Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Sri Lanka Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Sri Lanka Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Sri Lanka Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Sri Lanka Tanıtımı
Sonsuz plajlar, zamansız kalıntıları, konuksever insanlar, filler pek çok katil sörf, ucuz fiyatlar, eğlenceli trenler, ünlü çay, flavourful gıda - Ben gitmek gerekir? - Açıklamak Sri Lanka .
Keşfedilmemiş Ülke
Sri Lanka düz görünürde saklanıyor diyebilirsiniz. Seyahat Sayısız puanları başka bir yere giderken yükü geçti, ama savaş ve bu tsunami gibi sorunların yıllar birçok güzergahlar Sri Lanka kapalı tutmuş.

Muhtemelen duymuşsunuzdur gibi - - Ama şimdi savaş bitti ve Sri Lanka doldu arıyorum. Eğer yapılabilir 'ettiyseniz Hindistan, Güneydoğu Asya hakkında blasé yetiştirilen ya da sadece olan itiraz ve zevkleri sayısız olduğu bir yer keşfetmek istiyorsanız, o zaman içeri düştü zamanı

So Little Yani Kadar
Sri Lanka'nın nitelikleri çoktur. Birkaç yerde böyle küçük bir alana paketlenmiş gibi birçok Unesco Dünya Mirası Alanları (sekiz) var. Kültür onun 2000 artı yıl gizem dolu antik sitelerinde tespit edilebilir. Efsanevi tapınak yüzyıllar boyunca esnaf tarafından hazırlanmış güzel ayrıntılar sahiptir.

Ülkenin bütün bozkırlarında genelinde, gece yumru gider şey bir favori waterhole bir fil başlığı olabilir. Sri Lanka'nın hoş rahat milli parklar safari turları leopar, mızmız su manda, kuşların her şekilde ve primatların bir passel karşılaşma.

Eğer, yemyeşil virescent ve cazibe ile viral enfeksiyon olan tepeler, için sahil ve ovalar tropikal iklim, baş kaçmaya hazır olduğunuzda. İmkansız yeşil çay tarlaları ve rainforested zirveleri yürüyüşe, yürüyüşçülerin ya da muhteşem bir tren yolculuğu üzerinde görmek isteyenler sadece bu işaret.

Ve sonra plajları vardır. Plajları! Sık sık untrod göz kamaştırıcı beyaz ve tüm onlar nereye olursa olsun, bir kumlu taş yakın olacak, böylece adanın çalacak. Eğer dünya standartlarında kalabalıklar olmadan sörf ve dalış dünya çapında siteler olabilir, kaçınılmaz bitkinlik dövmek gerekir.

It So Easy
Mesafeler kısa: Sabah (Anuradhapura) dünyanın en eski yaşayan ağacının kutsal ev görmek ve öğleden sonra (Minneriya) toplama fillerin yüzlerce görünce korkmuş durmak. Tatlı bir köy yürüyüş sırasında, kendi aramak bir 2000 yıllık tapınakta meditasyon için bir favori beach, döviz gülümsüyor, kuşlar ve kır çiçekleri hayret, sizin pilav ve köri ile gelen küçük yemekler sayısını tutmaya çalışın. Colombo geçmiş sömürge taşlar yürüyün ve sonra bazı destansı sörf çarptı.

Sri Lanka, muhteşem uygun fiyatlı ve hala çoğunlukla bulursunuz bulunuyor. Şimdi keşfetmek için en iyi zamandır.
Sri Lanka tatil Turları

Sri Lanka Yapılacak Şeyler

Parklar ve Bahçeler
Peradeniya Botanik Bahçeleri
Bir anda bu güzel botanik bahçeleri Kandyan Royalty için özel olarak ayrılmıştır. Bugün Mahaweli Ganga bir döngü üç tarafı sınırlanan en büyük botanik 60 hektarlık Sri Lanka bahçeleri ve konum. Mavi kan olması artık bir giriş gerekliliktir.


Abideler
Buduruwagala
Wellawaya yaklaşık 5 km güneyinde, batı Buduruwagala güzel kaya Buda rakamlara Kadupul yoldan yan yol dalları. Küçük bir tabela narin göller bir dizi haçlar bir 4km yol boyunca yol göstericidir. Birçok balıkçıllara ve balıkçıllar gibi, yerel kuşların yaşamı için bir göz uzak tutun.


Su sporları
Güvercin Adası Milli Parkı
Deniz büyük mavi 1km içinde yüzen, Güvercin Adası, onun toz beyaz kumları ve ışıltılı mercan bahçeleri ile imkânına sahip tantalises. Ada, kaya güvercinleri için bir zemin ıslahı, kaya havuzları ve çalılıklar ile çalışan yolları ile yeterince güzel, ama gerçek bir yıldız bulunuyor sualtı manzara var.


Dini
Adisham Manastırı
Bu güzel sakin Benedictine manastır Haputale yaklaşık 3 km batısında yer. Eğer Adisham sapağında işareti ulaşana kadar sırt boyunca Tapınağı Rd izleyin. Zarif taş blok manastır kez çay çiftlik Sir Thomas Lester Villiers aitti.


