Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
SunExpress, İzmir Konya Uçak Seferleri Başladı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

SunExpress, İzmir Konya Uçak Seferleri Başladı

50 Liradan Başlayan Fiyatlarla SunExpress İzmir Konya Uçak Bileti

SunExpress, İzmir’den uçtuğu 42. destinasyonu olan Konya’ya ilk uçuş 31 Mart akşamı gerçekleşti. 

 

Türk Havayolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, İzmir’den 42. destinasyonu Konya’ya ilk uçuşunu 31 Mart akşamı gerçekleştirdi. İstanbul dışında başka hiçbir yerle havayolu bağlantısı olmayan Konya, SunExpress ile önce İzmir’e, İzmir üzerinden ise Avrupa’da 10 kente bağlandı. 
 
SunExpress, bu yaz sezonuyla beraber İzmir’den biri iç hatta Konya, 5 dış hatta k Lyon, Nantes, Paris,  Kopenhag ve Helsinki’ye, toplam 6 yeni hat açacağını duyurmuştu. 

Konya’yı haftada üç uçuş ile (Pazartesi, Çarşamba ve Cuma) İzmir’e direkt bağlamakla da kalmayan SunExpress,  İzmir üzerinden Avrupa’da 8 kente Basel, Berlin, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Frankfurt-Hahn, Köln, Münih ve Stuttgart'a bağlıyor.
 
Konya Valisi Muammer Erol, Havalimanı Mülki  İdare Amiri - Vali Yardımcısı Bekir Yılmaz,  SunExpress Türkiye Satış Pazarlama Grup Müdürü Necdet Gürsoy, Konya Havalimanı DHMİ Müdürü İlhami Şimşek, Konya Havalimanı DHMİ Müdür Yardımcısı Kemal Danacı ve Havaş İstasyon Müdürü Mehmet Reşat Kurçeren’in katıldığı ilk uçuş organizasyonu çerçevesinde yolcular çiçeklerle karşılandı. 

İzmir-Konya uçuşlarıyla ilgili bilgi veren Gürsoy, “Konya, İzmir’den gerçekleştirdiğimiz 42. destinasyonumuz.  Uzun zamandır, hem yolculardan hem Konya’daki acentelerden yoğun bir talep geliyordu. Yaptığımız çalışmalar sonucunda da İzmir-Konya hattını açmaya karar verdik. İlk uçuşumuzla da bunun ne kadar doğru bir karar olduğunu gördük” dedi. 
 
Konya’nın şimdiye kadar yalnız İstanbul ile bağlantısının olduğunu belirten Gürsoy, “ Artık SunExpress ile İzmir’e de bağlantı. Şu anda Konya’ya haftada, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere 3 uçuş gerçekleştireceğiz. Hatta Konya yalnızca İzmir’e bağlanmakla kalmadı, aktarma merkezimiz olan İzmir’den Avrupa’ya bağlıyoruz. Bundan sonra Konyalılar İzmir üzerinden Avrupa’da 10 kente Basel, Berlin, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Frankfurt-Hahn, Köln, Münih ve Stuttgart'a uçabilecekler” dedi. 

 

SunExpress, İzmir Konya Uçak Seferleri Başladı Haberi Oku, SunExpress, İzmir Konya Uçak Seferleri Başladı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »SunExpress İzmir Konya Uçak Bileti Al »SunExpress İzmir Konya Uçak Seferleri »SunExpress İzmir Konya Uçak Bilet Fiyatı
Etiketler » SunExpress İzmir Konya Uçak Bileti Al   » SunExpress İzmir Konya Uçak Seferleri   » SunExpress İzmir Konya Uçak Bilet Fiyatı  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+