Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Yunanistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Yunanistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Yunanistan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Yunanistan Tanıtımı
Akuamarin kıyı şeridi, güneş ağartılmış antik kalıntıları, güçlü beyaz peynir ve güçlü uzo deneyim sonsuz km. Yunan peyzaj heyecan ve Yunan halkı siyaset, kahve, sanat ve dedikodu konusunda kararlıyız.

Sizin Senses Let tatmin Yunanistan bunun darbeli gece kulüpleri aracılığıyla olsun, sen hayal oldum duygularınızı doldurmak Mykonos ya da ciddiyet Meteora , ihtişamını Delphi engebeli Girit yamaçlarda ve baharın yemyeşil kır çiçekleri veya Metsovo metanet. Hızlı bir şekilde rembetika (blues songs) melankolik çarpıntı ve sen vardı fark olmayabilir bir hayal salmak için antik mekanlara yeteneği ile tanışmış olacaksınız. Ayrıca en beklenmedik yerlerde galeriler, canlı müzik ve etkileyici, modern müzeler karşısında tökezleyerek, düşündürücü, modern sanat ve capcanlı bir çağdaş müzik sahnesini karşılaşma olacak. Yunanistan diğer birkaç ülke tarafından yönetilen bir şekilde geçmiş, şimdiki ve gelecek dengeler. Sonuç sonsuz kültürel takipçiliği ile bir ülkedir.

Yunanlılar mutfağı övünür iştahınızı özendirmek ve dünya üzerinde en misafirperver insanların bazıları, onlar iyi beslenen emin olmak için kendi yolumdan gidecek. Ev yapımı cacık ve ızgara souvlaki aroması tang sadece başlangıçtır. Yunan menü, her mealtime bir macera sunuyor şahane mutfağı ile doludur. Beyaz peynir ve zeytinyağı gibi temel maddeler ülke genelinde mutfaklarda evde, ama ülke çapında böyle bir mutfak sevinç seyahat yapmak yemek yöresel yemekler ve stiller bulunuyor. Türk ve İtalyan mirası birçok yemekler boyunca dokunur ve adalar veya farklı maddeler bilinen kasaba keşfedeceksiniz. Eğer iltifat yerel deniz ürünleri, et ve sebze yemekleri hiç duymamış olabilir peynirler, otlar ve dağ yeşillik. Yunan pişirme sırrı sık sık birçok malzemeyi taze toplanmış ve üretilen arka bahçede bulunur. Bu gün, geleneksel pişirme bir rönesans şefler giderek yeni gurme boyutlara zaman onur tarifleri alıyor demektir.

Bu tanrılar ve devler çeşitli efsaneler geniş açık gökyüzü ve beyaz kum zevk alırken gün, birinden sonraki eritmek adaları ile benekli bir deniz, bu geniş ve çeşitli manzara kökenli bunu nasıl anlamak kolay ve Kendinizi gerin hurma saçaklı plajlar. Ama Yunanistan sonsuz aktiviteler sunuyor ve büyük açık hava hoşlanan herkes için bir cazibe merkezidir. , Arnavut kaldırımlı, Bizans patikalar boyunca dolaşmaya volkanlar içine zammı, yemyeşil ormanları ile yunuslar ve deniz kaplumbağaları ve döngüsü izlemek. Yunanistan ayrıca dünyanın en iyi kitesurf, dalış ve kaya tırmanma yerlerde bazı sunuyor. Cesur olun. Tutkulu olun. Yunan olun.

Gitmek için hazır mısın?

Yunanistan Tatil Turları

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Bir 15 günlük kültür turu Yunanistan'ın en iyi deneyimi
Olimpos Dağı'nın doruklarına efsanevi Ascend
Santorini Mykonos yelken
Yarım günlük Atina şehir turu atın

Yunanistan'da Yapılacak Şeyler

Abideler
Poseidon Tapınağı
Eski Yunanlılar kesinlikle bir tapınak için bir site seçmek için nasıl biliyordu. Hiçbir yerde bu Poseidon Tapınağı aşağı denize 65m daldırır sarp tepe üzerinde duruyor Cape Sounion, Atina'nın 70km güneyinde, az daha belirgindir.


Askeri
Venedik Kalesi
1573 ve 1580 yılları arasında inşa edilmiş, Resmo kalesi tarihi çeyreğin üzerinde kayalık bir burun üzerinde bir heybetli varlığını keser. Bu yapı birden fazla korsan baskınları bir tepki ve Türklerden montaj tehdit oldu. Onun büyük burç ve surları havaya rağmen, bu 1646 Türk işgalini kapalı staving etkisiz kanıtladı ve 22 günlük bir kuşatmadan sonra çöktü.


Diğer
Panathenaic Stadyumu
Büyük Panathenaic Stadyumu Mets ve Pangrati mahalleleri arasında iki çam kaplı tepeler arasında yatıyor. Başlangıçta Panathenaic atletizm yarışmaları için bir mekan olarak M.Ö. 4. yüzyılda inşa edilmiştir. Bu MS 120 yılında Hadrian açılışında, 1000 yabani hayvanlar arenada kurban edildi söyleniyor. Daha sonra, koltuklar Herodes Atticus tarafından pentelic mermer yeniden inşa edildi.


