Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Yeni Kaledonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Yeni Kaledonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Yeni Kaledonya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Yeni Kaledonya Tanıtımı
Bir tat ile Pasifik deneyimi için daha iyi bir yer yoktur Fransa'dan daha Yeni Kaledonya Melanezyalı geleneği Fransız gelişmişliği ile karıştırır. Şık ama rahat Bu karışımı, Fransız très ama sonuçta Pasifik rakipsizliğinin becerinin bir araya geldiğinde Noumea , kozmopolit başkenti. Dışarıda Yemek ve alışveriş Chinatown renkli dükkan rue de Sivastopol üzerinde pahalı zarif, klimalı butikler, mütevazı roulottes gurme restoranlar gam çalıştırın. Eğer sermaye ayrıldığınızda, kentsel sahne manzara değişen bir zenginlik yol verir - la brousse (çalı) ve haddeleme ovalar, gür nehir vadileri, yuvarlanan şelaleler, serin yağmur ormanları ve vahşi sahilleri tarafından yemekli sarp dağlar.

Grande Terre engebeli dağlar, şelaleler ve dünyanın en büyük mercan lagün ile ana ada. Güneydoğu'da, romantik yatıyor Île des Pins onun ince çam, beyaz kumlu plajları ve zümrüt lagün ile. Doğu, yaşam rahat bir tempoda devam Loyalty Islands : MARE Kanak kültür, batmış, Lifou ve Ouvea .

Kanyonlar ve mağaralar, zarif mercan, tropikal balık küçük, kaplumbağaları, deniz yılanları ve köpekbalıkları - Yeni Kaledonya her şekil ve büyüklükte deniz hazineleri keşfedilmeyi bekleyen yalan dünyanın en büyük kapalı lagün, çevrilidir. Yunus ve balina lekelenme diğer mağaza sevindirdi, ya da sadece bir ıssız ada yumuşak, sıcak kum üzerinde toplam gevşeme lüks vardır.
Yeni Kaledonya Yapılacak Şeyler
Abideler
MWA Ka
Flèche Faitiere ile tam bir grande durumda (şefin kulübe) tarafından tepesinde bu muhteşem 12m totem pole, Musée de Nouvelle-Calédonie karşısında düzenlenmiş bir meydanda duruyor. Diğer bir deyişle, tartışmalar tutulur bir ev - MwA Ka insanlığın ev anlamına gelir. Onun oymalar Yeni Kaledonya sekiz alışılmış bölgeleri temsil eden sekiz silindirik bölümlere ayrılmıştır.

Doğa ve Yaban Hayatı
Parc de la Riviere İl Bleue
Ferah korumalı Blue River Park cagou dahil olmak üzere birçok kuş türü için bir rezerv olduğunu. Manzara çok Güney tipik maki bitki örtüsü ve yoğun yağmur ormanlarının bir karışımıdır, ve genelinde 2.7m kadar sandıklar ile en az 1000 yıllık dev kaori ağaçları içerir.
Yeni Kaledonya Tatil Turları
Müzeler ve Galeriler
Tjibaou Kültür Merkezi
Kültür merkezi 1989 yılında bir suikast sonucu öldürülen olağanüstü adamın, bağımsızlık yanlısı Kanak lideri Tjibaou bir övgüdür. Tina Yarımadası'nda huzurlu ormanlık ve mangrov ortamda oturur. Ekranlar heykel, resim ve Kanak kültürünü temsil eden fotoğraf, yanı sıra Pasifik çevresindeki diğer kültürleri içerir.

Doğa ve Yaban Hayatı
Parc Zoologique et Forestier
Çocuklarla bir sabah veya öğleden sonra harcamak için harika bir yer. Bu tür cagou, Roussette (meyve yarasa), Notou ve çeşitli muhabbetkuşları gibi yerli türleri görmek mümkün olacak. Özgün olmayan türler kuşlar, maymunlar ve babun içerir. Tavus onların güzel tüylerini gösteren gerekçesiyle etrafında payanda. Küçük çocuklar uysal eşek, keçi ve geyik hayvan, ya da ördek ve kazlar besleyebilir.

Kare ve Plazalar
Des cocotiers yerleştirin
Bu şehrin kalbidir. Yavaşça doğudan batıya ve üstündeki kare yamaçları bir grup rotond, 1800'lere ünlü bir dönüm noktası çıkıyor. Des Cocotiers gitmek dünya izlemek için mükemmel bir mekandır yerleştirin. Grup rotond yakın popüler pétanque sahası ve dev bir satranç tahtası var.

