Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Anadolujet’ten Kahramanmaraş’a Özel Yaz Seferleri - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Anadolujet’ten Kahramanmaraş’a Özel Yaz Seferleri

AnadoluJet 2014 yaz tarifesi belli oldu. Bu yaz Kahramanmaraş’ı yatı seferleriyle tüm Türkiye’ye bağlamaya hazırlanan AnadoluJet, haftanın her günü Ankara’dan 23.15 – Kahramanmaraş’tan ise 06.45 saatlerinde sefer düzenleyecek.

 

AnadoluJet 2014 yaz tarifesi belli oldu. Bu yaz Kahramanmaraş’ı yatı seferleriyle tüm Türkiye’ye bağlamaya hazırlanan AnadoluJet, haftanın her günü Ankara’dan 23.15 – Kahramanmaraş’tan ise 06.45 saatlerinde sefer düzenleyecek.
 
18 Mart 2013, Ankara;
 
Halkın havayolu AnadoluJet, yaz hazırlıklarını tamamladı. 31 Mart 2014 tarihinde uygulamaya alınacak yaz tarifesiyle gelişmiş sanayisi ile ‘Anadolu Kaplanı’ olarak anılan Kahramanmaraş’a yatı seferleri düzenlemeye başlayacak AnadoluJet, şehrin cazibesini daha da arttıracak.
 
Yaz tarifesi ile haftanın her günü Ankara’dan 23.15 – Kahramanmaraş’tan ise 06.45 saatlerinde sefer düzenleyecek olan AnadoluJet, böylelikle Kahramanmaraş’ı Ankara’ya direkt, Ankara üzerinden aktarmalı uçuşları ile de tüm Türkiye’ye bağlayacak.
 
Ek hizmetleriyle öne çıkıyor…
 
Türkiye’de ekonomik ve konforlu seyahatin ilk adresi olan AnadoluJet, müşterilerine sunduğu ek hizmetler ile Anadolu konukseverliğini kara yolunda da devam ettiriyor.
 
İş ortaklarıyla birlikte sunduğu otopark hizmetiyle Ankara ve Bodrum’da park sorununa çözüm olan marka, uygun fiyatlı Havalimanı Ulaşım Hizmeti ile de Ankara, Çorlu, İstanbul, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman, Kayseri ve Adana’da havalimanına gidiş ve dönüşlerde yolcularını evlerinden alarak havalimanına ulaştırılıyor. AnadoluJet dileyenlere uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti de sunuyor.
 

AnadoluJet, Kahramanmaraş Uçak Biletinizi Almak İçin ıklayın

Anadolujet’ten Kahramanmaraş’a Özel Yaz Seferleri Haberi Oku, Anadolujet’ten Kahramanmaraş’a Özel Yaz Seferleri Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Anadolujet Kahramanmaraş Uçak Bileti »Kahramanmaraş Uçak Seferleri »Anadolu Jet Kahramanmaraş
Etiketler » Anadolujet Kahramanmaraş Uçak Bileti   » Kahramanmaraş Uçak Seferleri   » Anadolu Jet Kahramanmaraş  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+