Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Umman Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Umman Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Umman Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Umman Tanıtımı
Bu bir kum tepesinin arkasında sokmak ve ancak gizlice, çadır kuran başlar an, birisi yanında park ve çok kamp başlayacak Umman seyahat hakkında merak gözlem. Ve asla, güzel, boş kumlu plajları 2700km olduğunu boşver,, dağları tek kurt ve kirpiler geceye Menderes bölgelerinde çok yalnız olduğunu boşver sen bütün gün gördüğüm tek araç olduğunu boşver Thesiger anıları ve tepeleri sorunu yaşayan tek hatırlatıcısıydı olduğunu akla Empty Quarter tek araç başına günlük yanında senin ve kamp bulacaksınız -.

Ne bu gözlem özellikle topikal bir yolların ve bu Shwaymiyah için filim gelen sahil yolu, ya Gaylah de antik mezarlar maceracı dağ parça olarak kademeli parça, bir ağ, mümkün kıldı sadece nispeten yakın olmasıdır yapar Umman'ın bozulmamış manzaraları, yanı sıra daha ziyaret olanları nüfuz. Muscat yıllardır bir liman merkezi olmuştur ve bugün mal yolcu gemilerine kadar her şey için varış noktasıdır. In Sharqiya Bölgesi'nin size güzel plajları gibi Umman'ın ana konumlar, bazı keşfedeceksiniz Sur , kaplumbağa yuvalama alanlarının Ras Al-Jinz ve çöl tepelerinin Sharqiya (Wahiba) Sands .

Sapa almak için yeterince cesur olanlar onlar büyük bir sefer montaj olmadan oldukça kolay kendilerine çöl olabilir bulacaksınız. Şimdi Umman'ın büyük el değmemiş güzellik sırrı dışında olduğunu, ancak kesinlikle ziyaretçi grupları ortak bir görüş vardır önce uzun olamaz ve artık bir günlük keşif sonunda yabancıların şirket aramak için gerekli olacaktır.

Arada, 'uzayda' parklar mutlu kamp için ne demeli? Her misafirperver olarak Umman size seyahatlerinizde buluşacağız anlatacağım, tek bir cevap var: 'Ahlan wa salan hoş geldiniz!'
Umman tatil Turları
Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Umman coğrafi çeşitlilik ve tarihini keşfedin
Arap maceraya Umman ve Dubai keşfedin
Çölde özel bir 4x4 tur atın
Bir şehir turu Muscat olayları görmek

Umman Yapılacak Şeyler

Askeri
Khasab Fort
Lulu geri arazi üzerine inşa edilmiş bu yana ne yazık ki azaldı körfezin kendi komutu ile, Khasab Fort yine dört taş kuleleri ve çentikler ince seti ile oldukça bir çizgi keser. Bir çok eski dairesel kulenin etrafında 17. yüzyılda Portekizliler tarafından inşa edilen, bu iyi korunmuş kale şimdi Umman en küçük etnografik müzelerinden birini barındıran.


Doğa ve Yaban Hayatı
Ras al-Jinz Turtle Reserve
Bir kaplumbağa görme iyi şans için, çevrimiçi ya da rezerv arayarak önceden (09:00 her akşam gelen) bookable bir gece turuna katılmak gerekir böylece Turtles gündüzleri plaj yaklaşım yok. Bir çekincesiz açarsanız, maksimum ziyaretçi sayısı da uyulması gibi fırsatını kaçırabilirsiniz.


Tarihi
Buhur Land Müzesi
Salalah ilgi ana noktası Al-Baleed antik sitedir. Iyi etiketli ve atmosferik geceleri yanan kalıntıların kapsamlı set, Zafernamenin 12. yüzyıl ticaret limanı aittir. Buradan, sığla baharat karşılığında Hindistan'a deniz üzerinden sevk edildi.


Piyasalar ve Çarşılar
Mutrah Çarşısı
Birçok kişi sadece modern ahşap çatı altında yer olsa geleneksel Arap pazarının kaotik ilgisini korur souq ziyaret etmek Mutrah Corniche geliyor. Her zamanki tekstil, donanım ve altın mağazaları arasında Hint ve Umman eserler karışımı satan bazı iyi antika dükkanları vardır.


