Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Ürdün Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Ürdün Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Ürdün Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Ürdün Tanıtımı
Birçok kişi için Ürdün başlar ve büyülü antik Nabataean şehir ile biter Petra . Ve Petra şüphesiz biridir, doğru Orta Doğu 'ile dışarı mücadele, en muhteşem, kaçırılmayacak manzaraları Machu Picchu ya da Angkor Wat kayıp kent 'dünyanın en dramatik başlığı için'.

Oysa çok daha Ürdün'de görmek için var - harap Roma şehirleri, Haçlı kaleleri, çöl kaleleri ve güçlü kutsal siteler: İsa vaftiz edildi dere, Herod John Baptist ve Musa gözleri döküm dağ tepe idam kale Vadedilmiş Topraklar. İncil sahneleri sadece Ürdün geçmişe tahsis edilmez, siz zamansız çölde tam akan elbiseler ve hayvancılık önde gelen sürüler giyen erkeklerin bol görürsünüz. Ama hepsi huysuz kalıntıları değil. Ürdün'ün başkenti Amman ışıkyılı uzaklıkta Ortadoğu Egzotiklik tipik klişe gelen bir modern, kültürel çeşitlilik Arap şehridir. Ülke ayrıca kırmızı çöl kumlarına kadar uzanan inanılmaz çeşitli zemin olarak bölgede çılgın maceralarını bazı yanı sıra sunduğu Wadi Rum ve mercan dolu Körfezi'nin parlak blues Akabe , zengin hurma dolu vadilerde gelen için cansız Ölü Deniz . Sonuçta bu günlük yaşamın şehvetli sevindirdi bulunuyor Ortadoğu'da eve döndükten sonra size uzun arzulamak edersiniz; kakule kahve veya bir zengin kokulu nargile (su borusu) kokusu buruk tat; Arapça pop sarhoş edici girdap kayar Bir dışarı Amman kapı ve çöl sağır edici sessizlik.

Ürdünlüler tutkulu ve gururlu insanlar ve ülke gerçekten açık kollar ile ziyaretçilerini ağırlıyor. Ve noktaları arasına sıkışmış olmasına rağmen , Irak , Suudi Arabistan ve İsrail ve Filistin Toprakları, Ürdün muhtemelen bölgedeki en güvenli ve en istikrarlı ülke. Ne olursa olsun milliyet, bir ülkenin bu taş nezaket ve misafirperverlik ama hiçbir şey ile karşılaşacaksınız olacak.

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Petra ve Wadi Rum sapa
8 gün Ürdün'ün golleri keşfedin
Madaba'daki Mount Nebo ve Ölü Deniz'e bir tur atın
Etkin Ürdün maceraya gidin


Ürdün Yapılacak Şeyler

Barlar & Meyhaneler
Mağara Bar
Petra gelip dünyanın en eski barı kaçırmayın olabilir. 2000 yıllık Nabataean kaya mezarı işgal, bu mavi-lit Petra sıcak nokta yoğun yaz geceleri 04:00 kadar açık kalmak bilinmektedir. Aksi halde alkollü içki veya arasında oturup, ve yakında (% 26 vergi ve servis ücreti dahil!) Üzerinde pazarlık olmasaydı Petra bir tat alırsınız.

Kale, Saraylar & Köşkler
Karak Kalesi
Karak Kalesi girişinde Al Qala'a St güney ucunda olduğunu ve kale boyunca, bilgilendirici ekran panoları tarihinin ve her yapının işlevinin ayrıntılı açıklamalarını verir. Koyu bölgeleri keşfetmek, ve alçak kapı başını izlemek için bir meşale (el feneri) getirin. Kale içinde İmar ve kazı çalışmaları devam etmektedir.

Tarihi
Petra
Petra muhteşem kumtaşı şehir kumtaşı kayalıklardan saraylar, tapınaklar, mezarlar, erzak depolarını ve ahırlar oyulmuş Nabataeans tarafından MÖ 3. yüzyılda inşa edilmiştir. Burada, onlar vergi ve koruma parası ödeyen, ticaret Şam'dan Arabistan'a yolları ve büyük baharat, ipek ve geçti köle karavanlar emretti.

Askeri
Citadel (Jebel al-Qala'a)
Kalesi olarak bilinen bölge, Amman yüksek tepede Jebel al-Qala'a (yaklaşık 850m deniz seviyesinden) oturur ve eski Rabbath-Ammon sitedir. Tunç Çağı'na tarihlenen eserler tepe binlerce yıldır bir kale ve / veya agora (ticaret ve siyaset için açık alan) olduğunu göstermektedir.

