Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Vatikan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Vatikan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Vatikan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

VATİKAN TANITIM
Ayrıca Kutsal denilen Vatikan, küçük bir egemen bağımsız bir devlettir. Vatikan sadece 0,44 sq km. ve 1000'den az bir nüfusa sahiptir. Vatikan 11 Şubat 1929 tarihinde İtalya'dan bağımsızlığını kazandı. 2005 yılında, 3.8 milyon fazla kişi Vatikan ziyaret etti.
Holy See 1378 yılından beri Papa'nın Katolik din ve ev koltuğu. Papa Vatikan'da papalık daireler yaşıyor ve Papa, Aziz Petrus Bazilikası, kilise Vatikan değildir.
Vatikan tatil Turları
Vatikan Yer:

Vatikan Roma ile çevrilidir. Ziyaretçiler Aziz Petrus Meydanı ile Vatikan girin. Tarihi Roma Vatikan yürümek için en iyi yolu, Ponte Aziz Angelo köprü bitti. Köprüden, biri sadece Vatikan dışında, Castel St Angelo geldi. Castel St Angelo kez papa kaçan tarafından kullanılan Vatikan'a bir bağlantı geçişine sahiptir.
Vatikan By Nerede Kalınır

Eğer Vatikan turistik ziyaret çok vakit geçirmek için planlıyorsanız, Vatikan yakınındaki bir otel veya yatak ve kahvaltı kalmak uygun olabilir. İşte Top Yerler Vatikan tarafından konaklanacak .
Vatikan Müzesi:

Vatikan Müzeleri 1400 odası ile dünyanın en büyük müze kompleksi olduğunu. Vatikan Müzesi müzesi, sanat, Sistine Şapeli 3.000 yıllık galerileri ve papalık sarayın parçaları içerir. Raphael eserleri bir oda dahil olmak üzere sanat şaşırtıcı bir tutar bulunmamaktadır. Pinacoteca Vaticana muhtemelen birçok Rönesans eserleri ile Roma'nın en iyi resim galerisi. En etkileyici salonlarından biri papalık topraklarının eski haritalar duvar resimleri ile, Maps Hall.
Vatikan Müzesi ziyaret:

Vatikan Müzeleri tüm Sistine Şapeli ile biten 4 farklı güzergahlar arasından seçim. Çünkü müzenin çokluk bir almak akıllıca rehberli tur . Önceden bilet ayırtmak rehberli tur rezervasyonları ziyaretçi ya da sıra beklemeden girmek. Onlar özgür olduğunuzda müzeler ayın son Pazar hariç kapalı Pazar ve tatil günleri vardır. İşte Vatikan Müzeleri Ziyaret ve Bilet Rezervasyon Bilgileri . Seçiniz İtalya da satıyor Vatikan Müzesi biletlerini Eğer ABD'de satın alabilirsiniz.

Sistine Chapel:

Sistine Şapeli Papa'nın özel şapel ve kardinaller tarafından yeni Papa'nın seçilmesi için mekan hem de 1473-1481 inşa edildi. Michelangelo oluşturulmasını ve Nuh'un hikayesini anlatan merkezi sahneleri ile, ünlü tavan boyalı freskler ve sunak duvarına dekore. Duvarlarda İncil sahneleri Perugino ve Botticelli dahil olmak üzere birçok ünlü sanatçılar tarafından yaratıldı. Bilgi, sanat ve tarihini ziyaret bakınız Sistine Şapeli .
Aziz Petrus Meydanı ve Yerebatan:

Saint Peter Bazilikası, Peter'in mezarı kapsayan bir kilisenin yerinde inşa, dünyanın en büyük kiliselerinden biridir. Kiliseye giriş ücretsiz ama ziyaretçi düzgün hiçbir çıplak diz ya da omuz, giyinmiş olmalıdır. 7PM (18:00 Ekim'e kadar - - Mart) Saint Peter Bazilikası açık günlük, 7AM olduğunu. Kitleler, İtalyanca, Pazar günleri tüm gün tutulur.
Saint Peter Bazilikası Aziz Petrus Meydanı, bir üst dini ve turizm oturur. Michelangelo'nun ünlü Pieta dahil olmak üzere birçok önemli sanat eserleri, kilise vardır. Ayrıca Papa'nın mezarlarını ziyaret edebilirsiniz.

