Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Svalbard Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Svalbard Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Svalbard Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Svalbard Tanıtımı
Svalbard duyulara bir saldırıdır. Bu harika adalar kutup kuzey ve akla gelebilecek en muhteşem yerlerden biri dünyanın en kolay ulaşılabilir biraz. Geniş buzdağlarının ve kütleleri denizleri bobini ve Icefields ve buzullar yalnız yükseklikleri don. Ama yakın inceleme altında, çetin şartlar ancak çorak görünümlü, likenler, minyatür otları ve narin küçük çiçekler sürdürmek için yönetir, Arktik çöl toprak gibi küçücük taşlar ortaya koymaktadır. Çevre çok büyük yaratıklar destekler: balinalar, foklar, mors, kutup tilkileri, bodur Svalbard ren geyiği - ve kutup ayıları bol bol, şu an için bize insanları fazlaydı.

Svalbard kolay gelmez - özellikle cebinde. Neredeyse anakara ve bütçe konaklama yakın büyük havaalanından bir 1000km bir uçuş prim çok fazla. Bağımsız gezgin adalarda nadir bir manzara, ziyaretçilerin büyük çoğunluğu örgütlü bir turneye geliyor. Biz grup ziyaretleri kez gelen kaydolarak tavsiye Longyearbyen , bağımsız giriş olağan noktada.

Bir kış ziyaret indirim etmeyin. Orada kırmızı yanaklı tutmak için açık hava aktiviteleri bol ve sizin için bir fikir daha alırsınız Longyearbyen kendi başına bir raison d'être ile bir oturma topluluk olarak.

Ne gerçekten maliyet yukarı darbe organize turlar ve etkinlikler fiyattır. Dışında seyahat beri Longyearbyen en iyi zordur ve düpedüz tehlikeli olabilir bir veya 2 için kayıt yoksa, bir sürü kaçırmayın. Eğer tatil öncesi meblağlar yapıyoruz hala karşılamak biter yapmak eğer öyleyse, bir buzul yürüyüş, bir tekne gezisi ya da bir mayın ziyaret için bütçe ve bkz.
Svalbard tatil Turları

Svalbard Yapılacaklar

İskandinav
Huset
Bu burada bir yürüyüş şey ama buna değer. Cafe-barda yemek rahat olduğunu ve imza çanak hamburger med alt (Nkr105) ise iyi fiyatlı makarna, pizza ve ren geyiği güveç, menüde - yani sulu tüm abartı ile bir etli hamburger, bir araştırmacı anlattı bize, onların çadırlarda o yalnız bilim adamları bunu hayal. Günlük özel harika.

Tarihi
Tarihi Yer
Longyearbyen için özgün site iki buzulların fiyort aşağı çalışan derenin batı kıyısında yukarıdaki artış oldu. Bugün yükselişi ilk 1920'lerde inşa edilmiş ancak daha sonra İkinci Dünya Savaşı sırasında Alman işgali tahrip edildikten sonra yeniden inşa edildi ahşap Svalbard Kirke, hakimdir, genellikle açık bıraktı.


Yakın çekim bölgenin bol yaban hayatı için buzdağları ve buzullar ile karşılaşır itibaren, bu non-stop olayları bir yolculuk olduğunu. Her zaman egzotik hayvanlar için uyanık, bu manzara gemi ile değil, aynı zamanda yürüyerek ve Zodyak yoluyla değil sadece keşfedeceksiniz.Yol (XVRPNX) bizim 'Polar Bear bir Realm' benzer, siz keşfetmek üç ek gün zevk olacak. Zor kutup ayısı arayışı içinde buzu ve tundra oyulma ve daha buzullar, buzullar ve hiç bu 11 günlük seferi mümkün düşünce daha eşsiz yaban hayatı karşılaşabilirsiniz.


Grönland Spitsbergen yelken, yaban hayatı için ufka soyulmuş bir göz ile buzun kenarına izleyin. Güney gezinme, bu uzak manzara gemi ile değil, aynı zamanda yürüyerek ve Zodyak yoluyla değil sadece keşfedeceksiniz. Sonunda, İzlanda "Ateş Kara ve Buz biten, güneye hareket olarak bu yolculuk Arctic kontrast ve değişimi vurgulamaktadır.

