Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Solomon Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Solomon Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Solomon Adaları Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Solomon Adaları Tanıtımı
Geleneksel köyler ve tropik adalar uzak bir kaçamak için muhteşem ayarlarını sağlamak ise mercan-halkalı plajlar, yanan volkanlar ve yağmur ormanları kaplı dağlar, unutulmaz maceralara sahne.

Boyunca Avustralya kazma adımları izleyerek 10 günlük bir yürüyüşte Peyzaj Test cesaretini keşfetmek Kokoda Parça , ya da açık bir günde iki köpüklü kıyılarında bir an için zirve Highland zirveleri. Gürleyen şelaleler yolda veya cennet muhteşem tüylü kuşlar arayışı köy rehberleri ile orman kaplı manzara ile Prowl. Kıyısında, adalar yüzlerce ve atolls keşif için haykırmak. Yol boyunca huzurlu köylerde Barselona Yine aşırı Sen, kıyı şeridi bozulmamış menziller boyunca yol-tekneyi yavaşlatabilir.

Suda Yaşam Solomon Adaları ve PNG mükemmel koşullarda yılın en ay ile, hem de dünyaca ünlü dalış hedeflerdir. Biyoçeşitlilik altında İkinci Dünya Savaşı uçağı ve batıkların bir çene bırakarak koleksiyonu ile birlikte sert ve yumuşak mercanlar ve balık dolu bir yaşam renkli dizi, ile, şaşırtıcı değildir. Canlı-gemiye tekneler ve birinci sınıf dalış tatil uzakta ordularını sitelere erişim sağlar. Dalgalar bölgenin kuzey kıyılarında dağınık fantastik resif, gelin ve plaj tatili ile, sörf severler için eşit bulursunuz. Fantastik balıkçılık sarı yüzgeçli ton balığı, uskumru, Yelkenbalığı ve bolca efsanevi Papua siyah bas ile, bu tertemiz sularında da var.

Ana Sayfa 800'den fazla farklı dil ve yaşam tarzları, kültürel Wonders Papua Yeni Gine ve Solomon geleneksel kültürde dalmış büyüleyici fırsatlar sağlar. Bu etrafında over-the-top yıllık festival seyahatinizi planlarken de değer: rengarenk boyanmış ve tüylü Highland savaşçı, korkusuz yılan tutkusuyla yangın dansçılar ve vurma davul fon için ilahi zekice giydirilmesi ada kürekçileriyle bkz. Üzerinde bir doğaçlama Singsing: kenara Festivaller, bir paradigma değiştiren bir deneyim için sayısız yolu vardır Trobriand Adaları ürkütücü bir kafatası mağaranın efsaneleri hakkında öğrenme veya engebeli PMV yolculuğu yeni bulunan arkadaşlar ile meyve paylaşımı.

Island İdil Seyahat Melanesia'daki nadiren kolaydır, ancak senin lütuf sahibidir. Sert seyahat birkaç hafta sonra bir sahil şeridi bozulmamış şeridi için yol bulmak ve bir güzel oturtulmuş çevre dostu tesisi veya deniz manzaralı çalı-malzeme köy misafirhanesinde birkaç gün dinlenmek. , Mercan resifleri şnorkel kumlu plajları, yürüyüş sakin nehirleri kürek veya bir palmiye ağacının altında dinlenirken gün geçirmek. Gece, taze deniz üzerinde günbatımı, bayram izlemek ve hala önümüzde büyük maceralar hakkında hayal ederken gökyüzü yavaş yavaş yıldız ile doldurmak izle.

Solomon Adaları Yapılacak Şeyler

Fransız
Kulüp Havanah
Yerel gourmands için G-spot. Georges, usta Fransız şef, iddialı confit de uydurma maison (ördek pişmiş ve kendi yağında korunmuş) bakarsak, gerçek bir simyacı olduğunu. Çökmekte markiz aux deux chocolats (beyaz ve siyah çikolata mousse) için yer bırakın. Havuzun yanındaki, daha ucuz bir alternatif Oasis Restoran olduğunu.


Kafe
Bamboo Bar Cafe
Rahatlatıcı bir kahvaltı için mükemmel, öğle yemeği (günlük özel tahta üzerinde tebeşirle olan) ya da bir aperatif saldırı, günün her saati, King Solomon Hotel bu neşeli bir yer yandaki kasabasında Snazziest noktadır. İyi haber: lisanslı ve rahat bir teras var oluyor. Eğer bu okuma zaman akşam yemeği için açık olmalıdır.

Tarih ve Kültür
Kwaio Köy ziyaretleri
Bir kültür şoku için hazır mısınız? Doğu-orta malaita dağlık iç yaşayan geleneksel 'çalı' Kwaio, ziyaret düşünün. Bu alan çok nadiren Batılılar tarafından ziyaret edilir ve Atoifi ve Sinalanggu yakın dağlarda yaşayan 1000 Kwaio insanların atalarının geleneksel yaşam ve din lehine modern dünyayı reddetti.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Langa Langa Lagoon
Sahne: batarken Langa Langa Lagoon. Close up: Eğer serah Lagoon Hideaway'in özel terasta çalı kireç bir kadeh yudumlarken, geleneksel kano küçük bir filo sadece bungalov önünde sakin sularda geçmiş kayma ise. Soundtrack: ürkütücü bir güzel ilahiler yakın köylerden gelen yankı. Cennet. Bu tartışmasız malaita vurgulamaktadır biridir.