Doğal Parklar & Ormanlar
Dana Nature Reserve
Dana Tabiatı Jordan'ın gizli hazinelerinden biridir. Rezerv odak noktası aşağıda vadinin olağanüstü manzarasına hakim, bir uçurumun üzerinde Kral Yolu altında tırmanıyor Dana, büyüleyici 15. yüzyıl taş köydür.

Kale, Saraylar & Köşkler
Shobak Castle
Bir vahşi, uzak manzara tünemiş, Shobak Kalesi üzerinde kazansa bile en kale yorgunu Karak onun kardeş tahkimat daha az eksiksiz olmasına rağmen,. Eskiden Mons Realis (Mont Real veya Montreal - Kraliyet Dağı) denilen, bu AD 1115 Haçlı kralı Baldwin tarafından yaptırılmıştır.
Ürdün tatil Turları


Kale, Saraylar & Köşkler
Kasr el-Mushatta
Beş büyük çöl kaleler, Qasral-Mushatta bir 'kış sarayı' en zor ve zaman alıcı ulaşmak için, ve en organize turlar dolayısıyla genellikle bir parçası değildir. Tersine, aslında Amman çöl kaleleri yakın - ama bu Mushatta hiçbir ortasında yer olduğunu söylemek değildir.

Kale, Saraylar & Köşkler
Kasr Burqu
Oldukça Gadir (Lake) Burqu sessiz kıyılarında üzerinde nöbet duruyor bu düşünceli siyah bazalt kale, ziyaret için adanmış olması. Tabii ki, sert çölde göl belirgin uyumsuzluk bu kadar özel kılan. Bir çadır, bazı temel hayatta kalma dişli ve güvenilir bir 4WD ile, burada ciddi bir macera olabilir.

Diğer
Bethany-Ötesi--Ürdün (Al-Maghtas)
Ne olursa olsun kişinin dini görüşlerden gelen, onun gülünç uzun adıyla kalıntıları bu minimal yığını ile hareket etmek zor değil. Bu site, arkeologlar ilk beş havariler bir araya geldi ve böylece, erken Hıristiyan inancının temellerinin atıldığı nerede, nerede İsa, vaftiz nerede John Baptist, vaaz, bize temin ederim.

Diğer
Azraq Sulak Rezerv
Birkaç bin yıl için, Qa'al Azraq (Azraq Havzası) Levant'ta en önemli vaha şehirlerinden biri olarak Azraq kurulmasına yol mudflats, havuzlar ve bataklıklar, büyük bir bölümünü oluşturmaktadır.

Diğer
Dibeen Tabiatı
2004 yılında kurulan, Halep çam ve meşe ormanı bu küçük alanı (en fazla 8 km ²) Ürdün'ün en yeni doğa rezerv olduğunu. Doğa Koruma (rscn) için Royal Society tarafından yönetilen, Dibeen zamanlar ülkenin kuzey sınırlarını çok kaplı vahşi ormanları temsilcisidir.

Diğer
Mar Elias Arkeolojik Alanı
Bu az ziyaret edilen arkeolojik site, Peygamber İlyas bildirdi doğduğu, size Ajloun çevresindeki kırsal keşfetmek için gereken sadece bahane verir. Kesinlikle kendi dini ve tarihi önemi için sadece kontrol dışarı değer ama dürüst olmak gerekirse, bu, hayal herhangi bir streç tarafından muhteşem bir site değil.

Dini
Khirbet Tannour
Karak güneye yolculuk, Kral Yolu giderek etkileyici ama kurak Wadi Hasa (İncil Zered Vadisi) içine siyah volkanik yamaç düşünceli parça iner.

 

Ürdün Nerededir Google Mapsta Ürdün


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Ürdün Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Ürdün gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Ürdün tanıtım videosu,Ürdün görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Ürdün tanıtım filmini izleyin

Ürdün Uçak Bileti Al

Ürdün tatil Turları

Ürdün Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Ürdün tatil Turları

Ürdün Seyhat Vidoesu

Ürdün Harika Manzaraları

Ürdün Görülmesi Gereken yerler

Ürdün Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Ürdün Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Ürdün Uçak Bileti Al »Ürdün Uçak Seferleri » Ürdün Uçak Bilet Fiyatı »Ürdün Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Ürdün Uçak Bileti Al   » Ürdün Uçak Seferleri   » Ürdün Uçak Bilet Fiyatı   » Ürdün Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+