Online Otobüs Uçak Bileti Uçak Bileti Al
  • has-turizm-otobus-bileti-onlineallnette
  • varan-turizm-otobus-bileti-sitemizde
  • ulusoy-turizm-otobus-biletleri-sitemizde
  • metro-turizm-online-otobus-bileti-al
  • otobus-ucak-biletiniz-artik-hem-android-hem-de-iphone-ipadde
  • otobus-ucak-biletleriniz-iphone-ve-ipadde-ucretsiz-indir
  • otobus--ucak-bileti-android-ile-cebinizde
Hava - Yol - Trafik - Mesafe Hesaplama »
Slovakya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO - Online Ucuz Otobüs Bileti Al - OnlineALL.Net

Slovakya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO

Slovakya Seyahat Rehberi ve Tanıtım Filmi videosu

Slovakya Tanıtımı
Eski kale kalıntıları, geleneksel köyler ve dağlık milli parklar: Slovakya Ziyaret asırlık geleneğin ve doğa hala bir nüfuza sahip bir yer yaşandığı hakkında olduğunu. Bu kompakt ülkede bir şelale dolu vadinin bir gün yanında zammı ve sonraki bir köy müze tırnaksız ahşap kiliseleri görmek. Küçük sermaye, Bratislava , yakın ve üstün manzaraları olmayabilir Prag ya da Budapeşte , ancak bu gelişme, her yeni nehir yemek ve sonraki geçmek için yarışıyor eğlence kompleksi heyecanlandırmaya bulunuyor. Tavşanlı Old Town center cafe atlamalı bir gün ya da iki değer.

Sadece ayrıca doğu girişim emin olun. Taşrada, kaleler yürüyüş parkurları kayalık tepelerin hemen altında tepeler ve iyi korunmuş ortaçağ kasabaları nestle kapsayacak, şehirler ve nehirler üzerinde yükselmektedir. Bryndzove halusky bir tabak slivovica bir bardak (sheep's-peynir köfte) (ateşsuyu gibi erik brendi) yukarı çekin ve bizim için bir kadeh - nazdravie!

Gitmek için hazır mısın?

Bu turlar ve aktiviteler kolay bunu yapmak:

Tuna Nehri boyunca Viyana Budapeşte için döngü
Orta Avrupa'nın en iyi etrafında gezi Slovakya'yı ziyaret
Bir ay içinde Dubrovnik Viyana seyahat


Slovakya'da yapılacak Şeyler

Dini
St Elizabeth Katedrali
St Elizabeth karanlık ve düşünceli 14. yüzyıl Cathedral sizin Kösice kartpostal ev lütuf büyük olasılıkla görme ödülünü kazanır. Sen kare hakim Avrupa'nın doğu Gotik katedrali, kaçırmayın olabilir. Kilisenin altında bir crypt Avusturya'ya karşı başarısız 18. yüzyıl Macar ayaklanmasından sonra Türkiye'ye sürgün edildi Duke of Ferenc Rakoczi, mezarı içerir.


Diğer
Spissky Salas
Teklifsiz yemek salonunda veya kapalı güvertesinde kuzu güveç kazmak ve çocuklar yontulmamış oyun setleri üzerinde boğuşma izleyebilirsiniz. Rustik günlük kompleksi de (13 € kişi başı) Kiralık üç basit oda bulunuyor. Bu Levoča doğru yolda, Spis Bölüm 3km batısında,. Buradan Spis Bölüm ve Spis Castle için büyük bir zam var.


Uluslararası
Kaktüs
Gevrek salatalar, sulu biftek, dolması alabalık ... Bardejov antik modern olarak - gıda gösterişli ve Fransızca İskandinav gelen etkilerin bir fazlalığı ile. Rahat bir viski-puro bar yanındaki kapı ile hafif, cazip alan bulunuyor.


Performans ve Tiyatro
Stanica
Bu bir tiyatro, sanat merkezi, müzik mekan ve rahat bir cafe-bar - ama en inanılmaz, eski tren istasyonunda bu küçük vaha bohem yaratıcılık Zilina motoru haline gelmiştir ne kadar hızlı olduğunu. Birçok onun örneğini takip edebilirsiniz.