Göller, Nehirler ve Şelaleler
Lake Te'Nggano
130 km ² de, Lake Te'Nggano, Rennell güneydoğusundaki, tatlı su Güney Pasifik'teki en büyük genişlik olduğunu. Göl eski lagün zemin ve onu çevreleyen uzun boylu uçurumlar eski kayalığı vardır. Onun batı ucu 200 küsur mercan adacıkları ve bataklık vardır. Dört köy Te'Nggano, ilçe bazındaki karargahı dahil olmak üzere, kıyı boyunca yalan.

Yürüyüş ve Trekking
Yürüyüş
Su aktiviteleri usandırıcılığına? Kolombangara üzerinde krater kenarına kadar tırmanma düşünün. Bu heyecan verici bir two-day/one-night zam. Eğer kılavuzları ve hamal (bir Yedinci Gün Adventist köy olduğu gibi, cumartesi önlemek) düzenlemek ve Kastom ücretini ödemek adanın batı tarafında, Iriri köyünden kalkıyor. İlk bölüm bir günlük yol izler.
Solomon Adaları Bilet Fiyatları


Su sporları
Dalış
Oh daha fazla dalış sıkmak için günde bir kaç saat daha var! Marovo Lagoon uzmanları ve acemiler için mükemmel dalışlar sağlar. Kanallar, mağaralar, hendekler, mercan bahçeleri, bommies ve Technicolor balık bulutları (ve evet, köpekbalıkları paketinin bir parçası olan) - Daha ne olabilir bir dalgıç umut için? Marovo Lagoon iki state-of-the-art dalış merkezleri bulunmaktadır.

Doğa ve Yaban Hayatı
Kuş adası
Lake Te'Nggano de misafirhanesi gölde geziler organize edebilir. Düzenli durur Ahtapot Mağarası, kuzey kıyısında ürkütücü bir mağara ve Kuş adası, karabatak, boobies ve fırkateyn yüzlerce yıl iç içe yuvarlak bir ziyaret içerir. Bu büyüleyici bir manzara. Rehberiniz iyi (değil alıngan için) akşam yemeği için bir karabatak veya iki yakalamak için bir ağaca tırmanmak olabilir.

Gece Kulüpleri
Club 106
Earbusting melodileri ve terli sıcak-dans teslim birkaç noktaları vardır. Bunlar yerine Batı standartlarına göre naff fakat diğer illerde geçirdiği birkaç hafta sonra, onları neredeyse oluyor bulacaksınız. Cuma ve cumartesi geceleri canlı ama bazen hiçbir belirgin nedenle oldukça sessiz olabilir. Müzik-bilge, ada ve Batı hit eklektik bir karışımını bekliyoruz.

Plajlar, Adaları ve Limanları
Yapay Ada
Malaita özelliklerinden biri özellikle Langa Langa ve Lau lagünlerde, yapay adaların büyük bir sayıdır. Bu adaların bazıları 1550S tarihlenen ve yenileri her yıl inşa edilmiştir. Lagünler gelen taşlar ve ölü mercan ardından kum, etrafına yayılır evler inşa ve hindistan cevizi avuç içi ekilir, bir kum bar veya kayalıklara yığılı.

Doğal Merkezi
Auki
Harika şeklindeki körfezin etrafında kıvrılmış ve orman kaplı tepelerle çevrili, laid-back Auki deniz yoluyla yaklaşmak için bir zevktir. Aksi Auki kendi birçok kalpleri yakalamak için gidiş değildir Birkaç düşük asılmış binalar ile, sıradan bir küçük liman şehridir. Neyse ki kıyıları ve kazıklar üzerine evler alıştırma deniz gözlerini lütfen bir şey sunuyoruz.

Diğer
Capitana
(Japon çeşitli) Sözlü zevkleri Mendana Otel içinde bu harika restoranda tadı asla çok iyi. Hiç yakisakana (ızgara ponzu soslu uskumru) veya yosenabe (deniz ürünleri, tavuk ve sebze hotpot) duydun mu? Bu bir eğitim almak için zamanı. Eğer muhafazakar hissettiğiniz, Sashimi veya klasik Batı yemekleri die-için sopa.

Yürüyüş ve Trekking
Yürüyüş
Kaşıntılı ayak var ise, bu yürüyüşü bonanza şımartmak için kolay. Orada çeşitli yarım, bir ya da iki günlük bahçeleri, yağmur ormanları ve samimi köylerde üzerinden yürür. En localar bir rehber sağlamak ve sizin yürüyüş organize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
 

Solomon Adaları Nerededir Google Mapsta Solomon Adaları


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Solomon Adaları Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Solomon Adaları gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Solomon Adaları tanıtım videosu,Solomon Adaları görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Solomon Adaları tanıtım filmini izleyin

Solomon Adaları Uçak Bileti Al

Solomon Adaları Uçak Bileti Al

Solomon Adaları Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Solomon Adaları Uçak  Seferleri

Solomon Adaları Seyhat Vidoesu

Solomon Adaları Harika Manzaraları

Solomon Adaları Görülmesi Gereken yerler

Solomon Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Solomon Adaları Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Solomon Adaları Uçak Bileti Al »Solomon Adaları Uçak Seferleri » Solomon Adaları Uçak Bilet Fiyatı »Solomon Adaları Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Solomon Adaları Uçak Bileti Al   » Solomon Adaları Uçak Seferleri   » Solomon Adaları Uçak Bilet Fiyatı   » Solomon Adaları Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+