Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Yemen Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Yemen Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Yemen Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Yemen Tanıtımı
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office Yemen'e tüm seyahat karşı önerir , kendi ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Yemen . Gün geçmiş, Nuh'un oğulları süt ve bal ülkesi olarak biliyordum, Gılgamış sonsuz yaşamın sırrı aramak için geldim, bilge adamlar en ünlü dağları ve, Saba basit olarak bilinen bir kadın buhur ve mür toplandı eve çağırdı.

Mitoloji kitabı kapatıldı beri Ancak, Yemen buna kayıtsız dünyaya kayıtsız, unutulmuş bir köşesinde kilitli ölçüde kalmıştır.

İki kıtanın kavşağında oturan, bu ülkenin her şeyin biraz sahiptir. Onun başkenti San'a , sadece inanılmaz derecede romantik ve ilgi çekici, ancak dünyanın en eski şehri olma özelliğini de taşımaktadır. Bu arada, olağanüstü ada Suqutra kıyılarında ( Doğu Yemen yerde eşsiz flora ve fauna arasında ebedi hayatın sırrını tutmak için ünlüdür. ait müstahkem bir dağ köyü Shaharah almak zordur (muhtemelen neden yüzyıllar boyunca yenilmemiş kaldı ) ama için çaba değer; Eğer seyahat daha güvenli ve daha kolay tercih - ama aynı derecede tatmin edici - yemyeşil bölgeyi deneyin Güney Yemen . Ardından orada Wadi Hadramawt size yardımcı olamaz ama efsanevi sihirli yakalanmak vaha hepsi ve Zabid -. Unesco Dünya Mirası ve yeryüzünde sıcak şehir biz gitmek?

Onun tonları ile Afganistan , yansımaları Fas , tatlar Afrika ve Arabistan hatırlatmaları, Yemen tamamen eşsiz ve derin romantik.

Peygamber kez 'en nazik yürekli adamların', hızlı unutmayacağım bir deneyim olarak tanımlanan bir kişi tarafından çevrili İslam ülkelerinin, bu en geleneksel seyahat etmek.

Yemen'de Yapılacak Şeyler

Müzeler ve Galeriler
National Museum
Arap Yarımadası'nın en büyük müzesi olduğunu iddia eden Ulusal Müze kesinlikle iyi biridir. Zemin ve 1. katlar heykeller, figürinler ve Saba ve Hadramawt'ın ve İslam öncesi krallıklar diğer eserler nefes kesen bir koleksiyonu içerir.


Ortadoğu
Hameda Tourist Hotel & Restaurant
Sadece öğle ziyafeti geçit gelmeden önce burada servis küçük bir kahvaltı vardı emin olun. Böyle iyi kalitede çok gıda, sekiz aylık hamile gibi bakıyor bırakacağım kadar bombeli. Restoran, taksi durağına yaklaşık 200 metre güney oturur ve Hameda Hotel gibi aynı aile tarafından çalıştırılır. Bu önceden rezerve etmek en iyisidir.


Ortadoğu
Houmald Salta
Eski şehrin kalbinde qat pazarının yanında. Bu restoran San'a İyi Salta (bir tür güveç ve dağlık geleneksel öğle yemeği yemek) olan ve bir ön-qat-session bir kurum olarak kabul edilir. Açık havada etrafında ayakta kadınların ekmek eşlik yaprak satın. Birkaç benzer yerler vardır.


Ortadoğu
Al-Shaibani Modern Restaurant
Yemen'deki tüm diğer restoranlar sonra almak isteyen restoran. Buradaki tüm Yemenli zımba mükemmellik için yapılır, ancak öttürmektedir fırında pişmiş balık.

Mimari
Eski San'a
Tüm bu galeriler kendi onlar için yarım dünyada traipsing değer değil, çok güzel, ama dürüst olalım. Ancak, San'a Unesco-korunmuş eski şehir tamamen farklı bir konudur.