Doğu Avrupa
Reštaurácia Bašta
Taze bazıları, pişmiş-to-sipariş biz şimdiye kadar tadına Slovak faves - baharatlı Klobasa, bryndza (koyun peyniri) kremalı çorba ile doldurulmuş domuz ... Kahvaltıları çok lezzetli. Ostrov'dan (ada) için iyi bir yürüyüş.


Tarih ve Kültür
Otantik Slovakya
Slovakya hakkında bilmek istediğiniz diğer turlar hakkında size değil mi? Otantik (sansürsüz) Slovakya: garip Sosyalist dönemi binaları ve tipik krčmy (Slovak pub) için baskınlarınızda için bu adamlar ile kaydolmak.
Uluslararası
Café Verne
Lively, samimi, iyi-değer eski kasabasında yemek: Çek bira akış ve gurbetçilerin gelen öğrenciler için herkes aşağı Slovak zımba ve iyi İngilizce kahvaltıları dahil doyurucu hiç akıllıca grub, kurtlar.


Gurme
Villa Regia
Biftek, deniz ürünleri ve vejetaryen yemekleri rustik eski dünya atmosferi ortasında sanatsal tedavi olsun. Tonozlu tavan ve taş duvarlar üst kattaki emeklilik odalara uzatmak.


Barlar & Meyhaneler
La Piazzetta
Slovakya'nın en iyi İtalyan şarap seçimi, bir amospheric içinde, titizlikle mahzen barı çalıştırın. Büyük kahve ve nefis yenilebilir accompaniments var.


Doğu Avrupa
Reštaurácia Svist
Doyurucu köfte şarap azalma ile sığır fileto, bu şık Slovak restoran hepsi iyi yapar - ve şaşırtıcı derecede makul.


Doğu Avrupa
Voyage Voyage
Animasyonlu zarif bir modern Slovak menü, böyle şeftali ve peynir ile doldurulmuş tavuk fileto gibi yaratıcı yemekler, kuşatır.

Kale, Saraylar & Köşkler
Spis Castle
En azından erken 13. yüzyıldan itibaren müjdeleyen, Spis Kalesi ve ören onun engin karmaşık Spisské Podhradie üstünde bir sırt taç. Avrupa'nın en büyük kale komplekslerinden biri olarak ün iddiası kesinlikle keşfetmek gibi doğru olacak gibi görünüyor. Highlights Spis bölgede muhteşem panoramik manzarası için merkez kuleye tırmanmaya içerir.

Parklar ve Bahçeler
Slovenský Raj Milli Parkı
Milli park tek yönlü roklina (geçit) bölümleri içerir ve en az yarım gün sürebilir sayısız yollar vardır. Cingov yeşil bir iz Tomasovsky výhľad, bir kayalık için Hornad River Gorge bir saat kadar götürür ve bu iyi bir kısa yürüyüş yeridir bakmaktadır. 

Slovakya Nerededir Google Mapsta Slovakya


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Location Klasik Keyifler 2012

Slovakya Ziyareti yapmayı Düşünüyorsanız size küçükde olsa bir bilgi vermesi amacıyla Slovakya gezinizde yol gösterici olacak bu sayfada,Slovakya tanıtım videosu,Slovakya görülebilecek yerlerle ilgili tanıtım filmini izlemek faydalı olacaktır.Slovakya tanıtım filmini izleyin

Slovakya Uçak Bileti Al

Slovakya Uçak Bileti Al

Slovakya Uçak BİLETİNİZİ BURADAN ALABİLİRSİNİZ

Slovakya Uçak Seferleri

Slovakya Seyahat Rehberi

Slovakya Görmeye Değer Yerler

Slovakya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Oku, Slovakya Gezi Rehberi ve Tanıtım Filmi İZLE-VİDEO Haberi Paylaş ve Yorum Yap
Etiketler; »Slovakya Uçak Bileti Al »Slovakya Uçak Seferleri » Slovakya Uçak Bilet Fiyatı »Slovakya Thy Uçak Seferleri
Etiketler » Slovakya Uçak Bileti Al   » Slovakya Uçak Seferleri   » Slovakya Uçak Bilet Fiyatı   » Slovakya Thy Uçak Seferleri  

DİĞER SEYAHAT HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
otobus ucak bileti
OnlineALL.Net Güvenli Site OnlineALL.Net Facebook OnlineALL.Net Twitter OnlineALL.Net Google+