Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Tuvalu Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Tuvalu Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Tuvalu Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Tuvalu Tanıtımı
Havadan çarpıcı bir yaklaşımla, küçük Tuvalu adacıklar Pasifik çokluk içinde bir serap gibi görünür. Çevreleyen okyanustan daha yüksek ancak, ve hindistan cevizi avuç içi bir saçak ile kapatılmış, küresel ısınma nedeniyle yükselen deniz seviyesi burada büyük bir endişe olduğunu anlamak kolaydır.

Zaman beş atol ve bu güneş hayrete ulusun dört ada üzerinde kendi hızda hareket eder. Isı ağırlığı gölgeye geri çekilmesini gerektirmektedir; taşımak hatta hızlı düşünmek imkansız. Vitesi aşağı yönde değiştirmek ve koşuşturma eksikliği tadını.

Eskiden olarak bilinen Ellice Adaları , son yıllarda Tuvalu büyük değişiklikler hiçbir Fongafale, sermayesi üzerindeki daha belirgindir Funafuti Mercan . Otomobil taşıma tercih formu ve artan nüfus yoğunluğu gibi bisiklet ve ayakları sollama ve diğer sorunları getiriyor uzak geçim geleneklerinden hareket edilir. Bu arada, lagün bir günbatımı şamandıra önce öğleden sonra bir şekerleme alarak yerli katılabilir. Zaman gerçekten hiçbir nesne ise, hayat daha gevşek olduğu dış adalar, girişim.
Tuvalu tatil Turları
Tuvalu Yapılacak Şeyler
Plajlar, Adaları ve Limanları
Funafuti Deniz Koruma Alanı
Hiç bir ıssız ada fantezi indulged ettik, şimdi gerçek bir ziyaret için bir şans. Funafuti Koruma Alanı'nın beş adacık atol batı tarafında bir kolye gergin, tüm ıssız ve - toprak sahiplerinin rızası ile - hayır balıkçılık, avcılık hayır, hayır toplama alanları olarak korunmaktadır.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Nanumea Mercan
Tuvalu en güzel atolls biri, Nanumea (atolls için alışılmadık) bir tatlı su birikintisi ve büyük bir kilise bulunmaktadır. İkinci Dünya Savaşı sırasında birçok Japon saldırıları yaşadı. Uçak batıkları ve ana yerleşim yakınındaki harap kargo gemisi hatırlatmalar olarak hizmet vermektedir. Kenara bu tarihten yapmak ama dinlenmek ve ada hayattan zevk az var.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Funafala Adacık
Bu güzel adacık bir kumsala sahiptir ve bir günlük gezi kaçış ya da birkaç gün dinlenmek için iyidir. Çoğu savaştan sonra çok küçük bir topluluk burada hala geri hareket ederken Amerikalılar burada İkinci Dünya Savaşı köylüleri taşındı ve. Bu uzak cennette daha geleneksel köy yaşam tarzı dış adalar gibi ne bir tat verir.


 

Tuvalu Nerededir Google Mapsta Tuvalu


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Tuvalu Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Tuvalu gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Tuvalu tanıtım videosu,Tuvalu görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Tuvalu tanıtım filmini izleyin

Tuvalu Uçak Bileti Al

Tuvalu tatil Turları

Tuvalu Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Tuvalu tatil Turları

Tuvalu Seyhat Vidoesu

Tuvalu Harika Manzaraları

Tuvalu Görülmesi Gereken yerler

Tuvalu Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Tuvalu Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Tuvalu Uçak Bileti Al »Tuvalu Uçak Seferleri » Tuvalu Uçak Bilet Fiyatı »Tuvalu Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Tuvalu Uçak Bileti Al   » Tuvalu Uçak Seferleri   » Tuvalu Uçak Bilet Fiyatı   » Tuvalu Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+