Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Tokelau Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Tokelau Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Tokelau Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Tokelau Tanıtımı
Eğer ülkeyi sayarak içine iseniz, küçücük bırakmayın Tokelau son için. Eğer çok geç bırakırsanız Pasifik'te Bu nokta da, küresel ısınma nedeniyle yükselen denizler tarafından yutulması, gitmiş olabilir.

Tokelau adı kuzey rüzgarı Polinezya olduğunu ve yeryüzünde en izole yerlerinden biridir. Bu en yakın komşusu, oradan yelken 20 saat sürer Samoa ve uçan unutabilirsiniz - hiçbir pist var. Bu yerli kültür başka Pasifik'te çok daha büyük bir dereceye kadar Tokelau üzerinde muhafaza edilmiş bu uzak faktör nedeniyle büyük ölçüde var.

- Tokelau üç atolls Her Atafu , Fakaofo ve Nukunonu - bir lagün çevresindeki küçük motu (adaları) bir şerit olduğunu. Onlar ev çok kalabalık ortamlarda neredeyse geçim yaşam yaşamak cesur ruhlar küçük bir nüfusa demektir.

Tokelau Yapılacaklar
Plajlar, Adaları ve Limanları
Fakaofo
18. yüzyılın 'Tokelau Savaşları' de diğer iki atolls hakim olması, Fakaofa hala 'Esas Adası' olarak kendisini ifade eder. Bu Tui Tokelau dışında hala ayakta eski Polinezya tanrı personifying bir mercan levha ile geleneksel bir köy salonu, bir asal bir örnek vardır.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Nukunonu
Nukunonu 24 adacıklar vardır ve o HMS Bounty isyancılara ararken iken, 1791 yılında HMS Pandora Kaptan Edwards tarafından Clarence Adası Duke seçildi. Bu Tokelau üç atolls büyük olduğunu ve en büyük lagün vardır; geleneksel dokuma için pandanus ağaçlarının bolluğu ile kutsanmış söyleniyor.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Atafu
Atafu küçük ve Tokelau üç atolls en geleneksel olduğunu. Protestan şevk karneyle alkol satış ve sığınağın Kano eski tarzı üzerinde daha büyük bir güven var demektir. Ada da büyük ölçüde ahşap, Kanava bina onun değerli kaynağı, daha geleneksel evler vardır.
 

Tokelau Nerededir Google Mapsta Tokelau


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012 Tokelau Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Tokelau gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Tokelau tanıtım videosu,Tokelau görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Tokelau tanıtım filmini izleyin

Tokelau Uçak Bileti Al

Tokelau tatil Turları

Tokelau Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Tokelau tatil Turları

Tokelau Seyhat Vidoesu

Tokelau Harika Manzaraları

Tokelau Görülmesi Gereken yerler

Tokelau tatil Turları

Tokelau Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Tokelau Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Tokelau Uçak Bileti Al »Tokelau Uçak Seferleri » Tokelau Uçak Bilet Fiyatı »Tokelau Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Tokelau Uçak Bileti Al   » Tokelau Uçak Seferleri   » Tokelau Uçak Bilet Fiyatı   » Tokelau Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+