBlue »Türk Hava Yolları Uçak Bileti Al »Türk Hava Yolları Uçak Seferleri
Etiketler » Türk Hava Yolları ve JetBlue   » Türk Hava Yolları Uçak Bileti Al   » Türk Hava Yolları Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+