Dini
Panagia Evangelistria Kilisesi
Tinos derece saygı dini odak Müjde neoklasik Kilisesi ve Meryem kutsal simgesidir. Kutsal simgesi kilise şimdi Tinos bir rahibenin duruyor arazi üzerinde 1822 yılında bulundu, şimdi St Pelagia, simgeyi bulmak için onu talimat Bakire'den vizyonları tarafından ziyaret edildi.


Abideler
Hadrian Arch
Roma İmparatoru Hadrian Atina için büyük bir sevgi vardı. Roma'ya onun klasik sanat spiriting onun adil bir pay yaptım, o da klasik mimarisinin etkisinde birçok anıtlar ile şehir süslenmiş. Onun kemer nerede meşgul Leoforos Vasilissis Olgas ve Leoforos Vasilissis Amalias buluştuğu duruyor pentelic mermer yüce bir anıtıdır.


Dini
Paleohora
Bu büyüleyici uzak yamaç Bizans köy kalıntıları ile noktalı. 30'dan fazla hayatta kiliseler orijinal kalenin kayalık yükseklikleri noktalamak ve birkaç yenilenmiştir. Bunlar ilkbaharda kır çiçekleri ile halı yolları ağı ile bağlantılıdır.
Dini
Temple of Aphaia
Bu etkileyici tapınağın iyi korunmuş kalıntılar Saronik Körfezi'nin geniş kapsamlı manzaralı çam ağaçlarıyla kaplı bir tepenin üzerinde gururla durmak. MÖ 480 yılında inşa Hellen öncesi kez yerel bir tanrı kutluyor. Tapınağın alınlık aslında 19. yüzyılda çalınan ve şimdi Münih'in Glyptothek dekore edilmiş çoğu görkemli Truva Savaşı heykeller ile süslenmiştir.


Abideler
Kea Aslan
M.Ö. 6. yüzyılda kayrak gelen chiselled esrarengiz Kea Aslan, Ioulida evlerinin son ötesinde küçük bir vadi boyunca yatıyor. Yürüyüş kendisi fantastik. (Eğer yakından bakarsanız Kurtlar Vadisi, aslan görürsünüz) yolu şehir dışına götürür dek ana caddenin üst Aρχαίος Λέων okuma ahşap işaretleri izleyin.


Yunan
Levantis
Modern sanat sıçraması ile bir asma kaplı avlu ve basit, beyaz badanalı iç Kiklad iyi çağdaş Yunan mutfağının bazıları için telaşsız, cilalı bir ortam yaratmak. Menü aç okuma yapar - kızartma sebze ve incir ile yavaş yavaş kızarmış bal-baharatlı kuzu ya da parfümlü kuskus gibi yemekler seçin.


Diğer
Paradise Beach
Agia Evfymia harbourfront geçmiş Sağa ve yol Sami Körfezi'ne bakan, ünlü Dendrinos sonlanana kadar devam edin. Neşeli Dendrinos ailesi dolmadhes (asma pirinç ve bazen etli yaprak), Kefallonian et pasta veya kızarmış tavşan gibi seçkin yerel lezzetlerden sunuyoruz.


Mimari
Büyük Ustalar Sarayı
Gerçekten muhteşem bir 14. yüzyıl saray, o barut 1856 patlama ve tahrip edildi İtalyanlar Mussolini ve Kral Emmanuel III için bir tatil evi olarak isteyen, cömert bir iç, bir görkemli bir şekilde yeniden inşa edildi. Bu İtalyanlar ve antika mobilya tarafından İstanköy alınan heykel, mozaik içeren, şimdi bir müze.


İtalyan
Leonidas & Panagiota
Birinin evde yemek gibi hissediyorum? Bu alır gibi yakın. Özel sipariş öncesinde aramak, sonra Leonidas ve Panagiota alışveriş yapmak ve her şeyi ev-yemek için dışarı çıkacaktır. Onların şirin kabine kaplı yemek salonunda veya küçük terasta ya da yemek.


Müzeler ve Galeriler
Lychnostatis Müzesi
Şehrin doğu kenarında güzel bir sahil ortamda, bu aile işletilen açık hava folklor müzesi övgüye özgünlük ile geleneksel Girit köyü yeniden. Çeşitli binalar bir yel değirmeni ve bir çiftçinin evi bulunmaktadır.

Yunanistan Turları
 

Yunanistan Nerededir Google Mapsta Yunanistan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Yunanistan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Yunanistan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Yunanistan tanıtım videosu,Yunanistan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Yunanistan tanıtım filmini izleyin

Yunanistan Uçak Bileti Al

Yunanistan Tatil Turları

Yunanistan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Yunanistan Tatil Turları

Yunanistan Gezi Rehberi

Yunanistan Görülmesi Gereken Yerler

Yunanistan Harika ManzaralarYunanistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Yunanistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Yunanistan Uçak Bileti Al »Yunanistan Uçak Seferleri » Yunanistan Uçak Bilet Fiyatı »Yunanistan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Yunanistan Uçak Bileti Al   » Yunanistan Uçak Seferleri   » Yunanistan Uçak Bilet Fiyatı   » Yunanistan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+