Dini
Mağara Tapınaklar
Güzel Kraliyet Kaya Tapınağı karmaşık 100m 160m Dambulla güney kesiminde yol üzerinde oturur. Tapınaklar kadar zam bazı yerlerde adımlarla geniş, eğimli kaya yüzüne boyunca başlar. Mağaraların seviyesinden çevredeki kırsal muhteşem manzarası vardır; Sigiriya açıkça bazı 20km uzak görünür.


Diğer
Onun'rahipler Yemekhane & Relic Evi
İkinci iniş yatıyordu takipçileri rahipler için pirinç dolu tuttu büyük taş teknesi ile keşişlerin yemekhane. Yakın, manastırın kalıntı evi olarak tanımlanan bir yerde, Kral Mahinda IV (r 975-91) döneminde dikilen iki yazıtlı taş levhalar vardır.

Sri Lanka tatil Turları


Dini
Sri Maha Bodhi
Sri Maha Bodhi, kutsal bodhi ağaç, hem ruhsal ve fiziksel anlamda Anuradhapura'nın merkezidir. Kocaman bir ağaç Prenses Sangamitta, (Sri Lanka Buda'nın öğretilerini tanıtıldı) Mahinda kız kardeşi Hindistan'da Bodhgaya getirilen bir kesim büyüdü, bu yüzden Sinhalaların dinin coğrafi kalbine bir bağlantısı vardır.


Müzeler ve Galeriler
Arkeoloji Müzesi
Eski İngiliz sömürge idaresi binası Anuradhapura ve Sri Lanka çevresindeki diğer tarihi mekanlarına sanat, oymalar ve günlük öğeleri bu ilginç koleksiyonu için tekrar edilmiştir.


Çiftlikler, Atölyeler ve Fabrikalar
Dambatenne Çay Fabrikası
Bu alanda birkaç çay fabrikaları ziyaretçiler için mutluyuz. En popüler, Dambatenne, Sir Thomas Lipton, çay tarihinin en ünlü isimlerinden biri tarafından 1890 yılında inşa edilmiştir. Eserleri ile tur fermantasyon, haddeleme, kurutma, kesme, eleme ve çay derecelendirmesinde süreçleri üzerinde bir eğitimdir.


Müzeler ve Galeriler
Sigiriya Museum
Bu muhteşem kalıntıları ve kaya değil, ama bu yeni müze bir show-stoper. Detaylı ve ilgi çekici görüntüler ve modeller kullanarak, sergiler site mükemmel bir giriş sağlamak ve belirgin doğal güzellikleri ötesinde kültürel önemini açıklar.


Müzeler ve Galeriler
National Museum
Sri Lanka'nın önde gelen kültürel kurum girerken büyük 9. yüzyıl taş Buda gizemli bir gülümseme ile karşılıyor. Kadar 1877 kadar uzanan galerilerde, sanat, oymalar ve Sri Lanka'nın eski geçmişten heykelli yanı sıra kılıç, silah ve sömürge döneminden diğer malzemeleri her türlü karşılaşma olacak.


Füzyon
Lords
Negombo en yaratıcı yemek deneyimi gereğidir. Martin, bu yarı restaurant, yarı sanat galerisi İngiliz sahibi, yere bir büyük-daha-yaşam varlığını getiriyor ve aslında emin yapma katta ve mutfakta çalıştığını içinde bir expat restoran sahipleri arasında nadir görülen bir şey her şey sadece spot on.


Uluslararası
Yengeç
Chaaya Blu ana açık hava restoranında (Rs 1650 itibaren) öğle ve akşam yemeği büfeleri için bilinir. Biz özellikle sıcak günlerde, onu tercih ettiğini ve böyle mükemmel bir sahil konumuna - yerel deniz mahsulleri ile yaptı - ama onun cafe, Yengeç, böyle yaratıcı füzyon mezeler ve yaratıcı hafif öğle yemekleri vardır.

 

Sri Lanka Nerededir Google Mapsta Sri Lanka


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Sri Lanka Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Sri Lanka gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Sri Lanka tanıtım videosu,Sri Lanka görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Sri Lanka tanıtım filmini izleyin

Sri Lanka Uçak Bileti Al

Sri Lanka tatil Turları

Sri Lanka Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Sri Lanka tatil Turları

Sri Lanka Seyhat Vidoesu

Sri Lanka tatil Turları

Sri Lanka Harika Manzaraları

Sri Lanka Görülmesi Gereken yerler

Sri Lanka Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Sri Lanka Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Sri Lanka Uçak Bileti Al »Sri Lanka Uçak Seferleri » Sri Lanka Uçak Bilet Fiyatı »Sri Lanka Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Sri Lanka Uçak Bileti Al   » Sri Lanka Uçak Seferleri   » Sri Lanka Uçak Bilet Fiyatı   » Sri Lanka Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+