Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Suriye Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Suriye Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Suriye Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Suriye'yi Tanıtımı
Şuanda Savaş Olmakla Birlikte savaş sonrası aşağıda tanıtılanlardan neler kalır neler harabeye dönüşür bilinmez.Bir An Önce Suriye Halkına Barış dolu eski günlerine dönmesini diliyoruz.
Seyahat Uyarısı İngiltere Dışişleri ve Commonwealth Office Suriye'ye tüm seyahat karşı tavsiye , sizin ilgili ulusal hükümeti ile kontrol ediniz.
Suriye önemli tarihi mekânlarından kendi payına daha var. Antik şehirleri Şam , Halep ve Busra ve sansasyonel güzel harap bir şehir gibi tüm UNESCO'nun Dünya Mirası listesinde listelenir Palmyra . Mighty Haçlı kaleleri, labirent gibi ortaçağ souqs, mücevher gibi Şam evleri ve kutsal Emevi camileri sadece teklif davranır bazıları; onları aramak için istekli olanlar için bol daha vardır. En iyisi bu anıtlar genellikle günlük hayatın kumaşa dokuma olduğu gerçektir - yerliler kalıntıları evleri ve piknik çay içmek, souqs de, camilerde ibadet dükkanı. Ve onlar gezginler onlara katılmak için mutluyuz.

Gıda - bir Suriye so-journ gelince piknik bahsediyoruz pi è ce de r é direnişlerine bize getiriyor. Ulusal mutfağı öylesine büyük bir iştah ile gelir, sadece mükemmel. Eğer sonunda kendinizi uzak gözyaşı zaman çok yönden dopdolu kalacaksınız.

Suriye tatil Turları
Suriye'de Yapılacaklar

Ortadoğu
Leila Restaurant & Terrace
Emevi Camii'nin gölgesinde, İsa'nın Minare karşısında, bu şık bir yer sadece farklı bir şey, bir cam tavan ile bir güzel restore edilmiş avlu ev için, kaplar. Bu daha popüler Beit Jabri daha sessiz, ve biz yemek de iyidir herhalde.


Kafeler ve Kahve Evi
Al-Nawfara Coffee Shop
Sadece bu güzel eski kafe çay ve bir nargileh iten bir kurumdur, bu Suriye'nin son profesyonel hakawati (hikayeci) ev bulunuyor. Günbatımı namazından sonra her gece, Abu Shady şanlı gün, uzun geçmişin destansı öyküsünü anlatmak için sahneye alır.


Vejetaryen & Vegan
Haj Abdo el-Fawwal
Her sabah erken açılması, bu ince kimyon, kırmızı biber, sarımsak, limon suyu ve taze maydanoz ile terbiye Aleppine tarzı fuul, almak için en iyi yerdir. Kalabalıklar, 07:00 dan küçük dükkan etrafında toplanan her boyut ve açıklama boş kapları taşıyan, bastırıyor ve bu aromatik yemeğin kendi payı için ön giderken shoving başlar.


Ortadoğu
Naranj
Düz St üstünde Roma kemer tarafından, bu güzel eski şehir restoran ve ülkenin en iyi biridir. Büyük yemek odası bir cam ekran ile mutfaktan ayrılır. Gıda kiraz sosu, ya da standart mezze ile kebap gibi özel, ekmek, taze pişmiş ve her şeyi tarzı ile hizmet olmadığını, lezzetlidir.


Ortadoğu
Aspasia Restaurant
Hama en iyi restoranı eski şehrin görkemli, açık-taş avlu kaplar, ama burada sadece atmosfer hakkında değil. Gıda mezze zamanki yelpazesi yanı sıra, Batı ve yerel şebeke kapsayan geniş bir menü ile lezzetlidir.


