Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Thy, İstanbul - Budapeşte Seferini Günde 3'e Çıkardı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Thy, İstanbul - Budapeşte Seferini Günde 3'e Çıkardı

Türk Hava Yolları Macaristan Ofisi Müdürü Levend Arısoy, İstanbul-Budapeşte sefer sayısını günde 3’e çıkardıklarını ifade etti.

 Türk Hava Yolları Macaristan Ofisi Müdürü Levend Arısoy, İstanbul-Budapeşte sefer sayısını günde 3’e çıkardıklarını ifade etti.
 
Budapeşte’de düzenlenen tanıtım gecesinde Türkiye’nin Macaristan Büyükelçisi Şakir Fakılı, THY Orta Avrupa'dan Sorumlu Pazarlama Satış Başkan Yardımcısı Fatih Cigal ve Türk Hava Yolları Macaristan Ofisi Müdürü Levend Arısoy yer aldı. Geceye Macaristan’da faaliyet gösteren yaklaşık 150 tur operatörü ve bilet satış acentesi katılırken, THY’nin 2013 yılında sektörde yaptığı atılımlar tanıtıldı. Ardından ise, 2013 yılında Macaristan’da en fazla THY bileti satan Macar acente yetkilileri tek tek sahneye davet edilerek başarılarından dolayı plaketlerle ödüllendirildi. Geceye katılanlara ise yapılan çekilişle ödül biletler dağıtıldı.
 
THY Macaristan Ofisi Müdürü Levend Arısoy gecede yaptığı konuşmada, her gün 2 olan İstanbul-Budapeşte karşılıklı sefer sayısının önümüzdeki 30 Mart itibarıyla 3’e çıktığını, doluluk oranlarının yüzde 75’ler civarında olmasının kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. THY Orta Avrupa'dan sorumlu Pazarlama Satış Başkan yardımcısı Fatih Cigal ise, kendilerini yalnız bırakmayan Büyükelçi Şakir Fakılı’ya teşekkür ettiğini söyledi. Cigal, 2013 yılının değerlenmesini yapıp performanslarıyla öne çıkan acentelere ödüller verdiklerini, öte yandan gecede 2014 yılıyla ilgili hedeflerini de paylaştıklarını kaydetti. Cigal ayrıca, "2014 30 Mart itibarıyla günde 2 sefer olan İstanbul-Budapeşte karşılıklı sefer sayımızı 3’e çıkardık. 2013 yılında 150 bin olan yolcu kapasitemizi 2014 yılında 200 bine çıkarmış olacağız. Sadece Türkiye’den Macaristan’a değil, Macaristan’dan da Türkiye’ye ciddi anlamda turist taşıyoruz. İstanbul bağlantılı dünyanın 106 ülkesine ve 247 şehrine uçuyoruz, 2014 yılındaki hedefimize Amerika’yı da katmış bulunuyoruz" diye konuştu.
 
 
 
Thy, İstanbul - Budapeşte Seferini Günde 3'e Çıkardı Haberi Oku, Thy, İstanbul - Budapeşte Seferini Günde 3'e Çıkardı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »İstanbul - Budapeşte Uçak Bileti » İstanbul - Budapeşte Uçak Seferleri
Etiketler » İstanbul - Budapeşte Uçak Bileti   » İstanbul - Budapeşte Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+