Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Ukrayna Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Ukrayna Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Ukrayna Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Ukrayna Tanıtımı
Big farklı ve büyük ölçüde keşfedilmemiş, Ukrayna biridir Avrupa'nın son gerçek seyahat sınırları, renk sıçrayan geleneğinde zengin bir fakir millet, sıcak kalpli insanlar ve off-the-haritada seyahat deneyimleri
Edge Kara
Kelime 'Ukrayna'nın' anlamına gelen 'kenarında toprak', birden fazla yolla Avrasya'nın bu geniş levha için bir apt başlık. Bu Slav Avrupa'nın çeperinde hinterland, Orta Asya kapılarına Avrupa Rusya'nın Göbek ve saçak olan Karadeniz , ama aynı zamanda değişim ve modernliğin kenarına doğru yavaş yavaş sürünen bir ülke. 2004 Turuncu Devrim, bir acı hayal kırıklığı sahte şafak yaktı dünya ekonomik yavaşlama zor bu ülkeyi walloped ve son siyasi değişiklikler geriye Ukrayna'nın büyük bir sıçrama etiketli olmuştur, ama şeyler Avrupa'nın en büyük ülkesi ileri küçük küçük değişen, yine de vardır. Yenilenmiş kent merkezlerinde bir bakış, iyi giyimli kasaba halkı, yollar yeniden ortaya çıktı ve tüm parlaktılar altyapı bağımsızlık, Ukrayna, iki yıl sonra görmek için 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası (dünyanın üçüncü büyük spor olayı) için yerinde yeterli olup cıvatalı Onun çekişmelerden politikacılar ve işgüzar komşular rağmen, olmak istiyor yere doğru uzun vadeli kenar olduğunu.

Ukrayna - Yes You Can!
Ne bir gezi, birçok kişi için, bir yabancı hedef biraz zor görünebilir, ama korku olabilir - Ukrayna şu anda seyahat bakmak nasıl bir futbol esinlenen kurs alıyor. Bazı Ukraynalılar, özellikle yaşlı, hala Batılıların bağımsız olarak veya yalnız seyahat cesaret öğrenmek için şok olsa uzun vize elinde, sen grup topluca yönlendiriliyorlar etrafında onaylı manzaraları devlet seyahat acentası tarafından vardı, gün gitti. Vizeler (umarım) ülke çapında almak, en azından içinde, yaratıcı restoran büyük şehirlerde yaratılan ve hatta (davul rulo) iyi niyetli bir turist bilgi merkezleri fışkıran, yıpranmış Sovyet otelleri Tadilatı, kolay olmamıştı, sonsuza kadar gitti Ülkenin batı. Eğer Kırım'da tembel plaj tatil için gelip, bir dağ bisikleti kiralamak Karpat , Kiev'de veya bir etnik rock festivalinde kamp dışarı Avrupa tarzı lüks içinde kalmak, bir on yıl ve bir buçuk zorlukla mümkün bir şey yapıyor olacak önce.

Siğiller & Tüm Deneyimi
Seyahat bir zamanlar olduğundan daha basit ve daha eğlenceli olabilir, ama Sovyet 'misafirperverliği' kokusuydu kalır gelmez. Ukrayna hala kör garsonlar, şaşırdılar resepsiyonist, tırnak-dosyalama bilet satıcıları ve dolambaçlı polisler uzmanlaşmıştır. Kiev ve Lviv dışında çok az insan İngilizce konuşuyor ve tesisleri genellikle, kalitesiz antika ya da sadece kadar iş vardır. Ancak, Sovyet sonrası kargaşa kucaklamak dikkatli güzergah seçmek ve Ukrayna'nın harika tür ve cömert insanlar ile meşgul ve biz Ukrayna'da zaman iyi harcanan olacağını garanti.
Ukrayna tatil Turları

Ukrayna'da Yapılacak Şeyler

Avrupa
Masonik Restaurant
O nerede bu yer ile başlatmak için bilmek zor. Kafa 2nd kat ve daire 8 (sayı kokusu insanları atmak için bazen değiştirilir) kapısını açık - bu ilk engel bulunması. Sen kimin Sovyet dönemi mutfak içine yanlışlıkla gezindi var görünüyor, bir tıraşsız lisans türüne göre konuşur olacak.


Uluslararası
Yansıma
Böyle bir olası bir şehirde tamamen atipik menü her rublenin yüzde Yansıma değer hale getirir.


Orta Asya
Spotykach
1960'larda bir haraç - Sovyet tarihinin bir mutlu (ve komik) dönemi - Bu ihtiyatlı şık retro Sovyet yer bile sertleşmiş muhalif gözyaşı döken yapacak. Gıda Kremlin'de Ekim Devrim Günü ziyafet, ama Ukraynalı bir bükülme ile. Eponymous Spotykach frenk üzümü gelen turp için, farklı tatlar ile yapılan votka bazlı içkidir.


