Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Vanuatu Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Vanuatu Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Vanuatu Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Vanuatu Tanıtımı
Sen gidiyoruz Vanuatu ? Harika. Bunu seveceksin. Ama çatlak esintiler ve gurme gıda ile sadece çökmüş bir kaçış değil. , Bir adada dünyanın en ulaşılabilir aktif volkan berrak diveable suda alabora Titanik gibi bir lüks yolcu gemisi,: Bu ev çok az kişi hakkında bilmek birçok best-in-the-dünya deneyimleri de bulunuyor Tanna , dev bir Banyan ağacı Bir futbol sahası büyüklüğü; vurma, çağlayan bir şelalenin; olağanüstü kültürel törenler ve adada dans Malekula , antik bir yaşam kültürü tanık ilkel köy ve orada kimse ama sizin ve şnorkel dişli resim mükemmel plajları. Ayrıca snorkellers 've dalgıçların' Mekke bulunuyor.

Port Vila , adada ulusal sermaye Efate , her restoran için bir görünümü ile, Vanuatu'nın turizm, ticaret, tüm sömürge ve serin merkezinde vızıldıyoe ve lagünler üzerinde dışarı yüzer otel yatak. Eğer bir paket anlaşma geldiyseniz, sadece macera başlıyoruz. Bu Vanuatu olan benzersiz şeyler birkaç keşfetmek biter üzerinde kalmak ve bir darbe bir uçurumun üzerinden sarkıtlar mağaranın dışında Zap, şanlı liman parasailing, bir şelaleden aşağı İniş gibi sportif seçenekler, denemek için -up şamandıra-halka, küçük bir deniz adada gece doğa-çocuk dönüm.

Vanuatu hakkında en iyi şey olsa da, burada güvende ve mutlu hissediyorum olmasıdır. Insanlar bir zevk vardır. Onlar ülkeyi seviyorum ve onun zevkleri zevk almak istiyorum, ama onlar 'turistik dolar' sonra değildir. Hiçbir pazarlık, hiçbir satıcıları, satın almak için herhangi bir baskı yok. O kadar yenileniyor.

Vanuatu Yapılacak Şeyler
Tarih ve Kültür
Kara Dalış
Kara-dalış kuleleri Lonorore Havaalanı, Londot, Pangi ve Rangusuku (siteleri değiştirmek ve yıllık ilan ediyoruz) dikilir. Luke Fargo kara dalış (yetişkin / çocuk 12000/6000VT) turlar düzenler. En çok turist Vanuatu Discovery dahil Port Vila tur şirketleri ile, (uçuş 50.000 VT dahil kişi başı) günlük paketler hadi.

Piyasalar ve Çarşılar
Vila Pazar
Renkli ve yoğun Vila Pazar Cumartesi günü öğlen kadar erken Pazartesi açık yuvarlak-saat. Meyve ve sebzeler, çiçekler, yakacak odun, mücevher, woodcarvings ve hediyelik eşya renkli Mother Hubbard elbiseler giyen ni-Van kadınların bakımı vardır.

Doğal Merkezi
Mt Yasur
Eğer kül ovaları doğu giderken Mt Yasur manzara hakim. Yaşlı adam görmek kadar birçok turlar vardır; Tanna ev sahibi aracılığıyla veya bir Port Vila tur operatörü aracılığıyla düzenlemek. Bir at yanardağ binmek atın. Horses Mountain brezze mevcuttur, ya da sadece gitmek gibi rumble dinlerken, yürüyün.

Müzeler ve Galeriler
Lysepsep Kültür Parkı
İrlanda'da cinlerin gibi, Lysepsep insanlar Santo ilk sakinleri idi. Onlar Banyans ve mağaralarda münzevi bir hayat yaşamak. Çoğu kişi onları görmüş, ancak merkezi orman ve Orta Santo aşılmaz dağlarında vakit geçirmek ve sizi izliyor bunları bulabilirsiniz hiç. Hakkında bir metre boyunda, çok uzun saçlarını büyümek ve bir ekran olarak kullanabilirsiniz.

