Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Türkmenistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Türkmenistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Türkmenistan Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Türkmenistan Tanıtımı
Türkmenistan 'ın çift kişiliği her yerde olduğunu. Başkentte lüks saraylar, altın heykeller ve mermer anıtlar hac siteleri ve antik kalıntılar üzerinde asılı derin mistisizm ve efsane gibi büyüleyici vardır. Bu otorite tarafından kavradı ve henüz maneviyat üstesinden tek seferde olan bir arazidir.

Gibi antik şehirler Merv , Dekhistan (ayrıca Misrian olarak da bilinir) ve Konye-Urgenç'e antik birlikte çalışmayı gerektiren iş yavaş hareket eden kervanlar vizyonları ilham İpek Yolu . Kentsel doku kalıntıları yavaş yavaş aşiret savaş ve zamanın ağırlığı altında parçalanan, hala orada. While (aksi sevgi şehri olarak bilinen), modern ve bakımlı Ashbagat size Türkmen kültürü üzerine başka bir eğim verecek Doğu Türkmenistan 'ın verimli ovalar ve çok sayıda tarihi siteler yapmak şart. Doğa severler ve unutulmaz güzelliği takdir edecektir Karakum (Siyah Kum) çöl ve renkli kanyonlar, dinozor ayak izleri ve yanan gaz kraterler sıra tuhaflıklar.

Tam Türkmen deneyimi Türkmen kendileri ile karışarak yaklaşık sonuçta, bir göçebe yaşam tarzı kaldırılır nesillerin sadece bir çift, onlar olan misafirperverliği efsane olan bir misafirperver insanlardır. Onların mirası gurur, kadınlar Türkmen motiflerle süslenmiş renkli başörtüsü ve ayak bileği uzunlukta elbiseler dışarı katlı görülür. Genç erkeklerden AKSAKALLAR (kelimenin tam anlamıyla 'beyaz sakallı', saygı büyükleri) herkesin bir iki el toka ve hafif bir yay ile sıcak sizi selamlıyorum.

Yabancı düşmanlığı Türkmen yetkilisi, bağımsız seyahat daraltan bir gerçeğin üst kademelerinde derin çalışır. Turist vizesi olan herkes bir rehber kiralamak için gerekli ve değişim için umut rağmen, durum bu post-Niyazov döneminde aynı kalır. Bu bağımsız ruhunu kırmak olsa da, artık tamamen ülkede yaşamak tek yoldur. Bu rahatsızlık rağmen, Türkmenistan çok sayıda off-beat deneyimler sunuyor gecede bir yurt, bir Akhal-Teke at binmek ya da sadece çöl vahşi içine birkaç gün kaybolur.
Türkmenistan tatil Turları
Türkmenistan'da Yapılacak Şeyler
Abideler
Tarafsızlık Arch
O iken Sovyet hükümeti ve Cumhurbaşkanı Niyazov'un politize, monolitik yapıların politize, monolitik yapılar, ikincisi neredeyse aylık sayısı artan - tüm ama 1948 yılında yeryüzünden sildi olmak, Aşgabat'ın manzaraları ikiye düzgünce ayrılabilir hayatta.

Doğal Merkezi
Kugitang Tabiatı
Kugitang en etkileyici ve Türkmenistan'ın doğal rezervlerinin bozulmamış. Kugitang Mountain Range, eşsiz ekosistem ve özellikle nadir markhor dağ keçisi, bu ülkenin en yüksek tepe içerir, birçok büyük kanyonları, zengin ormanları, dağ dere, mağaralar ve eşsiz Dinozor Yaylası korumak için 1986 yılında kurulmuştur.

Müzeler ve Galeriler
Türkmen Değerler Müzesi
Türkmen Değerler Müzesi geleneksel Türkmen giyim ve mücevher de oldukça boş ve overpriced bakmak. Bu başkan bir altın heykeli ile fotoğraf çekmek için düğün grupları için popüler bir mekandır ve çeşmeler (eğer sen, totaliter Waterworld bir tür) yeterince keyifli.

Müzeler ve Galeriler
National Museum
Çölde bir kayıp saray gibi bakıyor, Ulusal Müze Kopet Dağı önünde çarpıcı bir konuma sahiptir. Lüks Eskiçağ Tarihi Hall Neolitik batı Türkmenistan'dan araçları ve güzel bir tılsım, mühürler, bardak ve kült eşyaları da dahil olmak üzere Tunç Çağı Margiana medeniyet kalıntıları içerir.