Yürüyüş ve Trekking
GR1 Parkuru Yürüyüş
GR1 ve kuzeybatısında, Dumbea için beş gün (123.4km) yürüyüş Parc de la Riviere İl Bleue aracılığıyla Prony arasındaki (Great Walk) 'dir. Bu La Foa için kuzeye devam etmek mümkündür. Trek ovalar, ormanlar, tepeler ve dereler aracılığıyla, katır yolları boyunca ve gölet veya bataklık içine denizden. Hava, nemli buruk veya keskin hatlı dağ olabilir, görüşlerini her zaman muhteşem.Piyasalar ve Çarşılar
Noumea Pazar
Noumea Pazar mavi çatılı yuvarlak binalar bir küme Port Moselle de marina yanında oturur. Bu canlı bir multi-etnik bir atmosfere sahiptir ve dolaşmak için ilginç bir yerdir. Bu bir sanat ve el sanatları geniş ve çiçek, meyve ve vegies, ekmek, kek, zeytin, et ve balık gibi taze ürün satıyor.

Müzeler ve Galeriler
Musée de L'Histoire Denizcilik
Yeni Kaledonya ilk denizcilik günlerde ilginç sergiler vardır. La Boussole ve L'Astrolabe, 1788 yılında yaptığı talihsiz yolculukta Fransız gezgini Jean-François de la Pérouse komutasındaki iki gemi batıkları kurtarılan nesnelerin giderek artan koleksiyonu da vardır. Gemiler Solomon Adaları Vanikoro kapalı bir siklon battı.

Doğal Merkezi
Grotte de la Reine Hortense
Grotte de la Reine Hortense Yeni Kaledonya en etkileyici ve iyi ziyaret mağaralarından biridir. Bir yol sarkıtlar çatıdan sarkan geniş girişinde güzel bir vahşi tropikal bahçe yol açar. Kraliçe Hortense, yerel şefi eşi, 1855 yılında aşiretler arası çatışma sırasında birkaç ay boyunca sığındığı sanılıyor nerede bu mağara oldu.

Macera
Loca Jet
Baie de la Moselle batı tarafında Nouville bulunan bu şirket, jet ski kiralar. Lagün jet ski fantastik eğlenceli - heyecan biraz seven herkes bu tur bir gitmek vermek gerekir. Deniz sakin olduğu sabah erken bırakın.

Uluslararası
Le Çatı
Bu birinci sınıf gastronomik restoran hakkında herşey kusursuz: gıda, hizmet ve ayarı. Bu Anse Vata de su üzerinde İskelesi bulunuyor. Eğer restoranın içinde iki büyük akvaryumlarda tropikal balık izleyebilirsiniz olarak güverte tarafından bir tablo yok eğer çok hayal kırıklığına olmayın.

Buffet & Self Servis
Le Galapagos
Galapagos Perşembe akşamları şahane bir peynir büfesi yapar. Açık büfe bir düzine kadar Fransız peynirleri, taze ekmek, çeşitli bir attı yeşil salata ve üzüm içerir. Şarap listesi ve 'afiyet olsun' iyi bir Fransız kırmızı seçin kadar istediğiniz gibi kendinize yardımcı. Açık büfe 20:00 'da açılır. Restoran genellikle yanı sıra canlı müzik vardır.

Doğal Merkezi
Lindéralique Rocks
Lindéralique kayalar güney Hienghene başlangıç ​​ve Hienghene koyuna devam siyah kalker yükselen kayalar vardır. Aniden yükselen, onlar yerlerde 60m (196ft) kadar uzanan, pürüzlü, keskin kenarları ile tepesinde. Lindéralique kısmında, kayaların altında kayak ve aynı zamanda büyük bir mağara, Grotte de Lindéralique ziyaret edebilirsiniz.


Yeni Kaledonya Tatil Turları
 

Yeni Kaledonya Nerededir Google Mapsta Yeni Kaledonya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Yeni Kaledonya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Yeni Kaledonya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Yeni Kaledonya tanıtım videosu,Yeni Kaledonya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Yeni Kaledonya tanıtım filmini izleyin

Yeni Kaledonya Uçak Bileti Al

Yeni Kaledonya Tatil Turları

Yeni Kaledonya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Yeni Kaledonya Tatil Turları

Yeni Kaledonya Gezi Rehberi

Yeni Kaledonya Görülmesi Gereken Yerler

Yeni Kaledonya Harika Manzaralar

Yeni Kaledonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Yeni Kaledonya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Yeni Kaledonya Uçak Bileti Al »Yeni Kaledonya Uçak Seferleri » Yeni Kaledonya Uçak Bilet Fiyatı »Yeni Kaledonya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Yeni Kaledonya Uçak Bileti Al   » Yeni Kaledonya Uçak Seferleri   » Yeni Kaledonya Uçak Bilet Fiyatı   » Yeni Kaledonya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+