Macera
Kenar Abseiling Macera Turu
Bize kenarına sizi alalım, Kenar Abseiling Macera Turu reklam işaret söylüyorlar. Yani gidin, tamamen fantastik. Eğer yürürken manzaralı bak - aşağı yolda seyir olmayacak. Küçük bir sır havuza inen alıştırma, o 35m aşağı kaya havuzları Mele-Maat kaskadlan bulunuyor. Ve evet, ıslak olsun.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Siri Falls
Mt Garet (797m), bir semiactive volkan, ve muhteşem Siri Şelalesi oldukça Gölü Letas, Pasifik'teki en büyük tatlı su göllerinden biri - Gaua adanın üç büyük turistik ziyaret büyük, zor, iki günlük testi dahil olmak üzere muhteşem zamları sunuyor . Volkan, göle turuncu sızıntıları kükürtlü karmaşa genelinde kano göl, tırmanıyoruz.Müzeler ve Galeriler
Vanuatu Ulusal Müzesi
Vanuatu mükemmel Ulusal Müzesi, görkemli bir bina, böyle tamtam (-gonglara yarık veya yarık-davul), büyük bir Avara kano, tören başlıklar ve Lapita ve Wusi seramik örnekleri gibi geleneksel eserler büyük ve iyi görüntülenen seçim var . Geleneksel törenleri ve efsaneler üzerinde fotoğrafik görüntüler ve videolar bulunmaktadır.

Uluslararası
Flaming Bull Steakhouse
Yemek için çok büyük yerler arasında, bir fab bazı Fransız mutfağını seçmek için bekliyor. Ama püre Flaming Bull'un göz fileto yenmek mümkün değildir. Garson ve çirkin atmosferden büyük bir kucaklama ekleyin ve siz de geri gelmesini sağlayacak.

Street Food & Hawkers
Pazar Öğün Kabinleri
Bu bir milyon mil sizin gerçeklikten, hayattır. Piyasada yanında parlak bir küçük masada oturup, ve neşeli bir yüz size portakal samimi geçmek standında pencerede görünür - burada hiç kırmızı samimi saçmalık orada olacağım. Hiçbir şey beş yemekler daha sonra bir seçim ni-Van arasında gülümseme gibi bir yemek başlar. Steak iyisidir. İzle o küçük standında bir gaz brülör pişirilir.

Balık tutma
Vahşi Mavi
Vanuatu'nın suları, state-of-the-art tekneler ve mücadele ve oyun, resif ve uzaktan ada balıkçılık, yarım veya tam gün, ve canlı gemiye ait seçenekler derin mavi üzerinde zaman unutulmaz olacak demektir. Onlar bir köy vermek sürece, operatörler etiket ve onların yakalamak bırakın; sıcak akımlar marlin, Yelkenbalığı, wahoo ve dogtooth orkinos çekmek.

Balık tutma
Crusoe Balıkçılık Adventures
Vanuatu'nın suları, state-of-the-art tekneler ve mücadele ve oyun, resif ve uzaktan ada balıkçılık, yarım veya tam gün, ve canlı gemiye ait seçenekler derin mavi üzerinde zaman unutulmaz olacak demektir. Onlar bir köy vermek sürece, operatörler etiket ve onların yakalamak bırakın; sıcak akımlar marlin, Yelkenbalığı, wahoo ve dogtooth orkinos çekmek.

Balık tutma
Ocean Blue
Vanuatu'nın suları, state-of-the-art tekneler ve mücadele ve oyun, resif ve uzaktan ada balıkçılık, yarım veya tam gün, ve canlı gemiye ait seçenekler derin mavi üzerinde zaman unutulmaz olacak demektir. Onlar bir köy vermek sürece, operatörler etiket ve onların yakalamak bırakın; sıcak akımlar marlin, Yelkenbalığı, wahoo ve dogtooth orkinos çekmek.

Çiftlikler, Atölyeler ve Fabrikalar
Hindistan Cevizi Yağı Fabrikası
Orada çoğu hafta içi faaliyet gösteren küçük bir hindistan cevizi yağı Fabrikası, ve (eğer nambagura bitki yağı dayanarak yaptığı doğal cilt bakım ürünlerinin bazılarını satın alırsanız muhtemelen ücretsiz) sendikadaki yöneticisi Ron Hawkins etrafında göstermek için mutlu olacak. Bu ilginç bir kuruluş var. Nambel için turn-off almak ve kullanılmayan Lambue savaş havaalanını çapraz.

Vanuatu tatil Turları
 

Vanuatu Nerededir Google Mapsta Vanuatu


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Vanuatu Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Vanuatu gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Vanuatu tanıtım videosu,Vanuatu görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Vanuatu tanıtım filmini izleyin

Vanuatu Uçak Bileti Al

Vanuatu tatil Turları

Vanuatu Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Vanuatu tatil Turları

 

Vanuatu Seyhat Vidoesu

Vanuatu Harika Manzaraları

Vanuatu Görülmesi Gereken yerler

Vanuatu Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Vanuatu Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Vanuatu Uçak Bileti Al »Vanuatu Uçak Seferleri » Vanuatu Uçak Bilet Fiyatı »Vanuatu Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Vanuatu Uçak Bileti Al   » Vanuatu Uçak Seferleri   » Vanuatu Uçak Bilet Fiyatı   » Vanuatu Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+