Saint Peter Bazilikası Resimler | Aziz Peter Meydanı

Vatikan Ulaştırma ve Turizm Bilgileri:

Vatikan Turist Bilgi Aziz Petrus Meydanı sol tarafında ve iyi bilgi ve haritalar, rehberler, hediyelik eşya ve takı satan küçük bir dükkan çok var. Turistik bilgiler: Pazartesi-Cumartesi, 8:30-06:30 açıktır.
Müze girişine yakın metro durağı bir otopark da var Piazza Santa Maria delle Grazie, yakın Cipro Musei Vaticani olduğunu. Giriş ve tramvay 19 yakın otobüs durakları da 49 yakın durur. Otobüs bir dizi (aşağıdaki linklere bakınız) yakın Vatikan'a gitmek.

İsviçreli Muhafız:

İsviçreli Muhafız 1506 yılından beri Vatikan koruduk. Bugün hala geleneksel İsviçre Muhafız kostüm elbise. Muhafız askerler 19 ve 30 yaşın, bekar, lise mezunu ve en az 174cm boyunda arasında Roma Katolik İsviçre vatandaşı olmalıdır. Onlar da İsviçre askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekir.
Castel Sant Angelo:

Castel Sant Angelo, Tiber Nehri üzerinde, ikinci yüzyılda İmparator Hadrianus için bir mezar olarak inşa edilmiştir. Bu 14. yüzyılda bir papalık ikamet haline gelene kadar Orta Çağ'da bir kale olarak kullanılmıştır. Bu Roma surlarının üzerine inşa ve Vatikan'a bir yeraltı geçiş yoluna sahiptir. Castel Sant Angelo ziyaret edebilir ve yaz aylarında, konserler ve özel programlar düzenlenmektedir. Bu gezinme ve nehir keyfi için iyi bir yer yani bir yaya alanı bulunuyor. Castel Sant Angelo Ziyaretçi Kılavuzu
Özel Ziyaretler ve Faydalı Linkler:

Papa: Papa 10:30 'Kutsal Baba ile Çarşamba Genel Kitleler tutar ama katılmak için bir bilet olmalıdır (aşağıdaki bağlantıya bakınız) veya rezerve edebilirsiniz Papalık İzleyici için bilet seçiniz İtalya üzerinden. Öğlen Pazar günleri, Papa onun yazlığında geldiğinde yaz aylarında dışında Aziz Petrus Meydanı'nda toplanan insanlar onun penceresinden bir nimet sunar. Papa ayrıca özel hizmet ve kitleleri başkanlık.
Vatikan Bahçeleri: küçük bir villa ve ortaçağ surları ile güzel bahçeleri 23 hektar kuzey ve batı tarafında Roma Vatikan ayırmak. Bahçeleri Rehberli turlar @ scv.vg visiteguidate.musei bir istek göndererek salı, perşembe, cuma ve mevcuttur
Yeraltı Vatikan: Sen sadece rezervasyonla destekli ziyaret St Peter Türbesi ve Vatikan kazıları ziyaret edebilirsiniz. Ayrıntılar için aşağıdaki linke bakınız.
Aziz Petrus Dome: St Peter muhteşem kubbesi bir ücret karşılığında ziyaret edilebilir, 08:00-5: 45 (04:45, Ekim-Mart). Giriş Basilica'nın sundurma sağ tarafında olduğunu.

Turlar Rehberli: Ben rehberli turlar büyük bir hayranı değilim, ancak ben Vatikan'da birine sahip çok mutlu oldu. Vatikan Müzesi, çok bilgili birisi beni yönlendirmek ve bana Müzesi ve görüntüler, Sistine Şapeli hakkında ilginç bilgiler anlatmak zorunda, ve Saint Peter Bazilikası çok yararlı oldu ve benim ziyaret daha keyifli yapılan büyük ve kalabalık. Ben ile bir tur attık Miles & Miles . Select İtalya Bir sunuyor Raphael ve Michelangelo Tur Müzeler, Sistine Şapeli ve Papa Julius II Raphael Odaları içerir. İşte fazla olan Vatikan Müzesi rehberli turlar gitmeden önce düzenlenebilir.Vatikan Nerededir Google Mapsta Vatikan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Vatikan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Vatikan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Vatikan tanıtım videosu,Vatikan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Vatikan tanıtım filmini izleyin

Vatikan Uçak Bileti Al

Vatikan tatil Turları

Vatikan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Vatikan tatil Turları

Vatikan Seyhat Vidoesu

Vatikan Harika Manzaraları

Vatikan Görülmesi Gereken yerler

Vatikan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Vatikan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Vatikan Uçak Bileti Al »Vatikan Uçak Seferleri » Vatikan Uçak Bilet Fiyatı »Vatikan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Vatikan Uçak Bileti Al   » Vatikan Uçak Seferleri   » Vatikan Uçak Bilet Fiyatı   » Vatikan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+