Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Skylife Dergisi Davraz’ı Tanıttı - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Skylife Dergisi Davraz’ı Tanıttı

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nın Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil’den uçak seferleriyle ilgili taleplerinin yanı sıra ilin tanıtımı noktasında da talepleri gerçekleşmeye başladı.İstanbul-Isparta karşılıklı uçak seferlerinin...

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nın Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil’den uçak seferleriyle ilgili taleplerinin yanı sıra ilin tanıtımı noktasında da talepleri gerçekleşmeye başladı.

İstanbul-Isparta karşılıklı uçak seferlerinin 7 güne çıkarılması noktasında olumlu sonuç alan Ticaret ve Sanayi Odası, uçaklarda Isparta’nın tanıtımına yönelik bir taleplerini daha gerçekleştirdi. 2013 yılında dünyanın en iyi havayolu seçilen ve iç hatlar hariç 260’ın üzerinde ülkeye günlük 1300’ün üzerinde uçuş düzenleyen ve Türk Hava Yolları (THY) iki dilde yayınlanan ve uçaklarda yer alan Skylife Dergisi’nde Davraz Kayak Merkezi’ni tanıttı.

ITSO Başkanı Başdeğirmen, Davraz’ın bir ay boyunca Türk Hava Yolları müşterisi yerli ve yabancı binlerce kişiye hitap eden bir dergide tanıtımının yapılmasının mutluluk verici olduğunu söyledi. Genel Müdür Kotil’e de Isparta’ya yaptığı bu anlamlı katkıdan dolayı teşekkür eden Başdeğirmen, "İlimizin ekonomik anlamda gelişmesi, değerlerimizin uluslararası düzeyde tanıtılması anlamında, Valimiz, milletvekillerimiz, belediye başkanımız, üst düzey yöneticilerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte hep bir gayret içindeyiz. Çalışmalarımızın olumlu olarak sonuçlanması bizleri mutlu ediyor. Türk Hava Yolları ile ilgili bundan sonraki hedefimizin sefer saatlerinin sabah akşam şeklinde gerçekleşmesi bununla ilgili de görüşmelerimiz devam ediyor" dedi.

 

Skylife Dergisi Davraz’ı Tanıttı Haberi Oku, Skylife Dergisi Davraz’ı Tanıttı Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Davraz Gezi Rehberi »Davraz Otobüs Bileti
Etiketler » Davraz Gezi Rehberi   » Davraz Otobüs Bileti  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+