Şimdi ayırtın
Hotel Restaurant
Barentsburg Otel
Barentsburg Otel (ziyaretçiler için yerleşimin sadece konaklama) bir gece için iyiyiz rağmen bir revizyon ihtiyacı, Barentsburg kendisi gibi, Makul oda bulunuyor. Restoran, patates ve Arctic kuzukulağı, maydanoz ve ekşi krema ile haşlanmış domuz gibi spesiyaller sunan geleneksel Rus yemekleri servis etmektedir.İskandinav
Kroa
Bu pub ve restoran Rus Barentsburg (bar arkasından Bakmak Lenin'in dev beyaz bir büstü bir ipucu veriyor) getirilen bir binanın elementlerden yeniden ve fevkalade rahat ve ferah Trapper'ın kabin gibi hissediyor edildi. Hizmet devasa dost ve şebeke eşiğinde olduğunu.

Turlar
Svalbard Maxi Taksi
Bu taksi şirketi daha Longyearbyen etrafında mümkün düşündüğünüzden daha sizi iki saatlik minibüs turlar sunuyor.

Macera
Spitsbergen Travel
Svalbard seyahat sahnenin devlerinden biri, Spitsbergen Travel Barentsburg ve Ny Ålesund'un hem de karaya koyarak, Haziran ayı ortasında ve eski Hurtigruten kıyı vapur Nordstjernena gemiye orta-Eylül arasındaki üç günlük rehberli geziler çalışır. Uçak bileti dahil değil fiyatları, özel duş / olmadan kişi başına Nkr7930/12, 875 başlar.

Müzeler ve Galeriler
Galleri Svalbard
Galleri Svalbard ünlü Norveçli sanatçı Kåre Tveter ait Svalbard temalı eserler, onlar titretsin kadar saf ve soğuk bulunmaktadır. Ayrıca Svalbard odaklama, geçici sergiler, ve muhteşem bir 10 dakikalık film, Svalbard Arctic Doğa ile Svalbard antik haritaları, tarihsel çizimler ilginç reprodüksiyon vardır.

Müzeler ve Galeriler
POMOR Müzesi
Bu anakara Rusya ile basit, küçük müze hatlarını çekici (Rusça sadece) tarihi POMOR ticaret, artı Svalbard'da Rus madencilik ve tarih. Özellikle değerli mükemmel jeolojik sergiler ve önceki Willem Barents tarafından adalar kabul Avrupalı ​​'keşif' Svalbard Rus aktivite düşündüren eserler koleksiyonu vardır.

Müzeler ve Galeriler
Svalbard Müzesi
Müze bu etkileyici sergi alanı için yanlış kelime. Temalar eski balinacılar, tuzakçılar, mühür ve mors avcılar tarafından liderliğindeki kenarında hayat ve daha yakın, madenciler içerir. Bu metin çekici bir karışımı var, eserler ve kuşlar ve memeliler, dolması ve bakıyordu. Orada rahat bir kitap tarama alanı çok, var, nerede fok derisi minderler ve kilim yapabilirsiniz salon.

Müzeler ve Galeriler
Spitsbergen Hava Gemisi Müzesi
Bu son açılan müze eserler, orijinal gazete ve kutup keşif tarihine ilişkin diğer belgelerin çarpıcı koleksiyonu ile, ana müzeye büyüleyici bir tamamlayıcıdır. İngilizce ve ilginç arşiv görüntüleri etiket ile kolayca Arctic en karıştırma öykülerinden bazılarını yeniden yaşamak burada birkaç saat harcayabilirsiniz.

 

Svalbard Nerededir Google Mapsta Svalbard


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Svalbard Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Svalbard gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Svalbard tanıtım videosu,Svalbard görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Svalbard tanıtım filmini izleyin

Svalbard Uçak Bileti Al

Svalbard tatil Turları

Svalbard Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Svalbard tatil Turları

Svalbard Seyhat Vidoesu

Svalbard Harika Manzaraları

Svalbard Görülmesi Gereken yerler

Svalbard Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Svalbard Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Svalbard Uçak Bileti Al »Svalbard Uçak Seferleri » Svalbard Uçak Bilet Fiyatı »Svalbard Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Svalbard Uçak Bileti Al   » Svalbard Uçak Seferleri   » Svalbard Uçak Bilet Fiyatı   » Svalbard Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+