Diğer
Old Town
Eski Shibam çok küçük bir alanı kapsamasına rağmen, bu sınırlı alana 500 konut paketi yönetir. Binaların dış sıkıcı ve özelliksiz olabilir, ama muhteşem dekoratif kapı ve pencereler için bir göz açık tutmak eğilimindedir.Müzeler ve Galeriler
National Museum
Hiç gerçekten bir müze, ama İmam Ahmed daha taşlaşmış saray, bu müze önceki ve biraz tuhaf sahibinin hayatını ve zamanlarını korur. Araştırma zamanda tadilat için kapalı, ama bu kitap raflarında vurur zaman yeniden açtı olasıdır edildi.

Piyasalar ve Çarşılar
Souq al-Milh
Eski San'a kalbinde Souq al-Milh olduğunu. Adı tek ürün, tuz olduğunu gösterir rağmen, bu bir yanlış isim bir şeydir. Cep telefonlarından üzüm çuvalları için her şey burada mevcut. Tek tek binalar, çarşılar veya mekanlara işaret etmek neredeyse imkansız, ama qat pazarı, eski şehir merkezinde, öğle vakti frenetically meşgul.

Dini
Al-Saleh Mosque
Sağlamak amacıyla bu hiç kimse onun 33 yıllık saltanatı eski Devlet Başkanı Ali Abdullah Salih, 2008 yılında büyük Al-Saleh Camii açılışını unutuyor. Inşa etmek için 60 milyon ABD dolar civarında mal ve Yemen'de büyük cami ve gayrimüslimlere açık San'a tek kişi etrafında 40.000 kulları tutarak.

Diğer
Dar al-Hacer
Sanaa en popüler öğleden sonra gezi bereketli Wadi Dhahr Dar al-Hacer'in saraya etmektir. 1920'lerde İmam Yahya bir yazlık olarak inşa, saray Yemen sembolü şey haline gelmiştir ve bu yüzden görmek zor değil - bu dev kırmızı-beyaz-toadstool gibi onun kaya masadan ileri sürer.

Sanat ve El Sanatları
Ellerinde umut
Gelişim El Sanatları ve Hands Umut için Ulusal Kadın Merkezi Yemenli kadınların finansal bağımsızlığını artırmak ortak amacı ile aynı binanın içinde bulunan iki kar amacı gütmeyen kuruluşlardır. Bu genellikle dul ya da boşanmış olan kadınlar, örneğin dikiş ve dokuma gibi becerileri öğrenmek atölyeler aracılığıyla yapılır.

Hatıra & Hediye
Kalkınma El Sanatları Ulusal Kadın Merkezi
Gelişim El Sanatları ve Hands Umut için Ulusal Kadın Merkezi Yemenli kadınların finansal bağımsızlığını artırmak ortak amacı ile aynı binanın içinde bulunan iki kar amacı gütmeyen kuruluşlardır. Bu genellikle dul ya da boşanmış olan kadınlar, örneğin dikiş ve dokuma gibi becerileri öğrenmek atölyeler aracılığıyla yapılır.

Tarihi
Büyük Merib Dam
Şehrin 8km güneybatısına yalan olağanüstü Büyük Merib Barajı, haklı Yemen'in en ünlü anıtıdır. Baraj, en azından M.Ö. 8. yüzyılda bugüne inanılmaktadır. Bu periyodik tamir edildi; önemli çalışmaları yapılmıştır ki son kaydedilen zaman muhtemelen tedavülden düştü sonra, MS 6. yüzyılda oldu.
Yemen Tatil Turları

Yemen Nerededir Google Mapsta Yemen


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Yemen Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Yemen gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Yemen tanıtım videosu,Yemen görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Yemen tanıtım filmini izleyin

Yemen Uçak Bileti Al

Yemen Tatil Turları

Yemen Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Yemen Tatil Turları

Yemen Gezi Rehberi

Yemen Görülmesi Gereken Yerler

Yemen Harika Manzaralar

Yemen Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Yemen Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Yemen Uçak Bileti Al »Yemen Uçak Seferleri » Yemen Uçak Bilet Fiyatı »Yemen Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Yemen Uçak Bileti Al   » Yemen Uçak Seferleri   » Yemen Uçak Bilet Fiyatı   » Yemen Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+