Bira ve Bira Salonları
Bira Kulübü 10
Ev demlendi Klubne bira hafif bir öğle yemeği ya da iyi bir gece için, uluslararası bira gereçlerinin bir ürün yelpazesine süslenmiş tuğla mahzenleri bu warren kesinlikle bir Orta Avrupa havası vardır. Sonra susuzluk uyaran menüden seçmek (ücretsiz fıstık ile) gelmesi için altın ale için bekleyin, ağır ahşap masalardan birinde kendinizi yerleştirin.


Barlar & Meyhaneler
Shkaf
Genellikle Ukrayna'da en iyi sulama delik işaretsiz kapılar ardında gizli ve derin anonim binaların altında gömülüdür. İşte bu kaldırılma bodrum bar cum kulübü, Odesa trendy beach-club sahnesi için kesin bir panzehir ve pick-up çubuklarla durumda bulunuyor.

Dini
Kyevo-Pecherska Lavra
Turistler ve Ortodoks hacılar hem Lavra akın ediyor. Bu turistler gelip neden görmek kolaydır.Çevredekiler & Köyleri
Andriyivsky Uzviz
Onun cobblestones taşan hediyelik eşya tezgahları rağmen cazibesini korumuştur ki (Rusça konuşan çoğunluk onu çağırır gibi, ya da Andreyevsky Spusk) Bu Andriyivsky Uzviz için bir şey söylüyor. Tarihsel olarak bu kavisli eğim Podil için, yüksek idari merkezinin zemin veya Upper Town, bağlantılı.

Kale, Saraylar & Köşkler
Khortytsya Adası
Khortytsya Adası'nda Zaporoshye Sich hetman (lideri) Dmytro Baida 1553-1554 yılında bir sich (kale) yapımında Kazakların farklı grupların birleşik Ukraynalı Cossackdom, en önemli beşiği oldu. Adanın mükemmel oldu: Stratejik Dnipro Rapids altında ve Polonyalı veya Rusça otoritenin kontrolü dışında yer.

Mimari
Livadia Sarayı
Bu en görkemli döşenmiş Kırım iç değil, ama Livadia Sarayı geçmişi ile yankılanıyor. Bu ölen ABD başkanı Franklin Roosevelt ve ısı-alerjik İngiliz başbakanı Winston Churchill, Sovyet lideri Josef Stalin tarafından zorbalık kadar çıktı 1945 Yalta Konferansı site. Burada iken, Churchill buharlı Kırım'ı 'Hades'in Riviera' ilan etti.

Dini
St Sophia Katedrali
İç Kyiv ayakta kalan en eski kilise, St Sophia Katedrali en şaşırtıcı yönüdür. Mozaik ve freskleri birçok katedral Peçenekler'in (aşiret akıncıları) dan Kiev koruyan Prens Yaroslav zaferini kutlamak için inşa edilmiş, geri 1017-1031 yılına, orijinal.

Doğal Merkezi
Chufut-Kale
200m yükselen, bu uzun ve blöf plato mağaralar ve insanlar yüzyıllardır sığınan yapıların bir petek evler. Bu (temkinli) özellikle, baş döndürücü kuzey uçurumun büyük açık 'pencereler' ile mezar ve Casemates keşfetmek için harika. Aşağıdaki vadiye görünümü olduğu gibi bu, gerçekten nefes kesici.

Abideler
Babyn Yar
29 Eylül 1941 tarihinde, Nazi askerleri, Kiev'deki 34.000 kişilik Yahudi nüfusu kadar yuvarlanır Babyn Yar uçurumun onları yürüdü ve şu 48 saat içinde hepsini katlettiler. Kurban uçurumun vuruldu ve gömüldü.

Mimari
Chernivtsi Üniversitesi
Üniversite binaları genellikle 'kulesi rüya' olarak adlandırılan, ancak Chernivtsi en fazla LSD gibi bir gezi olduğunu vardır. Bu fantastik kırmızı tuğla topluluk, renkli fayans dekorasyon ile onun

Ukrayna Nerededir Google Mapsta Ukrayna


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Ukrayna Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Ukrayna gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Ukrayna tanıtım videosu,Ukrayna görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Ukrayna tanıtım filmini izleyin

Ukrayna Uçak Bileti Al

Ukrayna tatil Turları

Ukrayna Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Ukrayna tatil Turları

Ukrayna Seyhat Vidoesu

Ukrayna Harika Manzaraları

Ukrayna Görülmesi Gereken yerler

Ukrayna Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Ukrayna Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Ukrayna Uçak Bileti Al »Ukrayna Uçak Seferleri » Ukrayna Uçak Bilet Fiyatı »Ukrayna Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Ukrayna Uçak Bileti Al   » Ukrayna Uçak Seferleri   » Ukrayna Uçak Bilet Fiyatı   » Ukrayna Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+