Piyasalar ve Çarşılar
Tolkuchka Bazaar
Renkli binlerce kendi iç içedir döküm ile bu çarşı Orta Asya, Cecil B. De Mille-tarzıdır. Bu deve ve keçi corrals ile, şehrin eteklerinde çöl dönüm üzerine yayılmakta, satıcıları fıstığı gelen araba parçaları her şeyi şahin hangi gümüş takı önce çömelme kırmızı giysili kadınlar, ve sayısız kamyon caddeleri. Pazarlık bekliyoruz.

Barlar & Meyhaneler
British Pub
Bu grub, gurbetçilerin ve ithal bira büyük kupalar pub eğer o zaman farklı isimler ve yönetimi altında da olsa, oldukça süre için yaklaşık edilmiş İngiliz Pub, adım peşindeler. Düşük ışıklı, koyu ahşap atmosferi biraz kasvetli, ama canlı müzik ve serbest akan alkol ile gece olacak alır.Müzeler ve Galeriler
Deprem Müzesi
Bu belki Aşgabat'ın en dokunaklı bir müze olduğunu ve ekran bir kez yasaklandı 1948 öncesi deprem fotoğrafları yanı sıra beş yıllık temizlik çaba, 110,000 organlarının gömülmesi ve yeni bir şehir bina hakkında bilgi içerir. Ne yazık ki müze genellikle kilitli (yakındaki bir bekçi soran içeride alabilirsiniz).

Sanat ve El Sanatları
Muhammed Sanat Galerisi
Bazı yerel olarak üretilen sanat satın almak için arıyor, sanatçı Allamurat Muhammedov tarafından işletilen Muhammed Sanat Galerisi, deneyin. Eşsiz koleksiyon Muhammedov kendi stüdyosunda etrafında set işleri, artı eski eserler bir müze vardır. Galeri (vitray atı tasarımı ile metal kapısı arayın) City Pub yanındadır.

İran, Özbekistan ve Türkmenistan üzerinden bir efsanevi yolculuk

Şimdi ayırtın
Müzeler ve Galeriler
Museum of Fine Arts
Güzel Sanatlar Müzesi büyük kubbeli, iki kat ve altın süs çok güzel bir yeni bir binada yer almaktadır. Yurtların ve duman püskürten fabrikaların bir zemin ile mutlu bir köylü sahneleri: koleksiyonu, bazı büyük Sovyet-Türkmen resim içerir.

Kahvaltı & Brunch Spot
Kahve Evi
Eklektik menü, mükemmel hizmet ve Avrupa tarzı bir atmosfer kentin daha çekici restoranlar yapmak bu bir. Adından da anlaşılacağı gibi, Endonezya, Afrika ve Latin Amerika'dan ithal kahveler güzel bir seçim var. Öğleden sonra mezeler Humus veya tabuleh örnekleme görebilirsiniz sırasında kahvaltı omlet ve hamur işleri bulunmaktadır.

Gece Kulüpleri
Kumush Ay
Aşkabat'ta büyük, brashest gece kulübü British Pub üzerinde bulunan ve aynı kişi tarafından sahip olunan bu yenilenmiş mekandır. Ikinci bir oda büyük bir bar ve oturup eylem izleyebilirsiniz yastıklı köşe sürü içerir ise dans salonu flaş ışıklar ve lazer yanıp sönen bir cehennem.

Performans ve Tiyatro
Puşkin Rus Drama Tiyatrosu
Türkmen yapımları güzelleşmek ederken, Rus Tiyatrosu yavaş bir ölüm ölüyor. Artık hükümet tarafından desteklenen, bir zamanlar gururlu Puşkin Rus Drama Tiyatrosu özgün tiyatro yıkılmış gördüm ve Gunesh Park yakınındaki küçük bir tesis haline taşındı. Performans Cumartesi ve Pazar günü saat 19:00 'da yapılmaktadır. 

Türkmenistan Nerededir Google Mapsta Türkmenistan


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Türkmenistan Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Türkmenistan gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Türkmenistan tanıtım videosu,Türkmenistan görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Türkmenistan tanıtım filmini izleyin

Türkmenistan Uçak Bileti Al

Türkmenistan tatil Turları

Türkmenistan Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Türkmenistan tatil Turları

 

 

Türkmenistan Seyhat Vidoesu

Türkmenistan Harika Manzaraları

Türkmenistan Görülmesi Gereken yerler

Türkmenistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Türkmenistan Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Türkmenistan Uçak Bileti Al »Türkmenistan Uçak Seferleri » Türkmenistan Uçak Bilet Fiyatı »Türkmenistan Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Türkmenistan Uçak Bileti Al   » Türkmenistan Uçak Seferleri   » Türkmenistan Uçak Bilet Fiyatı   » Türkmenistan Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+