Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
THY İstanbul-Rotterdam uçuşları başladı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

THY İstanbul-Rotterdam uçuşları başladı

THY, yarından itibaren Hollanda'nın ikinci büyük kenti olan Rotterdam kentine uçmaya başlayacak. Türk Hava Yolları, İstanbul-Rotterdam arasında karşılıklı olarak haftada 4 gün sefer düzenleyecek.

 

Rotterdam, Türk Hava Yolları'nın Hollanda'daki Amsterdam'dan sonraki ikinci uçuş noktası olacak.

 

ROTTERDAM'I TANIYALIM

 

Rotterdam, Hollanda'nın Güneybatısında bulunur. Amsterdam'dan sonra nüfus olarak 2. büyük şehirdir, fakat Rotterdam'ın yüzölçümü daha büyüktür. Rotterdam, Avrupa'nın en büyük limanını bünyesinde barındırır. Dünyanın dört bir yanından getirilen kargoların kıtaya kuzeyden giriş noktasıdır. İsmini Rotte ırmağından almaktadır. Nüfusun yaklaşık yarısının Hollanda kökenli olmadığı bu şehirde, yüzde 8'in üzerinde bir Türk nüfusu da yaşamaktadır.

 

GEZİLEBİLECEK YERLER

THY İstanbul-Rotterdam Uçak Bilet Fiyatları

Rotterdam'da seyahat edenlerin gezebileceği başlıca yerler; Boijmans Van Beuningen Müzesi, Diergaarde Blijdorp Hayvanat Bahçesi, Thermen Sauna, Witte Huis, Doğal Tarih Müzesi, Wereld Müzesi, Sonneveld Evi, Erasmus Köprüsü, Willemsburg köprüsü, Maritime Museum (Denizcilik Müzesi), Hollanda Mimarlık Enstitüsü (NAI), Het Schielandshuis Müzesi, Euromast Kulesi'dir.
Rotterdam enerji patlamaları. Canlı gece hayatı, çeşitli, çok kültürlü bir toplum, yoğun ilginç bir denizcilik geleneği ve üst-sınıf müzeler bir zenginlik tüm üzerinde bir yüksek hızlı tren geçirerek, özellikle bu Hollanda'ya herhangi bir ziyaret için bir must see parçası yapmak sizin Amsterdam veya güneye yol.
Hollanda 'ikinci kenti', Rotterdam İkinci Dünya Savaşı sırasında düz bombalandı ve yeniden aşağıdaki yıllarda harcanmıştır. Burada çok klasik Hollandalı ortaçağ merkezi bulamazsınız - bu diğer moloz ve savaş döküntü ile birlikte sürüklendim. Onun yerine Avrupa'da benzersiz bir mimari, estetik, felsefe 'gider bir şey' açıkça kentin savaş sonrası, postmodern bir sonucudur mimarisine ilerici sürekli hareket yaklaşımdır. (Bu iyi bir örnek şehir ana alışveriş bölgesine yerleştirilir ki, 'Butt Plug Santa' başlıklı Paul McCarthy heykeli.)

 

THY İstanbul-Rotterdam uçuşları başladı Haberi Oku, THY İstanbul-Rotterdam uçuşları başladı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »THY İstanbul-Rotterdam Uçak Seferleri »THY İstanbul-Rotterdam Uçak Bileti Al
Etiketler » THY İstanbul-Rotterdam Uçak Seferleri   » THY İstanbul-Rotterdam Uçak Bileti Al  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+