Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
SunExpress İzmir’i Avrupa’ya bağladı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

SunExpress İzmir’i Avrupa’ya bağladı

SunExpress, uçuş ağına Kopenhag, Helsinki, Paris, Lyon ve Nantes’i dahil ederek, İzmir’i Avrupa’da 26 noktaya ulaştıracak.

TÜRK Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2014 yaz sezonunu hem iç, hem de dış hatlarda toplam 6 yeni destinasyonla satışa açtı. Bu yaz kapasite artışı gerçekleştirecek olan SunExpress, haftada 1.256 uçuş ile 237 bin koltuk arz edecek.

İzmir ve Antalya’dan iç ve dış hatlarda en fazla noktaya uçan SunExpress, İzmir’den gerçekleştirdiği aktarmalı uçuşlarına ağırlık vererek, İzmir’den dış hatlarda Danimarka’nın başkenti Kopenhag, Finlandiya’nın başkenti Helsinki ve Fransa’da Paris (CDG), Lyon ve Nantes’e, iç hatlarda ise Konya’yı uçuş ağına katacak. Fransa’da Strasburg’a olan uçuşlarını ise yaz sezonuyla tekrar başlatacak olan SunExpress, İzmir’den Fransa’da 4 kente uçmaya başlayacak.
 
İzmir’den dış hatlarda haftada 200 uçuş ile Avrupa’da 26 noktaya uçacak olan SunExpress, iç hatta ise 15 noktaya haftada 204 uçuş gerçekleştirecek. Türkiye ile Almanya arasında en fazla uçuş gerçekleştiren havayolu, 2014 yaz sezonuyla beraber Anadolu direkt uçuşlarını sürdürerek Türkiye ile Almanya arasında haftada toplam 528 uçuş gerçekleştirecek.
 
Aktarma merkezi
Geçen yıl İzmir’i aktarma merkezi yaparak bir ilki gerçekleştiren SunExpress,  İzmir’den uçuş ağını her geçen gün genişletiyor. Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, İzmir’den en son iç hatlarda Batman, dış hatlarda Lefkoşa’yı uçuş ağlarına kattıklarını belirterek, “Konya’da Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün onayını bekliyoruz. Ayrıca bu yaz Stockholm ve Oslo’ya olan uçuşlarımızı tekrar başlatıyoruz” dedi.
 
İzmir’i aktarma merkezi yapmakla çok doğru bir karar verdiklerini belirten Aydın, “Aktarma merkezi projemiz çerçevesinde İzmir’den uçuş ağımızı her geçen gün artırıyoruz. İç hatlarda 15, dış hatlarda ise 25 noktaya uçuyoruz. İzmir’i iç hatlarda ve dış hatlarda en fazla noktaya bağlayan havayolu şirketiyiz. Geçen yaz İzmir’den haftada 554 bağlantı veriyorduk, bu yaz İzmir’den verdiğimiz bağlantı sayımız haftada 976 olacak” diye konuştu.
SunExpress İzmir’i Avrupa’ya bağladı Haberi Oku, SunExpress İzmir’i Avrupa’ya bağladı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »SunExpress İzmir Uçak Bileti »SunExpress Ucuz Uçak Bileti »SunExpress online Uçak Bileti Al »SunExpress Uçak Seferleri
Etiketler » SunExpress İzmir Uçak Bileti   » SunExpress Ucuz Uçak Bileti   » SunExpress online Uçak Bileti Al   » SunExpress Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+