Ortadoğu
Restaurant al-Qalaa
CRAC en iyi Restoran, iyi yemek ve kale ve çevresindeki vadiler çarpıcı manzarasına sahiptir al-Qalaa olduğunu. Sonraki tepenin hemen batı kale bir yalnız, beyaz, iki katlı bir bina, onun tüm-sen yiyebilir menü mezelerinin geniş yanı sıra ızgara tavuk veya et içermektedir. Sezon dışında, bu yiyecek bulunmadığından emin olmak için diyoruz. Alkol servis edilir.
Ortadoğu
Bab el-Hara
Emevi Camii batısında, Bab al-Hara bizim favori Old City restoranlar biridir. Izgara kömür tadı güven, İçli köfte biz denedim bazı lezzetli ve doyurucu fatta ve çok iyi olduğunu var. Hizmet rahat ve sendikadaki olduğunu. Şiddetle tavsiye edilir.

Tarihi
Harabeler
Üç siteler (Bel Tapınağı, Tiyatro ve Elahbel, mezar kulelerinden biri) saatleri ayarlamak ve ödemek için gerekli olan her ne kadar herhangi bir giriş ücreti ve kalıntıları için hiçbir çalışma saatleri, var. En azından belki bir gün günün sıcağında bir mola ve Qala'at ibn Maan kadar bir gün batımı gezisi ile, kalıntıları keşfetmek için izin verir.

Dini
Emevi Camii
En güzel Suriye'de cami ve Müslümanlar için dünyadaki en kutsal birine hoş geldiniz. Bir Bizans katedrali (sırayla Jüpiter Tapınağı siteyi işgal etmiş olan) dönüştürülmüş, Şam 'şaheserlerini MS 705 yılında inşa edilmiştir.

Diğer
Kale
Eski Şehir büyük, insan yapımı, toprak bir höyük doğu tepesine oturan, kale kent silüeti hakimdir. İlk surlar Selefkiler'in (364-333 BC) tarafından inşa edilmiş, ancak bugün her şey çok daha sonra gelen tarihleri ​​görüldü. Hendek, 20m derin ve 30m genişliğinde, kazılmış zaman kale, 12. yüzyıl Haçlı seferleri sırasında Müslümanlar için bir güç üs olarak görev yaptı.

Mimari
Al-Mohammediyya
Hama en belirgin konumlar onun norias, çapı 20m yüzyıllardır şehir süslemekte, (dört veya beş katlı binanın yüksekliği eşdeğer) kadar ahşap su jantlar vardır. Orontes'in çevresindeki arazi derinden zor sulamak için yapım, onun kayalık yatağa kazıma nehir kendisi, önemli ölçüde daha yüksektir.

Tarihi
Büyük Colonnade
Antik Palmyra omurga doğuda batıda ve Bel Tapınağı kentin ana mezar tapınak arasında uzanan ve neredeyse 1km mesafeyi kapsayan görkemli sütunlu cadde oldu. Tipik Roma modelinin aksine, Palmyra ana caddesi iki noktada kararlılıkla çevirerek, çok düz oldu - parça parça büyüme ve doğaçlama bir sonucudur.

Kale, Saraylar & Köşkler
Kale
Kayalık bir platform üzerine inşa edilmiş ve iç duvar ve merkezi inşaatı; onun 13 kuleleri ve ana giriş ile dış duvar: derece iyi korunmuş kale, iki ayrı bölümden oluşmaktadır. Bir hendek kaya çıkardı iki duvar ayırır. Keşif için önerilen bir yol eğimli rampa yukarı ve hendek dışarı ana giriş yürümektir.


 

Suriye Nerededir Google Mapsta Suriye


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Suriye Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Suriye gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Suriye tanıtım videosu,Suriye görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Suriye tanıtım filmini izleyin

Suriye Uçak Bileti Al

Suriye tatil Turları

Suriye Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Suriye tatil Turları

Suriye Seyhat Vidoesu

Suriye Harika Manzaraları

Suriye Görülmesi Gereken yerler

Suriye Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Suriye Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Suriye Uçak Bileti Al »Suriye Uçak Seferleri » Suriye Uçak Bilet Fiyatı »Suriye Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Suriye Uçak Bileti Al   » Suriye Uçak Seferleri   » Suriye Uçak Bilet Fiyatı   » Suriye Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+