Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Türk Hava Yolları, Boston'a İlk Direkt Uçuşunu Gerçekleştirdi 13 Mayıs 2014 - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Türk Hava Yolları, Boston'a İlk Direkt Uçuşunu Gerçekleştirdi 13 Mayıs 2014

Türk Hava Yolları (THY), ABD'deki 6. varış noktası olan Boston'a ilk doğrudan seferini gerçekleştirdi.
 
THY, ABD'nin New York, Chicago, Washington, Los Angeles ve Houston kentlerinden sonra altıncı uçuş noktası Boston'a ilk seferini dün gerçekleştirdi. Yolcularını aldıktan sonda İstanbul'dan saat 1400'te kalkan THY'nin Airbus A330 tipi uçağı, zaman farkından dolayı aynı gün 1735'te Boston Logan Havalimanı'na indi. THY'nin A 330 uçağına, havayollarının bir kente ilk kez direk sefer düzenlemesi geleneğine uygun olarak itfaiye araçları hortumlarında fışkırtılan sularla 'hoş geldin' denildi. THY'nin ilk direk Boston seferi için Logan Uluslararası Havalimanı'nda bir tören düzenlendi.
 
 
ARTIK Boston BİZİMDİR
 
Törende konuşan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, THY'nin en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi olduğuna değinerek, Bizde bir deyiş ardır, gitmediğin yer senin değildir diye. Şimdi THY ve biz Boston'a geldik. Artık Boston bizimdir dedi. Zeybekci, direk uçuşun ABD-Türkiye ilişkilerine de önemli katkılar sağlayacağını belirterek, Bu ilk uçuş, Boston bölgesi ile Türkiye arasındaki ilişkilerin artırılması için önemli bir başlangıç. Bu ivmeyi, ilişkilerimizi artırarak sürdürmeliyiz diye konuştu.
 
Massachusetts Eyaleti Liman İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı u Thomas P. Glynn de THY'nin, üç kez art arda Avrupa'nın en iyi havayolu seçildiğini, Boston'a direk seferler başlatılmasıyla kaliteli hizmetin Boston'a da gelmesinden kıvanç duyduğunu belirtti. Konuşmaların ardından yapılan kısa bir folklor gösterisinin ardından gazetecilere açıklama yapan THY Genel Müdür Yatırım ve Teknoloji Yardımcısı Ahmet Bolat, Boston'a başlangıçta haftanın 5 günü uçuş düzenleneceğini, yeni uçakların filoya katılmasıyla haftalık uçuş sayısını 7'ye çıkaracaklarını söyledi.
 
THY'nin San Francisco ve Atlanta'ya da direk sefer başlatacağını anlatan ve Boston'un ABD'de doğrudan uçuş gerçekleştirilen 6. nokta olduğunu belirten Bolat, Boston öğrenciler şehri. Hindistan'dan, Pakistan'dan, Orta Doğu'dan çok öğrenci var. Onun yanında işadamları da var. Yaptığımız çalışmalarda Boston'un kısa zamanda kendisini kara geçireceğini görüyoruz. O bakımdan biz Boston'dan ümitliyiz dedi.
 
THY'nin, İstanbul'dan Boston'a direk olarak yapılacak seferleri, açılışla birlikte Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri karşılıklı yapılacak.
 
TK81 uçuş numarası ile İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Boston Logan Havalimanı'na gerçekleştirilecek seferlerde uçak, indikten sonra yaklaşık 6 saat yerde bekleyecek. Uçağın TK82 sefer sayısıyla tekrar kalkışı ise saat Boston saati ile2355'te olacak. İstanbul'a varış ertesi gün 1635'de gerçekleşecek.
 

 ONLİNE İSTANBUL BOSTON UÇAK BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Türk Hava Yolları, Boston'a İlk Direkt Uçuşunu Gerçekleştirdi 13 Mayıs 2014 Haberi Oku, Türk Hava Yolları, Boston'a İlk Direkt Uçuşunu Gerçekleştirdi 13 Mayıs 2014 Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İSTANBUL BOSTON UÇAK BİLETİ AL » İstanbul Boston Uçak Seferleri » İstanbul Boston Uçak Bilet Fiyatları
Etiketler » İSTANBUL BOSTON UÇAK BİLETİ AL   » İstanbul Boston Uçak Seferleri   » İstanbul Boston Uçak Bilet Fiyatları  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+