Dini
Grand Mosque
Modern İslam mimarisinin bu görkemli parça saltanatının 30. yılı münasebetiyle Sultan Qaboos gelen millete bir hediye oldu. Sessizce dışarıdan heybetli, ana dua salonu nefes zengindir. Yalnız İran halısı dünyanın ikinci en büyük el dokuması İran halı yapma, geniş 60m ile 70m önlemler, bu örmeye dört yıl 600 kadın aldı.


Doğal Merkezi
Al-Hoota Mağarası
Sarkıt ve dikitleri ile süslenmiş Bu mağara, popüler bir cazibe haline gelmiştir. İnteraktif yerinde jeolojik müze jeologlar arasında Umman uluslararası üne yapmış bazı özellikleri araştırıyor. Bir hediyelik eşya dükkanı, hoş restoran ve soluk tepeler güzel manzaralı açık hava kafe de bulunmaktadır.
Piyasalar ve Çarşılar
Nizwa Souq
Meyve ve sebze, et ve balık pazarları vadiyi bakan kent duvarının büyük, mazgallı parça arkasında, yeni binalarda yer alır. Eğer ip boğalar ve sinirli keçi kokusu tarafından ertelendi değilseniz, (Cuma günü 07:00-09:00 tüm hızıyla) hayvancılık souq bir göz değer.


Askeri
Bahla Fort
Siperlerden dikkat çeken bir dizi vadisi boyunca etkileyici çalışan ve Bahla dünyanın en kapsamlı duvarlı şehirlerinden biri haline yol her fırsatta belirgindir. Bu duvarlar birkaç kilometre boyunca uzanan ve bir kadın tarafından 600 yıl önce tasarlanmış olduğu söyleniyor.


Mimari
Royal Opera House Muscat
2011 yılında Royal Opera House Muscat varış sermayenin kültürel hayatında bir yüksek noktası oldu. Büyük Camii olarak aynı mimarlar tarafından inşa edilmiş, sade mermer dış kakmalı ahşap ve Arabesk tasarımları muhteşem iç gizleyen.


Kale, Saraylar & Köşkler
Sultan Sarayı
Eğer mavi ve altın keyifli mantar ayağı ile sağ Mirani St, bina liman duvarı tarafından durursanız Sultan Sarayı.


Ortadoğu
Kargeen Caffe
Açık hava ve (küçük oda salonlar) meclis tarzı yemek seçimi ile, bu mükemmel bir restoran iyice Arap deneyimi yaratmak için ışıklı ağaçların bir avlu dökülürse.


Diğer
Corniche
Mutrah kafesli binaların ve camilerin cazip bir kordona boyunca uzanır; ışık dağların taraklı hilal karşısında gölgeleri zaman kaldırımlar, ışıklar ve çeşmeler bir akşam gezintiye davet ederken, gün batımında muhteşem görünüyor. Başkentin ana liman alanı olmasına rağmen, Mutrah bir balıkçı köyü gibi hissediyor.


Kokteyl Bar & Lounge
Trader Vic
(Samoaca Fogcutter veya Honi Honi deneyin) kokteyller gelince, hiçbir yerde bu eğlenceli ve canlı Polinezya tarzı mekan ile yarışıyor. Resident karıştırıcı ve sarsıcı Hubert Fernandes, yardımcısı bar yöneticisi, bir on yıl için em 'istediğiniz kadar em' yapma ve kuşku götürmez bir uzman olmuştur.

Umman tatil Turları

Umman Nerededir Google Mapsta Umman


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Umman Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Umman gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Umman tanıtım videosu,Umman görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Umman tanıtım filmini izleyin

Umman Uçak Bileti Al

Umman tatil Turları

Umman Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Umman tatil Turları

Umman Seyhat Vidoesu

Umman Harika Manzaraları

Umman Görülmesi Gereken yerler

Umman Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Umman Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Umman Uçak Bileti Al »Umman Uçak Seferleri » Umman Uçak Bilet Fiyatı »Umman Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Umman Uçak Bileti Al   » Umman Uçak Seferleri   » Umman Uçak Bilet Fiyatı   » Umman Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+